Бубль Гум)• 11 апреля 2023
Киньте, будь ласка, на картах
Мої батьки хворіють,особливо останнім часом - все буде добре?в особистому житті в мене не все гаразд- довго була самотня,познайомилася з чоловіком,а потім випливло багато неприємних речей про нього,та я не знаю на скільки він щирий зі мною?чи є в нас майбутнє?
На роботі посварилася з жінкою,вона давно вже,,тягне з мене сили,, і зараз коли не розмовляємо ,мені краще, звісно, за сварку дуже прикро....ініціатором була я,мучать докори сумління