тянитолкайка• 11 апреля 2023
Кто-то ездил из Словакии в Киев поездом?
Как добраться поездом, есть ли прямой? Как лучше? Может через др страну? Спасибо
Совбез• 11 апреля 2023
Хотя сейчас не вижу Братислава-Киев в расписании.
Если с пересадками, то есть поезд Кошице-Мукачево, а из Мукачево - в Киев.
тянитолкайка
• 11 апреля 2023
Ответ дляСовбез
Это два разных, да?
тянитолкайка
• 11 апреля 2023
Ответ дляСтатус Ква
Ездила с пересадкой в Мукачево.
Каким именно?
тянитолкайка
• 11 апреля 2023
Ответ дляСовбез
Ну есть ночной поезд Братислава-Киев.
А как его в букинге уз забивать, подскажите? Не вижу его(
Совбез• 11 апреля 2023
Ответ длятянитолкайка
Я теж вже не бачу (
Совбез• 11 апреля 2023
Ответ длятянитолкайка
Это два разных, да?
1. Кошице-Мукачево
2. З Мукачево до Києва купа різних поїздів
Ви зі Словаччини звідки хочете їхати?
З Мукачево є два потяги до Кошице. Як ми брали квитки з Мукачева до Будапешта, то треба було їх купляти в міжнародних касах на вокзалі. Але саме до Будапешта ми купили на сайті угорської залізниці. Хотіла вам порадити так само, але спробувала, а онлайн там чомусь не продається зараз
Yarina-753a• 11 апреля 2023
Підкажіть будь ласка, квиток Чоп - Кошице продають в міжнародній касі на жд вокзалі з відкритою датою. Цей квиток по приїзду до Чопа треба знову йти в касу і там міняти ще на якийсь інший з конкретною датою, часом відправлення і місцем в вагоні? Чи як це працює?
тянитолкайка
• 12 апреля 2023
Ответ дляСовбез
1. Кошице-Мукачево
Ви зі Словаччини звідки хочете їхати?
Да без разницы, если есть прямой и удобный-доеду куда угодно. А Кошице-Мукачево-это не на уз брать или на уз?
тянитолкайка
• 12 апреля 2023
Ответ дляYarina-753a
Если вы мне вопрос-я не знаю, я вот от вас о открытой дате слышу впервые… может подскажут🤷♀️
тянитолкайка
• 12 апреля 2023
Ответ дляСовбез
1. Кошице-Мукачево
Ви зі Словаччини звідки хочете їхати?
И вот сейчас пытаюсь забить кошице-не выдает (УЗ), может надо по-другому писать как-то? Там когда-то были такие приколы
Совбез• 12 апреля 2023
Ответ длятянитолкайка
Смотрите на zssk.sk
Купить билет можно только в кассах
Совбез• 12 апреля 2023
Ответ дляYarina-753a
Я не знаю, як з України, а коли їдешь зі Словаччини, просто можна використати квіток з відкритою датою у потязі
тянитолкайка
• 19 апреля 2023
Ответ дляСовбез
Смотрите на zssk.sk
Купить билет можно только в кассах
Спасибо