Аннуитет• 11 апреля 2023

Хлопчик чи дівчинка?

Чи вірите ви в усілякі таблиці, дописи, розрахунки овуляціії і т.д що стосуються виявлення статі дитини?
Є такі що вираховували і дійсно збіг був що дитинка ваша народилася тої статі яку ви вирахували?
Б´ю байдики• 11 апреля 2023
Нет, не верю

Баррикадница• 11 апреля 2023
Ні, не вірю.
Було байдуже яка стать буде у дитинки.
побольшомусекретику• 11 апреля 2023
Ні
ЦібаФу• 11 апреля 2023
Крім відбору яйцеклітин для ЕКО з спеціальним тестом - все інше перевірена роками фігня, вибачте за мій французький
Жінка з перцем• 11 апреля 2023
А ви хлопчика хотіли?
Мабуть, буде через час.
Nadine23• 11 апреля 2023
А мені в перший тиждень вагітності наснився хлопчик, то так і народила хлопчика)
Дуже дуже вумна• 11 апреля 2023
У меня по всем таблицам и просчетам должна была быть девочка
По факту - мальчик. А вот по всем народным примеиаи сошлось. Те у меня острый живот, тянет на соленое, не было токсикоза… но это просто совпадение
Помогалочка• 11 апреля 2023
По таблицях співпало обидва рази.
gizma2019• 11 апреля 2023
По таблицам совпало дважды, а вот по народны́м приметам все с точностью до наоборот

Твоя подружайка• 11 апреля 2023
В расчёты не верю.
Локшина на вухах• 11 апреля 2023
В планування статі на основі овуляції вірю. Бо це наукові дані. Моя бабуся займалась цим питанням. Якщо в пари нема проблем з зачаттям, то вірогідність вибору статі дуже висока. Близько 90 відсотків. Але такий вид планування може зайняти і багато місяців. Особливо. якщо планують дівчинку.
Юсия• 11 апреля 2023
Мне считали- совпало, когда уже была беременной. Говорили, всем кому считала эта женщина, совпадало. Получается и до так посчитать можно
Молода і нерозважлива• 11 апреля 2023
В планирование пола будущего ребенка не верю. Когда я была беременна, мне хотелось, чтобы это была девочка. Так и оказалось. Впоследствии я из интереса смотрела в инете календарь зачатия. Пол моего ребенка с этим календарем не совпал
Куда ж без меня• 11 апреля 2023
Есть табличка, по ней совпало 2 раза
Не кую, не мелю• 11 апреля 2023
Это невозможно)
Мадам Тю-лю-лю• 11 апреля 2023
Нет
Chaterbox• 11 апреля 2023
Нет
Така бойова Я• 12 апреля 2023
Та який там збіг, якщо 50 на 50?
Глаголиця• 12 апреля 2023
не вірю. в вас хлопчик

Мій не такий• 12 апреля 2023
2 рази не співпадало по таблиці. Але я і не вираховувала. Маю і сина, і доньку
Olena_Barva• 12 апреля 2023
Це все збіг!
За стать дитини відповідає той сперматозоїд, який запліднить яйцеклітину. В чоловічих статевих клітинах є Х і Y, а в жінки X, X. Яку хромосому дасть сперматозоїд така і буде стать, тому що жінка завжди віддає Х.

Хвала генетиці, що ми це сьогодні знаємо і не звинувачуємо жінку за небажану стать дитини.