Не могу не поделиться))
Учусь на интеграционных курсах с "запоребриковским"
У них печаль - печальная
Повестки терпеть будут выдавать через Госулуги - аналог нашей Дии
Откосить невозможно
Уехать за границу тоже нельзя
Подробности
У них печаль - печальная
Откосить невозможно
Уехать за границу тоже нельзя
Подробности
Ответ дляKriskaA
Ну так - у нас повістки роздають. І ? Треба припинити це негайно і здатися ? ну давайте - скажіть це.
Навіщо мені це казати.
Не треба дурня клеїти і розповідати, що на блокпостах і на вулицях нічого не видають. І очі не закривати і розповідати, що це все лєнфільм, коли непідготовлених відправляють на фронт.
До армії є повага і довіра. До військоматів ні. Вони там взагалі не розуміють, що відбувається
Ответ дляКлементина
Це ж очевидний факт: що хоч з цією електронною системою повісток, хоч без неї пуйло набрало б в свою армію стільки, скільки йому треба.
Чи хтось думає, що без електронної системи набрали б менше?
Але якщо до цього ’харошіє рузькі’ робили сумні очі і казали ’я проти, але що я можу... ’, з надією не відкрити двері воєнкомату, або втекти за кордон і в армію набирали зеків і тупих бурятів з глухих сел.
То зараз там всі зрозуміли, що на війну може потрапити кожен. Вона ось, близько!
І коли питання стоїть вже так, то не дуже простим людям і треба та Україна. Бо окоп це не диван.
В будь якому разі, це гарний дестабілізуючий фактор.
Он ниють: ’даже если удалиться из’ госуслуг’, это ничего не даст, ты все равно в системе. Да зачем нам это надо! Когда уже конец этому упырю!’
Давно такого серед них не чула.
А от наші тупенькі не розуміють....Вже навіть докацапів дійшло - а тут верески: давайте сдаваццааааа !!!!!
Ответ дляSolnet
Навіщо мені це казати.
У вас є проблеми з розумінням тексту ? Я написала - так, роздають, а що, не повинні ? На нас напали. А чого ви тут дурня клеїте - я хз.
Ответ дляKriskaA
Тобто казати по всіх каналах, що такого немає - це норм? І при цьому роздавати.
Так нехай ті всі данілови так і розповідають: так, роздають, так, всі здорові-годні.
olgabaluta• 12 апреля 2023
Ответ дляКлементина
Давно такого серед них не чула.
А Вы общаетесь с кацапами? Когда и где Вы это услышали от них? Или Вы просто хотите, чтобы так было?
Ответ дляРешка7777
автор, радости не понимаю. это же они к нам попрут(
А без электронной системы они к нам не перли?
Они к нам в любом случае прут и в нужном количестве
Только раньше были зеки и буряты из забитых сел и поэтому им казалось, что война далеко. А теперь они осознают, что коснуться может каждого.
olgabaluta• 12 апреля 2023
Ответ дляКлементина
С чего Вы это взяли? Вы поддерживаете с ними контакт? Кто осознаёт? Из каких источников эта информация?
Ответ дляolgabaluta
Я же написала : я в Европе, учусь на интеграционных курсах, со мной в группе есть ’харошие уззкие’ и в соседних группах есть.
Вот ходят, второй день между собой обсуждают, что теперь делать.
’а у меня там папа, а у меня там брат. Он издевается над нами. Надо что то делать, сколько мы будем терпеть’
Это уже более правильные настроения. Раньше было грустное ’а что я могу, вот уехал...’
Вкусныйпончик• 12 апреля 2023
Так і нам влада закидає час від час новини ’повістки через дію’, мусолять на плюсах раз в місяць з міністром в інтерв´ю. Зараз подивляться, як це в кацапів працює, а тоді і нам введуть.
Ответ дляКлементина
Ваш пост робить нашим ’сдайомся кацапам, бо всьо прапало’ нєрви :)
Ответ дляВкусныйпончик
Господи, у нас і так кордони перекриті і повістки вже РІК як роздаються всюди
Звідки ви лізете ???
Ответ дляKriskaA
Звідки ви лізете ???
++
В любому випадку і в нас мобілізація і в них мобілізація.
Тільки раніше кацапам своїх забитих бурятів не жалко було, то вони мовчали, а коли ’синачке ванє з мацкви’ повістка прийде, то вже боляче. Ниють ’сколька мы будем терпеть!’
Вкусныйпончик• 12 апреля 2023
Ответ дляKriskaA
Звідки ви лізете ???
Удалено администрацией...
Ответ дляВкусныйпончик
Удалено администрацией...
Боже, та на нас напали !!!! А що - не треба було опиратися ??? Треба було здатися і щоб по всі країні була одна суцільна Буча ???
Всьо, я більше не можу спілкуватися з безмозклими.
Роботи валом, піду попрацюю - чаокакао.
p.s. законом не обмежено місце видачі повісток. Так що читайте закон і кінчайте тут камлать про ’калєнкі’. І так: я категорично проти того, щоб тягли за руки і за ноги у машину , але якщо дають повістку на автостоянці - то битися не буде ,а чоловік візьме і зробить все належне, що потрібно за законом.
Роботи валом, піду попрацюю - чаокакао.
Вкусныйпончик• 12 апреля 2023
Ответ дляKriskaA
Роботи валом, піду попрацюю - чаокакао.
Удалено администрацией...
Ответ дляВкусныйпончик
Удалено администрацией...
Бгггг - типовий кацапський наратив. По-перше - я жінка. Я працюю - і в моїй компанії ще 8 людей, що отримують ЗП. Я тримаю економічний фронт, я плачу податки, я доначу на армію, я волонтерю. А коли (якщо) мій чоловік отримає повістку - то не буде у погребі сидіти так, як ваш.
Вкусныйпончик• 12 апреля 2023
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Ответ дляMilly111
Все больше адекватных людей на форуме, это радует
А боты подоляка с наративами до последнего мне не интересны, как и люди распоряжающиеся чужими жизнями из Германии. Закончится война-закончатся выплаты , им же невыгодно
Да, адекватных становится гораздо больше, чем тот же год назад, действительно нельзя не отметить.