Тарабарщина• 12 апреля 2023

Є три сумки, не ношу їх кілька років, одну років.

Одну років 10, одну, рік, іншу трохи менше року. Викинути їх рука не підіймається. Хтось таке забере? В них є ньюанси.
автор Тарабарщина • 12 апреля 2023
Ответ длянеДоПриличий
Армани из клеенки, ну вы серйозно считаете, что ее будут еще юзать?
Я не про неї писала, що добротна а про чорну укр.
Госпожа Белладонна• 12 апреля 2023
это только на мусорку отнести
кожзам полопался
автор Тарабарщина • 12 апреля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Девочки язвочки , ну зачем ?
Автор красиво предложила сумки . Зачем язвить. Кому актуально тот заберёт . Пару минут сделаю фото своих старых , может кому нужно
Дякую за добре слово.
автор Тарабарщина • 12 апреля 2023
Ответ длянеДоПриличий
Не знаю.
автор Тарабарщина • 12 апреля 2023
Ответ дляФантазерша
Ну то залишайте собі
3 лишила собі.
Буся_Бусинка• 12 апреля 2023
Ответ дляТарабарщина
Зараз розхламляюся капітально.
Автор, я бы забрала рыженькую. Какой в ней нюанс ?

Я открылась, если что - пишите в личку.
Shady lady• 12 апреля 2023
Ответ дляГореотума
На олкс отдам даром - заберут
Дякую!
Я також хотіла розхламитися, але як почитала коменти автору, то краще олх))
А я зможу даром, якщо свої 10 безкоштовних оголошень використала ?
Можна безкоштовно опублікувати?
Буся_Бусинка• 12 апреля 2023
Ответ дляТарабарщина
Рука не підіймається, ще рижу можливо, і армані, а чорна, ціла, добротна.
Автор, я б забрала першу, що на фото перому, з літерою А. Пишіть в лічку мені. Дяка.
автор Тарабарщина • 12 апреля 2023
Ответ дляБуся_Бусинка

Я открылась, если что - пишите в личку.
Я писала, перечитайте , мої пости. Якщо влаштовує, то я Вам віддам. Тоді в особисті перейдемо.
Гопница-Советчица• 12 апреля 2023
Ответ дляТарабарщина
Я так розуміюся,що риженька потребує заміни блискавки? Так?

Ви не могли б сказати, яка вона за розміром та чи є в ній у серединці карманчик, щоб паспорт вліз паперовий? Дякую.
Луноликая Вика• 12 апреля 2023
На фейсбуці є група подарую віддам даром, там просять люди або на олх напишіть безкоштовно, таке враження, що тут одні мільйонери сидять
Гопница-Советчица• 12 апреля 2023
А мне сумки понравились. Девки, зачем Вы на автора наезжаете? Вы - хамки.
автор Тарабарщина • 12 апреля 2023
Ответ дляГопница-Советчица

Є карманчики 2 маленькі і 1 великий. Розміри 15×22, товщина 5 см. Я не знаю, може якось можна відремонтувати, вона розходиться, ну і лущиться довкола блискавки, забруднена підкладка.
БылПоражон• 12 апреля 2023
Любителям секонда вы можете их даже продать, такие обычно падки на бренды и логотипы)
Гопница-Советчица• 12 апреля 2023
Ответ дляТарабарщина
Авторе, а та, що Армани - вона не лущиться, в якому стані? Чи є там всерединці карман? Вона на замку чи на кнопці? Дякую.

Риженьку, мабудь,не буду забирати,бо дорого коштує вставити блискавку, а сама я не вставлю
мегамоСГ• 12 апреля 2023
Вот сейчас соберите и выбросите. Это мусор. Жалко только вам. Никому оно не нужно.
’ Когда выбрасываешь мусор, главное не начать его рассматривать)))’
Буся_Бусинка• 12 апреля 2023
Ответ длямегамоСГ
Девочки, автор разберется и без Ваших советов.

Она хочет сумки отдать.

Набежали и обосрали автора. Как Вам не стыдно!!!
автор Тарабарщина • 12 апреля 2023
Ответ дляГопница-Советчица

На куті є потертості, так подряпини є, бо вона глянцева, біля краю є тріщинки маленькі.
Масяня Я• 12 апреля 2023
Ответ дляГопница-Советчица
с двух акков писать низзя
автор Тарабарщина • 12 апреля 2023
Ответ дляГопница-Советчица

Карманчики є, один на блискавці, сумка на кнопці.
Гопница-Советчица• 12 апреля 2023
Ответ дляТарабарщина
Вибачте, на кнопці не заберу. Бо дуже переживаю завжди, що у транспорті відкриють ту кнопку та викрадусь все з сумки. Але, авторе, дякую Вам! Як би була вона на замку, щоб наглухо закривався - я б забрала.

А на дівчат, хто тут пише всяку гадість на Вас - не звертай уваги. Лише тут вони можуть, під анонімом, принизивши людину, піднестися. Нормальна гідна людина не буде обсирати чужі сумки! Хай щастить Вам, авторе!
Shady lady• 12 апреля 2023
Запропоную і я. Раптом треба комусь
Нова Зара, шкіра, але отак потріскала зсередини. Сумка зовсім маленька
Якщо кось треба, то вишлю УП коли матиму туди дорогу.
автор Тарабарщина • 12 апреля 2023
Ответ дляГопница-Советчица

Дякую. Друга чорна Вам старомодна?
Гопница-Советчица• 12 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Запропоную і я. Раптом треба комусь
Сумка дуже красива та тендітна. Я б забрала, але, на жаль, ремонт буде для мене задорого.

Дякую.

Може,ще які є в Вас зайві сумки, якими не користуєтеся?
Shady lady• 12 апреля 2023
Ще є спідничка з плямою. Нова, л. Не шкіра. Пляма спиртом не відтирться. Думаю, нічого з нею не зробити
Гопница-Советчица• 12 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Яка гарнюня спідничка! На який обсяг бедер та на яку талію? дякую. )
автор Тарабарщина • 12 апреля 2023
Ответ для Shady lady
На фото не дуже помітно, може якусь аплікацію придумати.
Буся_Бусинка• 12 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Дякую!
Можна безкоштовно опублікувати?
якщо у Вас є сумки,надішліть мені, будь ласка,в особисті фотки. Буду вдячна. Як раз немає сумки у мене.
Буся_Бусинка• 12 апреля 2023
Ответ дляТарабарщина
Дякую. Друга чорна Вам старомодна?
Вона не старомодна. Нормальна сумка. Просто вона м´яка, а мені треба, щоб у сумці аркуші формату А 4 можна було носити,щоб не зім´ялися. А в другій вони зімнуться.
Само_достаточная• 12 апреля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Це ,якийсь психологічний бздик і як з цим боротись ? Теж важко винести на смітник, спочатку має вистоятись в гаражі
Да.