Тарабарщина• 12 апреля 2023
Є три сумки, не ношу їх кілька років, одну років.
Одну років 10, одну, рік, іншу трохи менше року. Викинути їх рука не підіймається. Хтось таке забере? В них є ньюанси.
Вкаблучках• 12 апреля 2023
Ответ дляМеня не звали
Нет. Оригинал
Уже на брони
Я не претендую. Моим 10 и 8 лет - выглядят как новые.
Странно
Тарабарщина
• 12 апреля 2023
Ответ дляВкаблучках
Корс подделка?
Чому так вирішили. Оригінал. Ручка, як нова, а от зверху таке
СирОжино пирОжино• 12 апреля 2023
Ответ дляLIANA171185
Рыжую бы забрала.Черные не ’зашли’.
Потому что Корс?
И куда Вы с облупленной сумкой?
Меня не звали• 12 апреля 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Потому что Корс?
И куда Вы с облупленной сумкой?
Да ну и что
Это же оригинал 🤣
Тарабарщина
• 12 апреля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
ну да, на рижій же буковки, на які порадниці мироточать))))
Вона класна, хоч букви, хоч ні, були дорожчі, ні одна так довго не трималася.
Вкаблучках• 12 апреля 2023
Ответ дляТарабарщина
А где ее форма? Почему она как из ж…
Эти сумки отлично держат свою форму и не теряют ее.
СирОжино пирОжино• 12 апреля 2023
Ответ дляТарабарщина
Ручка як нова
Кожа лущится и фурнитура облезла, но ручка як нова)))
Перша леді колгоспу• 12 апреля 2023
Ответ дляТарабарщина
Ну Ви що? Віддати, таке не продають. Просто хотіла щапитати, чи не соромно віддавати?
На смітник, там і заберуть.
Разгуляшка• 12 апреля 2023
Прочитала рекомендації і неприємно стало. Людина щиро пропонує, а кожен собі вирішує брати чи ні. Не потрібно гадості писати.
Сумки як сумки, не всі можуть нові купити. Обов´язково знайдеться людина, для якої вони будуть гарні і з вдячністю забере. Зараз навіть в секонді не у всіх є можливість собі декому купувати речі.
Меня не звали• 12 апреля 2023
Ответ дляТарабарщина
Так в чому загадка?
Ви бачите що ви пишете старпості ?
І в коментах?
Та не важно)
Викидайте то 😃
І в коментах?
Та не важно)
Викидайте то 😃
Перша леді колгоспу• 12 апреля 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Разберитесь в себе, почему вам так тяжело расстаться с ненужными вещами.
Это все лишь ненужные вещи ещё и ’с нюансами’ те сломанные.
Почему вы не можете просто выбросить мусор ?
Це ,якийсь психологічний бздик і як з цим боротись ? Теж важко винести на смітник, спочатку має вистоятись в гаражі
Тарабарщина
• 12 апреля 2023
Ответ дляВкаблучках
А где ее форма? Почему она как из ж…
Форма є, напхати паперу і за пару днів з´явиться, вона пуста валялася рік під речами на антресолі.
Вкаблучках• 12 апреля 2023
Ответ дляТарабарщина
Мои тоже валяются.
Ну ладно. Мне то что…
Фантазерша• 12 апреля 2023
Ответ дляТарабарщина
Рука не підіймається, ще рижу можливо, і армані, а чорна, ціла, добротна.
Вибачте, але воно вже давно втратило свою актуальність. Нехай воно хоч 100 раз буде добротним. Ви б таке зараз носили?
Тарабарщина
• 12 апреля 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ручка як нова
Так, як нова. Можливо в когось є така, вони дуже популярні, а ручка зносилася, то можна замінити.фурнітура в зорошому стані.
Тарабарщина
• 12 апреля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
На смітник, там і заберуть.
Немає.
Меня не звали• 12 апреля 2023
Ответ дляТарабарщина
Ручка як нова 🤣🤣🤣🤣
Тарабарщина
• 12 апреля 2023
Ответ дляМеня не звали
Ви бачите що ви пишете старпості ?
І в коментах?
Та не важно)
Викидайте то 😃
І в коментах?
Та не важно)
Викидайте то 😃
Так бачу, з пам´яттю все ок, тьфу-тьфу.у Вас щось з логікою.
Меня не звали• 12 апреля 2023
Ответ дляТарабарщина
Нєєє
Ручка як нова
Тарабарщина
• 12 апреля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
І в мене так же, в пральні 2 величезних ящики з таким, а це антресолі розгрібаю.
Тарабарщина
• 12 апреля 2023
Ответ дляФантазерша
10 років не ношу, але не буду зарікатися. В минулому році полотняну торбинку носила і з секонда шопер.
Тарабарщина
• 12 апреля 2023
Ответ дляГореотума
На олкс отдам даром - заберут
Навіть не зареєстрована там.
неДоПриличий• 12 апреля 2023
Ответ дляТарабарщина
Армани из клеенки, ну вы серйозно считаете, что ее будут еще юзать?
бифидобактерияЖоржик• 12 апреля 2023
Автор, Ваши выбросить только...
У меня похожая была лакированная как на первом фото. Долго ее носила, но вот она тоже потеряла форму полностью. Выбросила.
Наполеон Бонапарт• 12 апреля 2023
Девочки язвочки , ну зачем ?
Автор красиво предложила сумки . Зачем язвить. Кому актуально тот заберёт . Пару минут сделаю фото своих старых , может кому нужно
Фантазерша• 12 апреля 2023
Ответ дляТарабарщина
Ну то залишайте собі