Тарабарщина• 12 апреля 2023
Є три сумки, не ношу їх кілька років, одну років.
Одну років 10, одну, рік, іншу трохи менше року. Викинути їх рука не підіймається. Хтось таке забере? В них є ньюанси.
Гореотума• 12 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Дякую!
Я також хотіла розхламитися, але як почитала коменти автору, то краще олх))
А я зможу даром, якщо свої 10 безкоштовних оголошень використала ?
Можна безкоштовно опублікувати?
Не знаю, какие там лимиты. У меня даром не задерживаются - пару часов и закрываю объявление)
Тарабарщина
• 12 апреля 2023
Ответ дляБуся_Бусинка
Вона не старомодна. Нормальна сумка. Просто вона м´яка, а мені треба, щоб у сумці аркуші формату А 4 можна було носити,щоб не зім´ялися. А в другій вони зімнуться.
Вона на блискаці, я носила А4, але в папках. Якраз тоді працювала, постійно щось носила.
Гопница-Советчица• 12 апреля 2023
Ответ дляТарабарщина
Дякую, в мене часто-густо буває, що А4 без папки.
Точно зімнуться.
Але все рівно дуже Вам дякую.
Краще віддати комусь, хто потребує, ніж на смітник винести.
Точно зімнуться.
Але все рівно дуже Вам дякую.
Shady lady• 12 апреля 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Яка гарнюня спідничка! На який обсяг бедер та на яку талію? дякую. )
Півобхват талії 40 см, стегон 50см
Гопница-Советчица• 12 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Півобхват талії 40 см, стегон 50см
От не знаю. Може, мені взяти цю юбочку. Дуже сподобалася. Але буде трошки замала )) Але можна схуднути )) Вона ніде не порвана?
Shady lady• 12 апреля 2023
Ответ дляГопница-Советчица
ні, вона нова, але з браком
Замала в стегнах?
Стегна потягнуться, просто складки розгладяться))
А талія не тягнеться зовсім. На талію до 78-79
Замала в стегнах?
Тарабарщина
• 12 апреля 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Точно зімнуться.
Але все рівно дуже Вам дякую.
Точно зімнуться.
Але все рівно дуже Вам дякую.
Зрозуміло.
Гопница-Советчица• 12 апреля 2023
Ответ для Shady lady
ні, вона нова, але з браком
Замала в стегнах?
мабудь, візьму. Ви можете укр поштою відправляти - бо в них дешевше?
Shady lady• 12 апреля 2023
Ответ дляГореотума
Класс!
Треба спробувати)
Shady lady• 12 апреля 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Так, але піду коли буде дорога туди. Бо маю багато роботи перед святами)
Пишіть в лс)
Гопница-Советчица• 12 апреля 2023
Дівчата, може в когось стоять без діла кросівки розміру 37, щоб зараз носити? Бо мої вже такі старі-старі, тільки по вечорах в них виходити, коли ніхто не баче )))
Тарабарщина
• 12 апреля 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Може Вам це підійде
Гопница-Советчица• 12 апреля 2023
Ответ дляТарабарщина
Може Вам це підійде
поштоматом можна користуватися, якщо встановлений застосунок нової пошти. Без застосунку не вдастся отримати посилку з поштомату. А в мене немає їхнього застосунку.
Тарабарщина
• 12 апреля 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Скачайте, дуже зручно, 5 хв і все.
Тарабарщина
• 12 апреля 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Жесть, їх потрібно просто викинути
Дякую.
Гопница-Советчица• 12 апреля 2023
Ответ дляТарабарщина
Скачайте, дуже зручно, 5 хв і все.
ой, в мене пам´яті в телефоні мало )) він не потягне))
Анонимушка• 12 апреля 2023
Ответ дляВсе буде
На Ютубе есть девушка-украинка. Делает ролики, реставрирует брендовую обуаь и сумки из секонда. Наверное, она бы забрала.
А как канал называется? Интересно посмотреть)
Все буде• 12 апреля 2023
Ответ дляАнонимушка
Вот этот
Марфа Українівна• 12 апреля 2023
В раздел - подарю, отдам бесплатно. Люди разные есть. Вдруг кому-то понравится или нужно для образа.
Фантазерша• 12 апреля 2023
Ответ дляБуся_Бусинка
Вам лише велика потрібна? Є маленьких пару, можу сфоткати ближче до вечора
Буся_Бусинка• 12 апреля 2023
Ответ дляФантазерша
Доброго дня. Дякую. Маленька сумочка теж треба, бо у мене страшна ))) Хочу замінити. Чекаю на фото. Якщо Вам зручно,то в особисті. )
Тарабарщина
• 12 апреля 2023
Ответ дляАнонім Перший
Куплю черную Армани
Вже забирають. І я не продаю.
LIANA171185• 12 апреля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
ну да, на рижій же буковки, на які порадниці мироточать))))
Навіть якщо і так)Не бачу проблеми.
LIANA171185• 12 апреля 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Потому что Корс?
И куда Вы с облупленной сумкой?
Потому что кроссбоди)
И я бы как-нибудь сама разобралась,куда с ней выйти)