Посудомойка• Изменено 12 апреля 2023

Хтось замочував сухофрукти для паски у коньяку?

Сама собі лікар• 12 апреля 2023
Ну, я)

Поміркована думка• 12 апреля 2023
Я
Коник-стрибунець• 12 апреля 2023
Да
автор Посудомойка • 12 апреля 2023
Як саме? На скількі часу?
Сама собі лікар• 12 апреля 2023
Ответ дляПосудомойка
Як саме? На скількі часу?
Можно на ночь, можно с утра, пока тесто будет расстаиваться.
Сама собі лікар• 12 апреля 2023
Ответ дляПосудомойка
Як саме? На скількі часу?
Просто помыть, перебрать, лишнюю влагу отобрать полотенцем, полить коньяком. Не ведро конечно, я на глаз.
автор Посудомойка • 12 апреля 2023
Ответ дляСама собі лікар
А 2-3 год. вистачить?

Сама собі лікар• 12 апреля 2023
Ответ дляПосудомойка
А 2-3 год. вистачить?
Ну если ограничены во времени, то в принципе да.
Поміркована думка• 12 апреля 2023
Ответ дляПосудомойка
Як саме? На скількі часу?
Хоча б на добу. Залити, накрити. 300грам на 150 рому. ( Приблизно)
автор Посудомойка • 12 апреля 2023
Ответ дляПоміркована думка
То чи буде толк, якщо я замочу на 2 год?
ТигрЛьвович• 12 апреля 2023
Я)
автор Посудомойка • 12 апреля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Я)
А як?)
Сокодавка ще та• 12 апреля 2023
Ответ дляПосудомойка
Як саме? На скількі часу?
Я на сутки минимум замачиваю
ТигрЛьвович• 12 апреля 2023
Приїду до дому сфотографую!
Сокодавка ще та• 12 апреля 2023
Ответ дляПосудомойка
Нет
Они должны напитаться коньяком
Я вся ваша• 12 апреля 2023
От чесно - результат той же самий - що мочити в коньяку, що мочити у воді, що взагалі не мочити. Перевірено багато років підряд. Ті сухофрукти в алкоголі ну дуже запашні і смачні, якщо замочені їсти. А в пасках - ну ніякої різниці не помітила ні я, ні всі мої родичі.
Фіфачка• 12 апреля 2023
А чем можно заменить алкоголь? На чем ещё можно замочить изюм?
тогдалия• 12 апреля 2023
Я люблю это дело. Пеку в субботу, а фрукты заливаю в четверг вечером. Потом такой вкусный коньяк от сухофруктов получается. Если конечно не все впитает
Сокодавка ще та• 12 апреля 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Результат от алкоголя в выпечке -это то ,что она дольше останется свежей .Для этого замачивают .

Малявка ще та• 12 апреля 2023
Я в ромі замочила...
Крапипопка• 12 апреля 2023
Ответ дляФіфачка
Можна в воді, чаї, апельсиновому соці.
Мальдивирую• 12 апреля 2023
Я люблю изюм+коньяк(ром)+цедра апельсина+сок апельсина. Все это дело замачиваю наночь. Паски можно уже не печь))
Поміркована думка• 12 апреля 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Так їх же не для смаку замовчують. Для чого бабусі в випічку горілку ллють? Для довгого зберігання тієї випічки.
Поміркована думка• 12 апреля 2023
Ответ дляФіфачка
Можна просто помити.
Фіфачка• 12 апреля 2023
Ответ дляКрапипопка
Можна в воді, чаї, апельсиновому соці.
Дякую
РокерША• 12 апреля 2023
Ответ дляПосудомойка
А як?)
Бачила лайфхак, якщо немає часу на тривале замочування сухофруктів в алкоголі : їх треба прогрівати в мікрохвильовці, періодично дістаючи та помішуючи. Наче у відео Глінськоі бачила цю рекомендацію ( можливо рецепт штоллену). Випробувала , це працює
Я вся ваша• 12 апреля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
В мене паски дуже здобні, вони і без алкоголю можуть і місяць стояти.
Я вся ваша• 12 апреля 2023
Ответ дляПоміркована думка
Багато здоби - результат той же, тільки смачніше
Сокодавка ще та• 13 апреля 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Ну и отлично !
.Вы же выше писали ,что не вы,не ваши знакомые не видят разницы во вкусе пасочки ( в алкоголе замочены сухофрукты или нет . )И не заметят ,потому что алкоголь не для вкуса .
автор Посудомойка • 13 апреля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Ну и отлично !
Не згодна. Тривалість зберігання пасці забезпечує саме здоба! А ’ горілку ллють’ коли хочуть зекономити (що б довше зберігалася). Мова ж йде про замочування сухофруктів в коньяуі, ромі....., А не в горілці