Радість моя• 12 апреля 2023
А Вы верите всяким гадалкам?
Перестала верить, так как считаю, что человек сам творец своего счастья, а это все ерунда, сначала говорят одно, затем другое.
Борець за гаманець• 12 апреля 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
А якщо не збудеться нічого і послуга виявиться не надана, то гроші повертаєте?
я не таролог і не ворожу
Радість моя
• 12 апреля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Я вообще не подставляю как на картах можно что-то увидеть, плюс не видя человека, зная только имена и небольшую предысторию в лучшем случае
Мне проще, я небесными телами занимаюсь, мне важны только сухие исходные данные) Но может я не разбираюсь просто)
Астрология?
Молчавочка• 12 апреля 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Не смешите мои тапочки) знаете что, с таким подходом покупайте книги, курсы, карты, учитесь и гадайте себе сами
Барабан для дорослих• 12 апреля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
я не таролог і не ворожу
А яка ваша думка? Потрібно повертати гроші за ненадану послугу?
Барабан для дорослих• 12 апреля 2023
Ответ дляМолчавочка
З яким підходом? Плати гроші за чухню і мовчи в ганчіроку?
ШанельКуКу• 12 апреля 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
я сама гадалка.
Ну разные гадалки есть, есть реальные мастера, есть тупо копируют значения карт все.
Гадалки бачать хворобу і її наслідки?
Борець за гаманець• 12 апреля 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Вам вже написали, з таким підходом ворожіть собі самі. Я навіть не замислювалася над цим і не буду.
Лиса Патрикевна• 12 апреля 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
А якщо ви підете стригтися або в супермаркет, а потім хочете повернути кошти, то це що мають вертати всім, хто захоче? Це д несерьезно з вашого боку.поіли і захотіли вернути гроші, смішно
Борець за гаманець• 12 апреля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Ви знаєте, мені здається, що тут важливо знайти таролога, яка резонує і бачить твою ситуацію. У мене попередня таролог здавалось би по картам, але дуже точно все описувала.
Борець за гаманець• 12 апреля 2023
А тут в цій темі є тарологи? можна задати запитання як би ви прочитали 3 карти?
Кошка Мурка• 12 апреля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Да, согласна )
Барабан для дорослих• 12 апреля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Тобто якщо вам в приватній клініці взяли гроші, а послуги не надали, для вас нормальним буде такий аргумент ’беріть скальпель і робіть собі самі операцію’. Так?
Злюсь до кипіння• 12 апреля 2023
Ответ дляШанельКуКу
Гадалки бачать хворобу і її наслідки?
да, но не все. Я, например, болезни вообще не смотрю, не моя это сфера. Ну т.е можно увидеть операцию, онкологию, какие-то сердечные и некоторые другие заболевания без проблем, но чтоб более углубленно, это нужно опыт иметь, скорее даже дар.
Борець за гаманець• 12 апреля 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Вибачте, мені не цікава ця дискусія. Ворожіння апріорі така справа, що ви коли погоджуєтеся, розумієте, що це наука неточна))) тим більше те що вам наворожать - це лише один з варіантів, найбільш ймовірний, але не 100%. Під Києвом є ворожка відома, прийом 1000 грн, у мене не збулося нічого, але якось навіть не думала над тим, щоб вимагати гроші. Я знала на що йшла
Лиса Патрикевна• 12 апреля 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Чого послугу не надали? На вас витратили цілий час, дали розклад, написали вам його и відправили. Чого послуга не зроблена ? Все зроблено! І да, ніхто вам 100 відсоткову гарантію не дасть, навіть лікар на операционому столі. Тільки 100 може вам дати шарлатан ,який хоче швидко взяти з вас гроші .
Барабан для дорослих• 12 апреля 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Що поїли? Брехню? По усам текло, а рот не попало (с).
Лиса Патрикевна• 12 апреля 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Ну то якщо ві не вірите, то нащо іти до таролога? Сидіть самі , або йдіть до психолога, там теж вода цілий час.
Барабан для дорослих• 12 апреля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Ви хотіли послухати побрехеньку за 1000 грн.?
Борець за гаманець• 12 апреля 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
слухайте, у вас до мене якісь претензії? не можу зрозуміти. Я не ворожу і вас не агітую
Лиса Патрикевна• 12 апреля 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
І да, часто приходиться платить , щоб найти свого спеціаліста, буває що на 10 спробі може пощастить. І це норма.
Борець за гаманець• 12 апреля 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
я сама гадалка.
вы таролог?
Барабан для дорослих• 12 апреля 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Тобто людина приходить виключно з метою, щоб:
- на неї витратили свій час
- дали розклад
- написали його
- відправили.
А ви з якою саме метою ходили до ворожок?
- на неї витратили свій час
- дали розклад
- написали його
- відправили.
Борець за гаманець• 12 апреля 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
да
Можно написать вам какие карты выпали как ответ на вопрос - отношение, чувства мужчины к женщине? (3 карты) подскажете? у меня они были в раскладе но то как их прочитали, у меня немного сомнения
Злюсь до кипіння• 12 апреля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
пишите
Лиса Патрикевна• 12 апреля 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
- на неї витратили свій час
- дали розклад
- написали його
- відправили.
- на неї витратили свій час
- дали розклад
- написали його
- відправили.
Я не хожу до них. До мене ходять в інеті, я сама з людьми працюю .10 років буде, буду юбілей свій відзначати скоро.
Борець за гаманець• 12 апреля 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
пишите
вопрос - чувства, мысли, отношение к женщине? - ответ: тройка кубков, перевернутая девятка кубков, перевернутая четверка пентаклей...
Лиса Патрикевна• 12 апреля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Не оч, кратко скажу. Но меня не спрашивали.
Барабан для дорослих• 12 апреля 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Просто мої послуги як спеціаліста коштують дорого. Людина, яка до мене звертається, знає, за що вона платить. Я за якість наданих послуг відповідаю. От і хочу зрозуміти, за що готові платити саме ви? За примарну надію? За казочку?