Міні-бікіні• 12 апреля 2023
Паски час стоят в теплом месте и не поднимяются ,все хана?
Пеку первый раз.
Міні-бікіні
• 12 апреля 2023
Ответ дляТундиринда
Тоді ясно. Викиньте той рецепт. Діставайте тісто з форм, додайте трохи дріжджів і нехай стоїть. Злобне тісто ще й обминати треба. Це ж не батон. Тепер ви точно на всю ніч засіли
Я вже нічого йому робити не хочу,шо буде те й буде.
Щаслива Я• 12 апреля 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Заважає якраз, дріжджі працюють дуже повільно, або взагалі тісто не підніметься
Ну что вы придумываете
Вот вам опара с солью. Всегда кладу и не мало.
Ms. Искренность• 12 апреля 2023
Ответ дляСарафанное радио
В холодильнику дріжджі теж їдять і гази виділяють, але повільно.
Согласна! Но ему надо будет отойти с холода,а потом дорасти,это ж сколько может понадобиться времени?😳
Міні-бікіні
• 12 апреля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Спросили не у меня конечно,но попробуйте прессованные львовские. Я свои делаю на них
Спасибочки завтра куплю их,уже гулять так гулять.
Міні-бікіні
• 12 апреля 2023
Ответ дляЩаслива Я
Из магазинных сухих массмаркета берите др.Откер. Зеленая пачка.
Поняла спасибо
Конотопська відьма• 12 апреля 2023
Ответ дляЩаслива Я
Ну что вы придумываете
Це не тільки я, в Гугл є також інформація. Я так на пиріжки посолила- тісто не піднялося. Хоча раніше все було ок
Сарафанное радио• 12 апреля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Воно вже в формах, воно вже росте.
Щаслива Я• 12 апреля 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Ну что за бред? Берите нормальные дрожжи просто.
Щаслива Я• 12 апреля 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Кладу вседа чайную ложку соли.
Міні-бікіні
• 12 апреля 2023
Ответ дляКонотопська відьма
А ви коли робили опару, солі туди не кинули випадково?
Кінула вроде
Тундиринда• 12 апреля 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Солять навіть бісквіти. Без солі тісто просто пливе.
Ms. Искренность• 12 апреля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Воно вже в формах, воно вже росте.
Ну не знаю… 5 часов у меня стоит дрожжевое тесто в холодильнике. Его обьем как был,так и есть🤷🏻♀️
Конотопська відьма• 12 апреля 2023
Ответ дляТундиринда
А де в бісквітах опара?
Тундиринда• 12 апреля 2023
Ответ дляКонотопська відьма
А де в бісквітах опара?
Ви ж про тісто на пиріжки пишете?
Міні-бікіні
• 12 апреля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Я би засунула в холодильник і лягла спати. Як раз до ранку можуть дійти :)
Та шож я зря полтора часа сижу,уже посижу еще да когото спеку
Сарафанное радио• 12 апреля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Є рецепти, де тісто кладеться на ніч в холодильник, там ті самі інгрідієнти.
Міні-бікіні
• 12 апреля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Так потом по идее с холодильника оно будет подходить часа 4 не меньше и это еще и завтра муздохаться с ним целый день,не?
Та да ,да у меня еще на завтра следующий рецептик
Міні-бікіні
• 12 апреля 2023
Ответ дляЩаслива Я
Автор, ну либо быстро, либо паски, третьего не дано..
чем больше тесто ферментируется, тем волокнистее, воздушнее. Несколько подъемов обязательно для вкусной паски.
Я надеюсь у вас выйдет нормально хоть, потому как все же продукты. время, усилия. Но на будущее не делайте так)
Поняла, надеюсь оно хоть сьедобное будет
Ms. Искренность• 12 апреля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Ой автор, я в этом году тоже решила сделать бросок кобры и печь по 2м рецептам. Как бы оптимизм мой не угас навсегда,если закончу их печь с первыми петухами😂
Міні-бікіні
• 12 апреля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Та я вот тоже думаю,не пошутила ли я над собой
Гидроусилитель руля• 12 апреля 2023
Як на мене, якщо вже у формах годину і не рухається- то вже все. Можете спекти так подивитися, що вийде, але явно не пухляші. Все буває, не засмучуйтесь!
Завтра просто пресовані візьміть, давайте їм час постояти у опарі, потім піднятися тісту вже гарненько і слідкуйте за тим, щоб ви його не забили.
Навіть якщо є рецепт, борошно теж може бути різним, тому коли востаннє обминаєте, давате борошна потроху, дивіться, щоб тісто було пухкеньким, не місіть довго та сильно востаннє, просто попрацюйте з ним хвилин 7 і все вийде.
Міні-бікіні
• 13 апреля 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Та трохи рухається, може щось вийде,якщо довго мучатся що нібуть получится називається
Ms. Искренность• 13 апреля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Девочки всем спасибо за ответы и поддержку.❤️❤️❤️
Ну как дела? Получились ваши красавицы?