Каяспер• 13 апреля 2023

Посоветуйте сайт знакомств

Посоветуйте сайт знакомств, где много приличных мужчин :-)
Кроме Тиндера и Баду что-то ещё есть хорошо посещаемое?
Клептоманка• 13 апреля 2023
даже если есть,то вам никто не скажет.кому нужна конкуренция?сами ищите,Гугл в помощь

ХвилювАллочка• 13 апреля 2023
Якщо на тендере и Баду никого не зачепили, смисл нових сайтив
Ms. Похвала• 13 апреля 2023
Я на Баду знайшла чоловіка, сестра на Тіндері - хлопця, подруга на Тіндері - також хлопця, навіть свекруха сиділа і сходила на пару побачень))
Простоваля• 13 апреля 2023
Ответ дляMs. Похвала
сколько лет назад это было?
Ms. Похвала• 13 апреля 2023
Ответ дляПростоваля
сколько лет назад это было?
Про мене особисто - 7 років тому. Про сестру та подругу - 2 роки тому. Свекруха рік тому ходила на побачення, але в неї не вийшло (вона просто красивіші фотки виставляла і реагували на неї молодші, а в реалі то вже не те))