Шановні, підкажіть будь-ласка, хто знає в Києві майстра по ремонту годинників? Дуже-дуже треба відремонтувати годинник наручний, але 2 годинникаря на районі відмовились, мовляв не хочуть гратися із замовленнаям детальки, що поламалася. Але відремонтувати однозначно можна.
Порадьте будь-ласка, якщо знаєе такого Майстра!
Ответ дляiolanta88
А район какой?
и вже тут?
Мені без різниці, головне щоб взявся зробити...
Ответ дляiolanta88
я у папы спрошу,они на Троещине живут,там точно есть мастер по ремонту часов,отец свои старые ремонтировал
Спитайте, будь ласка, адресу, може на вихідних підїду.