frumoasa17• 13 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Та ми в ресторан не підемо. Нам баклагу вина, кіло бринзи і ми десь в парку сядемо на лавку)
Його батьки вино не роблять. Татові немає часу, а мама це жінка. Там шанобливе до неї з його сторони. Все для неї
Yellow berry• 13 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Жерти паски до Владика Дракули, але мови не знають, то беруть перекладача, який теж не знає.
Ми зараз книжку напишем
Сестры Гримм• 13 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
А звідки вигянали? Розказуйте!
По молодості - звідусіль.
mmi583@mail.ru• 13 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
А тобто мене вже знавця і німецької і англійської вже не беруть, бо я з прицепом?!
Сестры Гримм• 13 апреля 2023
Ответ дляrybka21
точно, ми зі своїми харчами і навіть своїм посудом будемо
На крайняк можна сказати що ми зі сторони нареченого.
Сестры Гримм• 13 апреля 2023
Ответ для Просто я
Это депортация называется.
Дивно. А кричали мені іди на*й. Про депортацію ніхто ніколи нічого не казав.
(Дівчата, я шуткую).
Ответ дляrybka21
з яйцем на сніданок в дитячому садку.
вищій пілотаж був щоб обгризти білок, не пошкодивши жовток. і потім цим жовтком крутити біля носа сусідів по столу, показуючи їм язика
Хороший садок і цікаві забави) Мене садок навчив їсти хек під овочами. До цих пір люблю таке)