Просто я• 13 апреля 2023

Хвылювалочка. Давно не было.

автор Просто я • 13 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Неа.
Жаль

Yellow berry• 13 апреля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Це весілля буде вже.
Не нервуйте мене і так. Ми як порахували гостей, то піпець
Троюрідну тітку дідуся не обов´язково запрошувати
Сестры Гримм• 13 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Буянила?
Ох і дурні ми були. Капець. Не виганяли, то я шуткую. Але які ж ми були дурні.
автор Просто я • 13 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Я взагалі не при ділах.
Не надо отмазки. Вы всегда при делах
mmi583@mail.ru• 13 апреля 2023
Ответ для Просто я
Та ничего, хряпнем маленько и международный язык бухих все поймут.
Мова бухих це точно. Колись працювала перекладачем на будівництві елеваторів і сушок. Змонтували сушку і почали тестування сушіння кукурудзи. Цей процес бесперервний і тривав всю ніч. О першій ночі я здалась і мене завезли додому. А наші робітники і мої канадці з американцями залишились сам на сам. Приїжджаю я рано на обєкт. Всі пянющі, понабиралсиь як жаби мулу. Частина кукурудзи згоріла. Зато встановлена дружба між народами. Мої канадці сиділи вгашені і зтось їм приволік і подарував шапки мотоциклістів. Відон був ще той. Зате вони один одного прекрасно розуміли і без мене.
Zelenkа• 13 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Іноді як щось згадаєш і думаєш: де була голова, в сраці без мозгів
frumoasa17• 13 апреля 2023
Ответ дляYellow berry
Це так здається, плюс партнери по бізнесу, близькі друзі.
автор Просто я • 13 апреля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Вот и я очем говорю. А переводила ты английский? И немецкий знаешь? Нихрена себе
Nasta9019• 13 апреля 2023
Доброго вечора)

mammyanny• 13 апреля 2023
Дівчата, шо там з приводу підтоплень. Начинать переживать чи нє?😄
автор Просто я • 13 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Доброго вечора)
Драсти.
Амарилис• 13 апреля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Так і шо робити? Зеленка сама не поїде, вона боїться.
Nasta9019• 13 апреля 2023
Ответ дляmammyanny
Іванків?
mmi583@mail.ru• 13 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Зато є що згадати
автор Просто я • 13 апреля 2023
Ответ дляmammyanny
А толку переживать.или затопит или нет
mammyanny• 13 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Іванків?
Та пишуть вже в тг каналах шо і в Києві порозливалось
Nasta9019• 13 апреля 2023
Ответ для Просто я
Драсти.
Що тут коїться?
mmi583@mail.ru• 13 апреля 2023
Ответ для Просто я
Ага, англ -перша, нім- друга.
автор Просто я • 13 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
А когда ей страшно, она уписивается. Оно вам надо?

Yellow berry• 13 апреля 2023
Ответ дляfrumoasa17
І всього навсього десять біженок з котиками і своїми стаканами
Амарилис• 13 апреля 2023
Ответ для Просто я
Не нада стрілки переводити, я все пам´ятаю
frumoasa17• 13 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Мені під сотню не треба. Я втечу. У мене і так стрес від цього. Не хочу
автор Просто я • 13 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Що тут коїться?
Как обычно. Ничего.
автор Просто я • 13 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Yellow berry• 13 апреля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Наречена втікачка, не тільки книгу напишем, ще й кіно знімем для тіктока
Nasta9019• 13 апреля 2023
Ответ для Просто я
Как обычно. Ничего.
Нічого і стільки сторінок?
mmi583@mail.ru• 13 апреля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Так сказали, дайте бутиль вина, а вони самі розберуться як і де святкувати.
Господи, як я скучаю за оцими приколами по молодості
Yellow berry• 13 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Нічого і стільки сторінок?
Яку мову знаєте?
автор Просто я • 13 апреля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Нас сотня не соберётся. Человек 15-20. Не кричите.
Сестры Гримм• 13 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Чого чого, а голови не було.

Знаєте казочку про попу?

Жила себе попа в штанах. Хорошая такая попа. И собралась как то попа гулять. Руки ей говорят: возьми и нас. Подумала попа (нужны будут руки) и говорит: беру!
Тут и ноги давай просить: и нас возьми! Взяла попа и их. Ходить то надо.
Голова просит: и меня! Попа подумала ’а зачем мне голова?’ и не взяла голову.
Идет попа по улице. А впереди хвост. Как дернет попа хвост (руки то есть). А у хвоста спереди зубы оказались. И вот эти зубы покусали бедную попу.
Идет попа домой и плачет. А дома голова ей говрит: а вот не взяла меня с собой? Теперь плачь....

...Это коротко о моей молодости.