Просто я• 13 апреля 2023

Хвылювалочка. Давно не было.

любительница• 13 апреля 2023
Ответ дляН-усик
Харьков взрывы(
Господи, как эти кацапы зае..ли, Харьков им поперек горла стоит.
Чтобы им всю жизнь там разрывала на части, уродов кацапскиих((((

Yellow berry• 13 апреля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Сама она коза!
Я так і казала, що деякі не прийшли , бо не кози)))
автор Просто я • 13 апреля 2023
Ответ дляKlodia
Вэри гуд. Ви шюд селебрейт!
Ю ар райт.
Аквис• 13 апреля 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Чистый четверг решили испортить. А хер им!
Сатанисты херовы.
Кузякин• 13 апреля 2023
Ответ дляПоля Дяченко
Хоть намекните где это
Что намекать? В наших чатах уже все написали
Vodoleya• 13 апреля 2023
Доброго ранку, нехай буде все у всіх добре!
Тільки у рашистів погано.
Н-усик• 13 апреля 2023
Ответ дляrybka21
один вибух
свої
Ви там? підкажіть мені, як обстановка в Ха? хочемо їхати після свят на гробки Харків, потім Охтирка
a.ostroverh• 13 апреля 2023
Ответ дляMozarella
Ой вопрос всё еще в воздухе 🙂
Решила начать таки с уборки, а там как пойдет вдохновение.
Вроде завтра не пекут я так поняла. Может завтра закуплю все и в субботу начну шаманить.
Но на всякий пожарный подстрахуюсь покупным вариантом конечно же 🙃
Я заказала)
В xlib.coffee
И коаффин и сырную пачку у девочки из Бучи
И сестра напечет)
Я только яйца покрашу, если куплю
И буженину)
Klodia• 13 апреля 2023
Тут утром тема была от дамы, которая «куда выезжать в связи с обстоятельствами (это война у неё «обстоятельства»). И которая возмущалась, что Канада похожа на рашку. Вот там наших много собралось и все тролили, пока половину она не забанила)))

автор Просто я • 13 апреля 2023
Ответ дляsobacura
Мабуть не треба було вчора шабаш збирати, накаркали ((
Ничего себе заявочки.
ShellyBelly• 13 апреля 2023
Як вже дістали ці п* дараси, прости Боже що в такий день.
Коли вже їм на голови ті бомби падати будуть
Кузякин• 13 апреля 2023
Ответ дляН-усик
Так кладбища закрыты. Куда ехать?
любительница• 13 апреля 2023
Ответ дляrybka21
один вибух
свої
А я уже кацапам пожелала добряче
Н-усик• 13 апреля 2023
Ответ дляКузякин
Так кладбища закрыты. Куда ехать?
Спочатку в Харків родичів заберемо, а потім далі їхати в село
автор Просто я • 13 апреля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Сама она коза!
Это понятно и так.
А вот где ты лазила, вот в чем вопрос.
rybka21• 13 апреля 2023
Ответ дляН-усик
що саме вас цікавить?
Кузякин• 13 апреля 2023
Ответ длялюбительница
А я уже кацапам пожелала добряче
Это никогда не помешает
Vika_mis• 13 апреля 2023
Ответ дляrybka21
про прильоти інфи нема
Салтівка ходором ходила.
Сподіватимемось, що розмінували щось дуже потужне.
ЛЮБА• 13 апреля 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Им чистым четверг не поможет! Нет такой силы что бы отмыться этим нелюдям !

Кузякин• 13 апреля 2023
Ответ дляН-усик
А-а
Jsolo• 13 апреля 2023
Ответ дляMozarella
Ой вопрос всё еще в воздухе 🙂
Я завбачливо трохи захворіла, тож можу з чистим сумлінням не прибирати)
rybka21• 13 апреля 2023
Ответ длялюбительница
А я уже кацапам пожелала добряче
це зовсім не зайве
a.ostroverh• 13 апреля 2023
Ответ для Просто я
Это понятно и так.
А вот где ты лазила, вот в чем вопрос.
Третий раз пишу, кино смотрела
автор Просто я • 13 апреля 2023
Ответ дляMozarella
Ой вопрос всё еще в воздухе 🙂
Я тоже в субботу буду печь.
rybka21• 13 апреля 2023
Ответ дляVika_mis
Салтівка ходором ходила.
наче за СС наші працювали
antoninalav• 13 апреля 2023
Ответ дляДжемма
В Харкові бахнуло добряче, один, чи прильот чи сапери але потужний бах був((
На карті тривоги показує, що ніби щось прилетіло(
Николь1986• 13 апреля 2023
Всем привет. С Чистым четвергом! Я думала, у меня в ушах гудит, отвыкла. На мобильном не сработало просто.
Сестры Гримм• 13 апреля 2023
Ответ дляJsolo
Одужуйте!
ЛЮБА• 13 апреля 2023
Ответ дляKlodia
Меня забанила )))
a.ostroverh• 13 апреля 2023
🔥13 квітня 2022 року орієнтовно об 18.52 ВМС України за допомогою комплексу ’Нептун’ уразили ракетний крейсер ’Москва’, що на той момент стояв орієнтовно за 80 морських миль від Одеси та за 50 миль від межі територіальних вод України.

Щоб остаточно піти за відомою адресою, цьому російському військовому кораблю знадобилось дещо більше доби. Під вечір 14 квітня 2022 року міністерство нападу рф визнало факт загибелі крейсера ’Москва’. Щоправда, тоді кацапи стверджували, що їх корабель з повним водозаміщенням до 11,5 тисяч тонн і довжиною корпусу в 186 метрів пішов на дно через ’погані погодні умови’ під час буксирування до порту призначення.

Щоправда, наскільки ’сильним’ був тоді ’шторм’, показують останні фото ’Москви’, зроблені перед загибеллю – море було ідеально гладким, зате натомість колишній флагман чф рф димів буквально як в останній раз.

Пошкодження корпусу корабля свідчать, що від вдалого влучання ’Нептуна’ здетонував боєзапас систем протиповітряної оборони – С-300 ’Форт’, ЗРК ’Оса’ та артустановок АК-630. При цьому показово, що ці системи ППО навіть не були розгорнуті в бойове положення, і це свідчить, що екіпаж ’Москви’ буквально ’проспав’ атаку.

Втім, екіпаж крейсера ’Москва’ також ’проспав’ і боротьбу за живучість корабля та проведення організованої рятувальної операції. Наприклад, усі плоти для порятунку особового складу були скинуті з крейсера, але схоже, що справді скористатись ними змогла вкрай мала частина рашистських моряків, із яких вижити пощастило не всім. Про що наприклад свідчать ’артефакти’, які прибивало течією до узбережжя біля Одеси.

Коли у нас згадують про потоплення крейсера ’Москва’, то прийнято зокрема згадувати, що росіяни під час війни на морі втрачали свої флагмани лише двічі – під час Цусімської битви в 1904 році та власне у квітні 2022 року. Але це саме той випадок, коли мова історичних аналогій ’шкутильгає’ та не розкриває усієї глибини перемоги, здобутої за допомогою ’Нептуна’.

Бо з однієї сторони, до ’флагманських’ кораблів можна також віднести лінкор Балтфлоту ’Марат’ часів Другої світової, потоплений під час нальоту люфтваффе на Кронштадт в 1941 році.

А з іншої сторони, ’Москва’ поки що єдиний флагман москалів, знищений супротивником із потенціалом меншим у рази, удар по якому був виконаний взагалі із берегової ракетної установки.