ПростоБелка• 13 апреля 2023

Вишиванка на всі свята .

Маю на увазі садки та школи.
На всі свята та заходи у нас вимагають вишиванку.
Нічого не маю проти національного одягу але то вже перебір.
Є купа гарного сучасного дитячого одягу.
Вишиванки купують синтетичні і дешеві. Низ спідниця з дешевого атласу. І все це виглядає не дуже.
І ще, мені цікаво, в Польщі чи Німеччині на
На всі свята діти також в національному одязі?
На день вишиванки чи День незалежності, не проти вишиванки . Але до чого вишиванки на перше вересня чи свято весни?
Татьяна-cb91• 13 апреля 2023
Ответ дляПростоБелка
В нас один син?
Да)) хочу еще девочку 💕

dulenok• 13 апреля 2023
У нас никто не ’вЫмагал’ одевать вышиванки, говорили - если есть вышиванка, приходите в ней. Моя в одной вышиванке ходила с 1 по 5 класс. Очень удачная модель с баской. Недорогая.
Коварная Зая• 13 апреля 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Детей нет, но себе вышила вручную вышиванку, так все рассматривают ее подходят, восхищаются)
Такие вещи в магазинах стоят очень дорого, сложный орнамент.
Выглядит шикарно, магнетизм от нее непередаваемый
а ви пост прочитали? до чого тут ваше самолюбовання?
Не танцую- но пою• 13 апреля 2023
Ответ дляПростоБелка
Отож, що якісна допога. Дешева не гарна і синтетична. Дітям купують дешеві, вигляд страшний.
То так шукають.
За 300 грн цілком реально типу вишиванку купити.
Або б/в.
Хоч зараз на кідстаффі гляньте.
Мало хто за 1500 купуватиме, щоб дитина тричі надягла і виросла.
Хлопчикові взагалі можна тасьму до білої сорочки пришити.
А на фото не дуже й видно якість.
ЯспАкойнаЯ• 13 апреля 2023
У нас ніхто не вимагає. Для мене вишиванка - це святковий одяг і спосіб виразити свою національну приналежність. Син з задоволенням одягає на всі свята, і я теж. У нас по декілька різних гарних вишиванок.
Не танцую- но пою• 13 апреля 2023
Ответ дляПростоБелка
В нас також дадуть, якщо не має. Але питання для чого це. Чому дітей не можна просто гарно вдягнути?
Гарно вдягнути всіх однаково буде набагато дорожче, ніж у вишиванки.
У мене хлопці. Я краватки, піджаки і білі сорочки точно не купуватиму, поки ростуть.
А якщо у кольорові вдягати, на фото великої групи вигляд буде абсолютно не святковий.
к.Буланова• 13 апреля 2023
У нас завжди говорять ’за бажанням’. Але нам з сином вишиванки подобаються, тож не бачу проблеми. Але у нас не на всі свята просили, на більшість просто святковий одяг.
А взагалі треба купити вишиванку, бо син виріс, а там і день вишиванки не за горами.
Не танцую- но пою• 13 апреля 2023
Ответ дляк.Буланова
Цього року 18 травня.
Мені теж треба старшому купити, виріс.
Боюся купувати зараз, бо з грудня майже щомісяця на 2 см виростає
Kidstaff Bot• 13 апреля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.