Кашпо• 13 апреля 2023
І я про кухонну стільницю
Займаюся пошуками варіантів здешевлення кухні. З самого початку вирішила, що фасади зроблю з дсп, ніякого мдф і муків вибору з покриттям. Вивчаю на ютубі хто що рекомендує, тренди, наповнення і натрапила на інформацію, що на італійському дсп cleaf покриття таке ж саме по якості, як і в стандарних стільницях, термопластик з високим ступенем стійкості. Може і дивна ідея, але вирішила з цього дсп зробити і стільницю. Тим більше, що не треба прив´язуватись до стандартної глибини 60см, зроблю більше. Робоча зона прямолінейна 2,75м. Кромкування буде з алюмінієвого профілю, тонка стільниця 18мм з імітацією hpl плити. Ціна виходить дешевше стандартної стільниці, це дсп зараз є по дуже прийнятливій ціні на Кронасі. Віяр взагалі зі своїми цінами не попадає. Хочу спитати може хтось таке вже робив і поділиться своїм досвідом експлуатації.
Кашпо
• 13 апреля 2023
Ответ дляzy-zy88
Не думаю що вона витримає, але цікаво що вийде.
Напишіть потім
Обов´язково напишу. Самій цікаво побачити, що нахімічу)) але може тут є однодумці.
размахер• 13 апреля 2023
Ответ дляКашпо
Я не поняла на сайте можно купить эту литу, а кто пилить и устанавливать будет и нести домой ее?
Кашпо
• 13 апреля 2023
Ответ дляразмахер
Ні, Кронас і пилить і кромкує по проекту. Я вечір посиділа, трохи розібралась з программою крою і замовила. В моєму місті Кронаса немає, тому буду замовляти доставку кур´єром. От тільки не знаю, чи Новою поштою чи САТ замовити.
размахер• 13 апреля 2023
Ответ дляКашпо
Ясно. Мне просто надо тоже Но мне одна плита чуть больше метра и где и как ее заказать хз.. И какая лучше и на что ориентироваться не знаю, ничего в этом не понимаю)
размахер• 13 апреля 2023
Ответ дляКашпо
Я у них на сайте вижу плиты о 4 метра при оформлении заказа ничего нет, чтобы выбрать другой размер.
Кашпо
• 13 апреля 2023
Ответ дляТеща дочки
І яка вартість стільниці вийде у вас? Скільки м?
Розмір 2,72х0,68 виходить 1100 грн. Але це без доставки. Ще добавиться торцування профілем. Але не знаю скільки це буде. Можна було б замовити кромкування рідною кромкою, але думаю що алюміній буде краще.
размахер• 13 апреля 2023
Ответ дляКашпо
Это вы вместо кромки хотите сделать алюминий? А что такое жидкое? Я думала клеят что-то под температурой?
Теща дочки• 13 апреля 2023
Ответ дляКашпо
Ну да, хороша ціна.
Я САТ хотіла доставку, нарахували більше 2500 грн, але в мене була 3 м.
Кашпо
• 13 апреля 2023
Ответ дляразмахер
Це Ви дивитесь стільницю.вони товще, 28мм або 38мм.
Якщо Вам потрібен невеликий кусок, то можна пошукати залишок такої стільниці на Віярі або на олх.
размахер• 13 апреля 2023
Ответ дляКашпо
Я у них алюминия вообще не нашла. Вы где смотрели?
размахер• 13 апреля 2023
Ответ дляКашпо
Вопрос где потом наклеить кромку и еще вырезать надо там дырку...На месте как мне кажется такие спецы что отвалится через месяц..
УжеВотДа• 13 апреля 2023
Ответ дляКашпо
Сат дешевле
Кашпо
• 13 апреля 2023
Ответ дляразмахер
Ні, алюміній мені дома зроблять. Мені колись майстер робив полички з алюмінієм на кухні в мокрій зоні. 4 роки гарно себе ведуть. Я йому подзвонила і спитала, чи зараз він таке зробить, от і домовилась.
размахер• 13 апреля 2023
Ответ дляКашпо
А, ясно. Думаю идея неплохая, я бы и сама так сделала.
Кашпо
• 13 апреля 2023
Ответ дляВилосипедниця
Покажіть на фото свою кухню, те, що є на зараз
Так немає нічого, голі стіни
Вилосипедниця• 13 апреля 2023
Ответ дляКашпо
Так немає нічого, голі стіни
Я до того, що може ідея з плитою це відстій?
Кашпо
• 13 апреля 2023
Ответ дляВилосипедниця
Так і не знаю, як вийде. Але вже процес запущен.
Перекус беру завжди• 13 апреля 2023
Не може плита коштувати менше за стільницю якщо там такийже ламінат...БРЕШУТЬ
Кашпо
• 13 апреля 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Распродажа этой коллекции, снимают с производства. На Вияре это же дсп почти в три раза дороже
Перекус беру завжди• 13 апреля 2023
Ответ дляКашпо
ну тоді інша мова...але всерівно підозріло, навіть на брак/пошкоджену плиту таких знизок не дають
А ви не боїтеся що передній торець розбухне з часом?
Кашпо
• 13 апреля 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Так тому і беру в алюмінієвий профіль, він п-образний, бо за звичайну кромку переживала би. А в цьому філіалі немає станка для пур
Кашпо
• 13 апреля 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Ще, заради правдивої інформації, я вибрала самий дешевший з наявних варіантів. Може він не дуже популярний за декором і тому дешевий, але мені підійшов за коліром. З нього будуть фасади нижньої частини і стільниця. На верхніх шафах будуть фасади з Еггеру світлішого кольору.
Перекус беру завжди• 13 апреля 2023
Ответ дляКашпо
І на тому тоці алюміній плита бруд будите вишкрябувати
Та і пур поклейка то тоже трохи понти...100% захисту вона недає
Кашпо
• 13 апреля 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Може і будуть якісь моменти, але ж це не критично. Я і зараз бруд вишкрябую з під краю варильної поверхні.
Бутерброд з ікрою• 13 апреля 2023
Не вигадуйте велосипед. Це буде непрактично. Плюс по ціні ви заплатите за цілий лист, вам ніхто не продасть кусок. Потім ви будете вирізати в стільницю мийта та варочну, чи витримає 18 навантаження?