Повелитель бітка• 13 апреля 2023

Рецепт паски из жидкого теста. Помогите вспомнить

Девочки-старожилы))). Лет 8 назад нашла тут рецепт паски из жидкого теста. Ну оно не совсем жидкое, но замешивается ложкой. Очень легкий в приготовлении. Там на ночь сделать опару и утром все остальное добавить. Пекла несколько раз, но два года пропустила. А в связи с переездом, рецепт утерян((. И конечно, прям точно сейчас не помню(.
Помогите, пожалуйста, кто помнит или кто «вдруг» так же сохранил его).
Мудробаба• 13 апреля 2023
Александрийское тесто наверное это вы имеете введу

автор Повелитель бітка • 13 апреля 2023
Ответ дляМудробаба
Да вот вроде нет. Очень похоже, но что-то меня смущает))
Весела бджілка• 13 апреля 2023
Венская паска
автор Повелитель бітка • 13 апреля 2023
Ответ дляВесела бджілка
Венская паска
Посмотрю, спасибо
Небалувана Галя• 13 апреля 2023
У Alina Foodie були легкі в замісі паски, можете проглянути, а раптом. В мене теж легка напіврідка, але не ваш рецепт,не на ніч
автор Повелитель бітка • 13 апреля 2023
Ответ дляНебалувана Галя
А напишить, будь ласка, ваш рецепт. А вдруг)
Пліснявілий сир• 13 апреля 2023
послушаю
Небалувана Галя• 13 апреля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Півтори склянки молока теплого (це лесь 330мл)+40г живих дріжджів, ложка цукру, 300г борошна. Перемішали, накрили, коли збільшиться вдвічі, додати все інше:
5яєць, збитих у густу пишну піну з півтори склянки цукру, ванільним і дрібкою солі. Масло м´яке 300г, приблизно 700г борошна (загалом десь кіло іде на всю порцію разом з опарою), апельсинова цедра, ложка-дві апельсинового соку, можна куркуми. Вимісити. Тісто напіврідке, тягуче, мішу або лопаткою, або рукою в каструлі, або просто міксером, зусиль небагато, бо рідке. Ставите на розстойку. Коли збільшилось вдвічі, додаєте начинку: у мене чорні родзинки, цукати, апельсинові цукати (все це запарено окропом і на гаряче залите ромом, воно тоді весь ром всотує). Якщо не заливаєте алкоголем начинку, то декілька ложок додайте в тісто. Коли все додали, розкладаєте по формочках на 1/3. Підростуть і в духовку хвилин на 40.
автор Повелитель бітка • 13 апреля 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Дякую вам!!!! Ось щось наче так і в мене було)

автор Повелитель бітка • 13 апреля 2023
Ответ дляНебалувана Галя
З цих пропорцій скільки приблизно пасок у вас виходить?
З понеділка на дієті• 13 апреля 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Спасибо за рецепт!
Небалувана Галя• 13 апреля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Ось одна порція без начинки дітям. 5 баночок з-під ананасів і три силіконові форми. Не беріть силікон - горить дно, паскуда.
Небалувана Галя• 13 апреля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Отут дві порції з начинкою. Це форми величенькі + дві ананасні
ПлюшкамиБалуюсь• 14 апреля 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Красота!
А в разрезе нет?
Небалувана Галя• 14 апреля 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Красота!
А в разрезе нет?
Не суха
ПлюшкамиБалуюсь• 14 апреля 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Не суха
Очень вкусно выглядит
Небалувана Галя• 14 апреля 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Очень вкусно выглядит
Дякую)
автор Повелитель бітка • 14 апреля 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Дякую)
А яку ви робите глазурь?
Небалувана Галя• 14 апреля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
А яку ви робите глазурь?
Желатинову

Нетутешня• 15 апреля 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Подскажите пожалуйста можно ли использовать сухие дрожжи
Небалувана Галя• 15 апреля 2023
Ответ дляНетутешня
Думаю, так, я просто не пробувала саме цей рецепт зі свіжими, але чому ні. По-моєму, втричі менше треба брати сухих, ніж мокрих, уточніть ще співвідношення в інтернеті. З сухими теж працюю в інших рецептах, а цей по накату з живими роблю завжди
автор Повелитель бітка • 15 апреля 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Зробила вечора пасочки за вашим рецептом! Дуже смачні вийшли. Тісто добре підходило! Єдине, що вже в духовці підійшло не так як хотілося. Але в мене нова духовка і думаю через це. Може багато градусів спочатку дала(. Але все одно вийшла дуже смачна и не забита. Дякую!!!!!!
Небалувана Галя• 15 апреля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Дякую, дуже рада)
Нетутешня• 15 апреля 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Огромное Вам спасибо
Пекла по Вашему рецепту сегодня. Ещё не пробовала, но по консистенции тесто отличное, паски подошли/не упали)
Небалувана Галя• 16 апреля 2023
Ответ дляНетутешня
Огромное Вам спасибо
Які ж вони красиві у Вас, рум´яні, золотаві, шапочки гарнезні! Супер! Христос воскрес!