КаРаКаТиЦа• 14 апреля 2023
Аналіз крові доможіть
Хто розбирається, скажіть будь ласка, через що можуть бути такі показники? Дитині 2 місяці, аналізи назначила педіатр перед щепленнями. До понеділка до лікаря немає можливості потрапити
КаРаКаТиЦа
• 14 апреля 2023
Ответ дляsky-labs
Ребенок уже или еще болен.
Внешне есть проявления какие-то?
Отложить прививки до более старшего возраста совсем никак?
Внешне есть проявления какие-то?
Дитина чихала і кашляла іноді трохи останні декілька днів, педіатр тому і вирішила спочатку перед щепленнями аналізи здати. Щеплення звичайно не будемо зараз робити якщо хворіє
КаРаКаТиЦа
• 14 апреля 2023
Ответ дляА шо сталося?
Йдіть до лікаря, зараз вам наговорять тут
В понеділок підемо, але поки хвилююся бо в інтернеті одні жахіття написані
А шо сталося?• 14 апреля 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Дзвоніть, пишіть своєму лікарю. Шукайте онлайн в Інтернеті
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Проверьте насколько у ребенка проницаем ГЭБ (барьер мозга), прежде чем принимать решение колоть вакцины.
У полностью здоровых детей без проницаемости вероятность осложнений намного ниже чем у детей с повышенной проницаемостью
КаРаКаТиЦа
• 14 апреля 2023
Ответ дляsky-labs
А як це можна перевірити? Це якийсь аналіз?