Vika_K89• 14 апреля 2023

Уже обсуждалась тема про штрафы за вождение на механике если учился водить автомате

Если да то скиньте тему.
Это постановление кабинета министров # 1007.
Кто знает как узнать автора данного закона ( точнее изменений) . Не могу найти в интернете.
KroKro1980• 14 апреля 2023
Ответ дляNat-li
Автомат и механика-это абсолютно разная степень концентрации и реагирования на дороге.
Даже ваша горка. Не стартанет ’автоматчик’ на механике под горку ни с первого ни со второго раза. Та даже на автомате куча притрушеных ездит, какая там механика за пару часов?!
Ще раз, що страшного станеться, крім того, що заглохне?
А як на автоматі педалі плутають, бачили? На механіці від цього страхує зчеплення.

Romina83• 14 апреля 2023
Ответ дляKroKro1980
Ваші варіанти страшного?
А как вы на механике ездите, если не понимаете проблем, с которым может столкнуться человек, пересевший с автомата? За 2 часа никто не научится, и дело здесь не в том, что он знает правила. Ну и если сжечь сцепление или в принципе угробить коробку для вас не проблема, то тоже без комментариев.
Nat-li• 14 апреля 2023
Ответ дляKroKro1980
Ну въедет на горке в зади стоящего, ну затупит со сцеплением и создаст пробку в центре города, ну отвлечется на коробку передач и впиляет кого-то...проблем то.
Признайтесь, вы теоретик? Редко за рулем?)
Romina83• 14 апреля 2023
Ответ дляKroKro1980
Мы говорим не клинических идиотах, которым вообще на дороге не место, а о нормальных людях без навыков езды на механике.
KroKro1980• 14 апреля 2023
Ответ дляRomina83
Бо я не бачу проблем в адекватної людини. Вона витратить необхідний час на безлюдному майданчику і начиться, так само, як проходять перші два уроки в автошколі і старт під гірку. Для чого їй платити за цілий курс в автошколі і екзамени, і пластик?
І, дівчата, якщо особисто вам було важко вчитися, то нащо переносите проблеми на всіх людей? Вам важко, а іншим неважко, вони легко можуть навчитися.
Romina83• 14 апреля 2023
Ответ дляKroKro1980
Давайте вас на трактор посадим, вспашете поле? Права же у вас есть, какая разница?
Nathalie27• 14 апреля 2023
Будет еще больше коррупции в МРЕО, а не безопасности на дорогах
KroKro1980• 14 апреля 2023
Ответ дляNat-li
Це саме роблять ті, хто вчився на механіці і права отримав. Я говорю про впевнених водіїв, що вони можуть легко навчитися за бажанням, а Ви мені за переляканих новачків, які неуважні помилки роблять.
KroKro1980• 14 апреля 2023
Ответ дляRomina83
Якщо досвідчений тракторист приділить мені кілька годин свого часу))) то чому б і ні?

Світланаcv• 14 апреля 2023
Я того року вчилась в автошколі з квітня по серпень , то теж хотіла вчитися на автоматі , але наша викладачка сказала, що заборонено їздити на механіці тим, хто вчився на автоматі . Тож того пішла на механіку. Зараз їзжу на автоматі, то це небо і земля.
iryna _b• 14 апреля 2023
Девочки, это в новых правах отметку делают? У меня правам 4 года
Trisha• 14 апреля 2023
Ответ дляaleksa_petrova
я вчилася на механіці. якщо мені заборонять на автоматі їздить, буде тупо, я вважаю
Из механики на автомат сколько угодно.
Romina83• 14 апреля 2023
Ответ дляKroKro1980
За несколько часов вы ничему не научитесь, как вы не поймете. Вы слишком самоуверенны, для водителя это не лучшее качество.
Trisha• 14 апреля 2023
Ответ дляVika_K89
То есть раньше всё было ок. Это никого не волновало.
А теперь штраф 3500 за 1 раз и 40 000 за второй раз.
Пересдайте на механику, моя знакомая зная что купит себе автомат, все равно год назад училась и сдавала на права на механике, что бы права были универсальные, в чем вопрос? Если у вас права на езду на Автомате, к чему претензии почему штраф при езде на транспорте который не соответствует полученым документам?
KroKro1980• 14 апреля 2023
Ответ дляRomina83
Это Вы не понимаете. Вам было тяжело - ок, но это Вы. Многие люди скажут, что им было нетяжело научиться и им вообще без разницы, механика или автомат, сел и поехал.
Argesha• 14 апреля 2023
Ответ дляKroKro1980
Раніше Вася Пупкін вважався досвідченим водієм, якщо мав стаж п´ять чи сім років, не пам´ятаю. І раніше люди так вчилися.
Раніше і рух був спокійніший.
Argesha• 14 апреля 2023
Ответ дляKroKro1980
Так. На механіці. Що найстрашніше з ним станеться? Ну заглохне він чи не стартане під гірку. Нічого, заведеться і поїде знову. От коли на автоматі педалі плутають, то страшніше.
Чи не стартане під гірку. Чи стартане, тільки не вперед, а покотиться назад, комусь у бампер. А так нічого страшного, звісно.
Argesha• 14 апреля 2023
Ответ дляNat-li
Мда....ноу комент...
А я еще удивляюсь тупизму на дороге.
Ага)
KroKro1980• 14 апреля 2023
Ответ дляArgesha
Раніше і рух був спокійніший.
Це справді так. Але ж ми говоримо про людей, які вже вміють впевнено і безпечно рухатися в цьому неспокійному русі.

Argesha• 14 апреля 2023
Ответ дляKroKro1980
Ніхто не буде довіряти незнайомим тьоткам з інету, що їм так дуже легко, сіла і поїхала. Я розумію, є й хірурги дуже розумні і кмітливі, один раз побачив, як апендицит вирізати, і зробить це швидко і чьотєнько. Але ні, дякую, я таки піду до досвідченого фахівця. Так і на дорозі - мені спокійніше знаходитись в оточенні людей, що вчилися в спеціалізованих закладах водити свої авто, а не у ’досвідченого’ (на їх думку) Васі. Я Васю не знаю, і він мені не авторитет. А автошкола - так.
KroKro1980• 14 апреля 2023
Ответ дляArgesha
Не стартане - стане на аварійку і повторюватиме, допоки не стартане. Це буває і в тих, хто вчився на механіці. Покотиться назад - витисне гальмо і зупиниться. Ми говоримо про адекватних людей з досвідом їзди по дорозі, а не переляканих новачків, які не пропускають пішоходів і не бачать червоне. Людина за годину на гірці відпрацює старт під гірку і не матиме проблем. Де тут сакральне знання, за яке треба відвалити за повний курс в автошколі, перездавати екзамен і міняти пластик?
ksusha1155• 14 апреля 2023
Ответ дляKroKro1980
Ну це є таке обмеження в правилах, так. Але не розумію, нащо все так складно. Якщо людина впевнено навчилася їздити, навіть на автоматі, то в чому їй проблема за декілька годин навчитися на механіці під керівництвом досвідченого водія, як було ранвше дозволено в правилах? Вона ж просто вивчить роботу зі зчепленням і кпп, а дорогою і так вміє їздити. Для чого людині аж права міняти заради цього?
За декілька годин?)))) Це жарт мабуть.
sim2406• 14 апреля 2023
Дівчата, не може бути правдою це
KroKro1980• 14 апреля 2023
Ответ дляArgesha
20 років тому курс навчання в автошколі складав 10 годин. 10 годин на все! Люди успішно навчалися і їздили. А тепер не зможуть оволодіти педаллю і кпп за ті ж 10 годин чи менше, уже знаючи весь рух на дорозі? Кажу ж, не переносьте свої проблеми на усіх. Ті, хто хоче навчитися, успішно навчаються до того ж рівня принаймні, як здавати екзамен.
Argesha• 14 апреля 2023
Ответ дляKroKro1980
Як на те пішло - я не вважаю, що потрібно вивплювати за повний курс. Але водіння, на мою думку, треба пройти саме в автошколі, і пластик змінити теж.
Але я взагалі не розумію, навіщо вчать лише на автоматі в автошколах. Я б з цього почала. І механіку, і автомат, чи лише одну механіку. Навчання лише на автоматі - недонавчання якесь.
sim2406• 14 апреля 2023
“У разі складення особою практичного іспиту на транспортному засобі з автоматичною коробкою передач у графі “12” посвідчення водія зазначається відповідна відмітка у формі коду згідно з додатком 1. Посвідчення водія з такою відміткою надає особі право керувати лише транспортними засобами з автоматичною коробкою передач.”;

Ось в цій постанові. Просто повинна бути відмітка
Argesha• 14 апреля 2023
Ответ дляKroKro1980
Я вчилася 20 років тому, і близько не було такого, як ви кажете. 2 місяці вчилася.
Років 30-40 тому за совка - не знаю, можливо. Але, повторюю, рух тоді був геть інший.
Проблем в мене нема, але тому, що їх нема й у вас, і у всіх оточуючих, я вірити на слово не забов´язана. І так самовпевнених придурків на дорозі вистачає, переконаних, що вони є самі умні.
Ваша величність• 14 апреля 2023
Ответ дляArgesha
Ніколи такого не було, як написала попередня дописувачка.
KroKro1980• 14 апреля 2023
Ответ дляВаша величність
Це Київ, 15 років тому. Так було не у всіх автошколах, у деяких було 20 годин, у деяких 10. Але було. Мої однокурсники навчалися водити за 10 годин, після цього йшли на екзамен. Не хочте не вірте, але такі школи були, і це були нормальні школи.
nnnnika• 14 апреля 2023
Всі, хто має помітку в правах автомат на курсах водіння попереджалися, що водити на механіці права мати не будуть. Так в чому зараз питання?