irina _d• 14 апреля 2023

Антихвылювалочка))) Вот захотелось всех собрать)

Всем привет! Есть наметка, хочу обсудить
Просто я• 14 апреля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Отстань
Тебе повезло, что я и так на поруках.

МДТ• 14 апреля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Такие всем подходят

Выздоравливайте!
Нашли когда болеть
Це не я)) я здоров, тільки ноги болять, 4 дітей одночасно, це трешак.
a.ostroverh• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Черька завтра глянет, что там и к чему
Это если я на стол отнесу)
На комоде в спальне стоит)
Просто я• 14 апреля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Як корисно тут з вами спілкуватись. Хоч буду знати. А то дожила женщіна до старості без дітей і не знаю, що від чого допомагає.
Ты если шо, пиши, спрашивай.
a.ostroverh• 14 апреля 2023
Ответ дляМДТ
Это ещё хуже
Просто я• 14 апреля 2023
Ответ дляМДТ
Завтра или послезавтра ваша очередь прийдёт наверное.
mmi583@mail.ru• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Ты если шо, пиши, спрашивай.
Та я уже писала сьогодні Альоні з Миколаєва. Вона мене трохи просвітила.

Zelenkа• 14 апреля 2023
Ответ дляМДТ
Давайте пити потроху, хай проригаються пошвидше, організм стомиться і заснуть. Тримайтесь!
МДТ• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
От і Пасху зустріли. На дієті сидітимемо.
mmi583@mail.ru• 14 апреля 2023
Ответ дляМДТ
Нда, не дуже весело. Тримайтесь.
Просто я• 14 апреля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Полегчало немножко?
МДТ• 14 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Перший раз ротавірус в нас трапився 9 років тому, на той час було троє дітей, і всі вони ще малі були. Сиділи в рядочок на горшочках і спереду тазіки їм тримали. З тих пір більше такого не було. І ось, пожалуйста, знову.
боригнув• 14 апреля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Яйки завтра надо купить)
Пока такие только
Ой красіво у вас!!
mmi583@mail.ru• 14 апреля 2023
Ви бачили як набережну підтопило в Києві?
Я в шоці.
mmi583@mail.ru• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Полегчало немножко?
Ну так, трошки. Буду лежати. І кг нарощувати.
МДТ• 14 апреля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Я в шоці.
Я тільки заголовок прочитала, не відкривала новину, нічого собі.
боригнув• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Блин, купила кило мяса. Стала сразу порционно в маленькие кулечки и в морозилку. Это займет 10 минут. Все, вечером достала оно разморозилось за ночь и утром у котов завтрак.
І в нас так! Дуже зручно і корисно хіщникам квартірним)
a.ostroverh• 14 апреля 2023
Ответ дляборигнув
Ой красіво у вас!!
Дяка
mmi583@mail.ru• 14 апреля 2023
Ответ дляМДТ
Дурдом .
А є якась вакцина від цієї зарази?
Чи всеодно всі хворіють?

Просто я• 14 апреля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Я в шоці.
Не, не видела
Zelenkа• 14 апреля 2023
Ответ дляМДТ
Чаю потроху і хай ригають, скільки можуть, щоб всі токсини вийшли. Я по собі знаю, жирного наїмся і все. Треба аж до кінця все вичистити. Тримайтесь!!! Коли купіть і від срачки лоперамід в капсулах самий звичайний.
Просто я• 14 апреля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
В случае чего, пиши в личку или на телефон . Не стесняйся
МДТ• 14 апреля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Дурдом .
А є якась вакцина від цієї зарази?
Чи всеодно всі хворіють?
Хз, про вакцину нічого не чула, це досить поширена болячка в дитячих колективах.
Zelenkа• 14 апреля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Яйки завтра надо купить)
Пока такие только
А я згадала, що купила чай ловаре вишневий, жутка рожева хімоза. Буду в ньому варити)))
mmi583@mail.ru• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Не, не видела
Я тільки Русанівку бачила що теж вся затоплена. А це чоловік приїхав і каже ти бачила набережну? Кажу де я могла бачити як я не вилажу з ціює Дарниці, я ж не ти що серед людей в центр їздиш.
Просто я• 14 апреля 2023
Ответ дляборигнув
Ну вот. А эта упрямая женщина не хочет. Точно пора изымать у нее животных. Я заберу Лысого.
кому Шерстяную?
a.ostroverh• 14 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Ждём-с)
Там в рецепте с вином начались ответвления: чуток сахара и уксуса и вина
Сахар кристаллизуется и блестит
mmi583@mail.ru• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Ок
mmi583@mail.ru• 14 апреля 2023
Ответ дляМДТ
Йомайо, що мене чекає
боригнув• 14 апреля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Я в шоці.
О да! В нас затопило так, шо лавочку на пляжі не видно! Половина від того пляжу залишилась. Взагалі в телеграмі кмда попередження писали, 2 рівень опасності(((