Цікавить чи хтось робить опару для паски на ніч? Щоб зекономити час, хочу зробити на ніч опару, або й тісто, і вранці пекти. Але боюсь зіпсувати продукти, бо раніше так не робила.
Лупаю цю скелю• 14 апреля 2023
Я когда-то опару ставила на ночь в холодильник. Тесто потом на паски подходило очень плохо. Это мой опыт, больше так не делаю
Смешнюча• 14 апреля 2023
Я пекла как-то ночью паски, пока все спали, начала часов в 10 и к 5 управилась, но это такой себе подвиг, следующий день весь насмарку
Отчебучкина• 14 апреля 2023
Я делаю по рецепту Ю.Высоцкой. Тесто в холодильнике ночь стоит. Видео с рецептом называется Юлия Высоцкая лучший пасхальный кулич.
Отчебучкина• 14 апреля 2023
Тесто уже в холодильнике растет , а потом в тепле еще должно подойти.
Тро Нью-Йорку• 14 апреля 2023
Другий спосіб. Опара сходить за нвч я починала заміс о 22-00. Ранком , по формам , піднялися, в духовку. До обіду все готове
Дай подивлюся• 14 апреля 2023
Та ну, 40 минут тесто подходит, это же не долго. Есть рецепты, где надо тесто в холодильник ставить. А обычное я бы не рискнула
Пацаааааааан• 14 апреля 2023
З наявністю сучасних продуктів (дріжджів насамперед) і гаджетів помагаторів не бачу потреби у цих танцях з бубнами.
Тісто має підростати тричі - опара перша з дріжджами. Опара друга коли то все вже додано. І втретє у формах для випікання.
Пацаааааааан• 14 апреля 2023
От в мене зараз перша опара за 10 хвилин виросла що дурна. Дріжджі живі ’львівські екстра’
Ми католики, але їдемо до чоловіка родини завтра. В мене завжди найсмачніша паска. Без паски мене не пускають. Випікаю :)))
Зрозуміла, якщо робити на ніч то хіба все тісто. На пампухи так робила і ставила на балкон на ніч, але там яєць і цукру менше
сама себе прекрасная• 14 апреля 2023
Опару - ні. Перекисне.Тісто завжди ставлю у холодильник на ніч.
Квітка Миру• 14 апреля 2023
Ответ дляWoman_in_Love
Роблю таку , як писали, наче Александрійська називається. Мені наче процес швидше коли на ніч. Повністю тісто готується, не опара, і ставиться на ніч в холодильник, зранку вона ще підходить в теплі. Погугліть. До речі, поки вона вже сходить та печеться, є час крафіни замісити. Тому, пробуйте, сподобається.
І ще я роблю наливну паску, теж легко. Там якось по 6 годин все, в 12 ночі опара в холодильник, в 6 ранку додається все інше, і в 11-12 печеться. Не треба годинами вимішувати. Тісто жидке
Бабка-байкерша• 14 апреля 2023
Я робила. Але опара здохне, треба замісити тісто і одразу в холодильник на ніч. Зранку виставити, трохи намісити і поставити підходити.
Бабка-байкерша• 14 апреля 2023
Ответ дляДай подивлюся
Але ці рецепти на ніч такі самі, як і без ночі...
Ответ дляКвітка Миру
Дякую
Квітка Миру• 14 апреля 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Ні, вони без опари і вимішування. Розмішали і в холодильник
Ответ дляМахлебан
Я так делала, венское и александрийское тесто называется. Но именно после того, как ночь простоит , очень слышно запах дрожжей в готовой пасхе.... Завтра печь, а ещё в поисках рецепта
Я спробую можливо зробити своє тісто, але на розстойку в холодильник.
сама себе прекрасная• 14 апреля 2023
Ответ дляМахлебан
перестоює. Чи забагато дріжджів. Бо при холодній ферментації їх трохи менше потрібно. Меню цей спосіб тому і подобається, що ніколи немає запаху специфічного
Ответ длясама себе прекрасная
Мне тоже этот рецепт очень нравится, дрожжи по рецепту, но запах присутствует, раньше из этого теста пирожки и булочки делала, и тоже отдавали дрожжами....
Квітка Миру• 14 апреля 2023
Ответ дляМахлебан
Точно, дріжджами тхне
сама себе прекрасная• 14 апреля 2023
Ответ дляМахлебан
я в холодильник завжди тісто ставлю на растойку. І на булки, і на пироги, а на хліб.
Пи Пи Пилюля• 14 апреля 2023
Только так и пеку. Венское тесто. Немного под себя только подогнала рецепт. Там все продукты кроме муки смешиваются в холодном виде. Яйца, сметана и так далее. Даже изюм добавляется. Оставляю на ночь. Но не в холодильнике, а на столе. И утром уже добавляю муку, замешиваю. Вкусно
Элька-Карамелька• 14 апреля 2023
Делала вчера такие впервые. Вымешивается тесто с сухофруктами уже и на ночь в холодильник. С утра разложить по формам и поставить в холодильник подходить до утра. Оно немного выросло к утру в объёме. Дальше по формам и подходить в теплое место. У меня на это ушло 3,5 часа (дрожжи приессованые были). Я осталась рецептом довольна и беру его в копилку,вышли пушистые на срезе и влажные волокнистые внутри