Мочалкин блюз• 15 апреля 2023

Цироз 3 ст.

Не алко, 40 років
Порадьте, будь ласка, лікаря чи клініку
Чи можливе лікування? Чи лише трансплантація?
пані Солоха• 15 апреля 2023
до лікаря
Радостина• 15 апреля 2023
Если я не ошибаюсь, 3я степень -это ещё не цирроз, а фиброз. В Киеве попробуйте в 10й больнице на консультацию к зав отд гепатологии. По диагностике (эластометрия , фибросканирование) понравился центр ’Доктор Вера’. В Днепре консультировались в Институте гастроэнтерологии. Если предлагают биопсию, я бы воздержалась. Риски осложнений, но в нашем случае биопсия не дала ответ о причине разрушения печени.
автор Мочалкин блюз • 15 апреля 2023
Ответ дляРадостина
Дякую
Тому що зараз така ситуація, що не зрозуміло, куди бігти
Радостина• 15 апреля 2023
Ответ дляпані Солоха
до лікаря
Вибачте, Ви дійсно вважаєте , що такий діагноз людина може поставити сама собі без лікаря?
Коли в нас трапилась така ситуація, я також шукала лікарів, які добре розуміються по цій проблемі.
Радостина• 15 апреля 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Дякую
По-перше, необхідна діагностика причини. Від цього залежить напрямок лікування.
Неправдиша• 15 апреля 2023
если вы в Киеве, то обратитесь к Янченко, если не ошибаюсь он и онлайн консультирует, погуглите
Мелочунь• 15 апреля 2023
3 ст остання, лікування, лише, пересадкою печінки, а так підтримуюча терапія. Є асцит, кровотечі?
Радостина• 15 апреля 2023
Може 3ст мається на увазі F3? І це ще не вирок та можна щось виправити, все ж таки печінка дуже витривалий орган.
автор Мочалкин блюз • 15 апреля 2023
Ответ дляРадостина
Хворий ходив по лікарях від середини грудня, пройшов за цей час купу аналізів. За результатами аналізів виключили гепатити, лікування було симптоматичним. Діагноз встановили тільки вчора, зробивши УЗД зі щупальцями, не пам´ятаю, як саме називається. Підозрюють аутоімунну причину.
Просто втрачено кілька місяців часу, тому й шукаємо профільного лікаря
автор Мочалкин блюз • 15 апреля 2023
Ответ дляРадостина
Дякую за розуміння
Дуже потрібен гарний лікар 🙏
автор Мочалкин блюз • 15 апреля 2023
Ответ дляМелочунь
Є ерозії на шлунку та підшлунковій залозі
автор Мочалкин блюз • 15 апреля 2023
Ответ дляРадостина
Напевно
Дуже сподіваюсь, що можна підлікувати
автор Мочалкин блюз • 15 апреля 2023
Ответ дляНеправдиша
Дякую
Вже знайшла його контакти
Неправдиша• 15 апреля 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Дякую
Вже знайшла його контакти
выздоравливайте!
Радостина• 15 апреля 2023
Ответ дляМочалкин блюз
У меня несколько лет назад было поражение печени неустановленной причины. Предположительно аутоиммунное или связанное с нарушением обмена веществ. Были повышенные аутоиммунные маркеры (антитела).
Неплохие отзывы были о Косинской (Днепр) как о спеце по аутоиммунным заболеваниям печени.
автор Мочалкин блюз • 15 апреля 2023
Ответ дляРадостина
Дуже дякую 🙏