Вимагаю спілкування• 15 апреля 2023
Коли у ваших синів почався перехідний вік?
Цікавить не зміна у зовнішності, а зміни в поведінці в гіршу сторону.
Результат:
вже голосів:
26 (40.63%)
Результат/інше
7 (10.94%)
Швидше 10
7 (10.94%)
11-12 років
7 (10.94%)
12-13 років
6 (9.38%)
10-11 років
5 (7.81%)
13-14 років
3 (4.69%)
Після 14
3 (4.69%)
Пройшов непомітно
Майструю крила• 15 апреля 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Родился подростком, судя по поведению ))
а мій років з 6
Фуліганка• 15 апреля 2023
Чем старше ребенок, тем мне с ним легче. С маленьким было тяжело. Это не значит, что мне легко, ребенку легко. Особенно после начала войны, подвалы, бежать из дома, нет любимого спорта, которым жил ребенок...
Патриоточка• 15 апреля 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Это точно)))
ЖонДуан• 15 апреля 2023
Он уже родился птичкой-мозгоклюйкой. Сейчас одиннадцать и это уже сложно. Молю Бога, чтобы он сейчас увлекся чем-то и нашел наставника и хороших друзей. Если не повезет - капец мне, сгрызет
Пес Патрон• 15 апреля 2023
Двое сыновей 18 и 21.
Не видела у них в поведении переходного периода.
Угги_в_горошек• 15 апреля 2023
со средины 10-го класса,как мозги в трусы упали так там до сих пор и пребывают
Відкушу все що стирчить• 15 апреля 2023
Мені здається, що перехідний вік в сина почався з моменту його першого вдиху. Перші 5 років я просила у чоловіка забронювати мені палату у психлікарні
потім він пішов в школу і я зрозуміла, що вже ні один лікар мені все одно не допоможе)))) потім я включила режим ’сніжинка’, син вступив в коледж після 9-го класу і якось за півроку / рік він перетворився на нормальну людину.
Зараз 18, тепер він занадто ’тихий’, домашній, і лагідний як кошеня.
Наші знайомі, хто не знав сина в дитинстві, не вірять, що то було бісеня, а не дитина. Кажуть, що наговорюємо.
потім він пішов в школу і я зрозуміла, що вже ні один лікар мені все одно не допоможе)))) потім я включила режим ’сніжинка’, син вступив в коледж після 9-го класу і якось за півроку / рік він перетворився на нормальну людину. Зараз 18, тепер він занадто ’тихий’, домашній, і лагідний як кошеня.