Заместитель Анонима• 15 апреля 2023

Будете в другому турі голосувати за В. Зеленського

Я думаю так
Результат:
вже голосів: 2163
1344 (62.14%) Ні
819 (37.86%) Так
Irisha0604• 16 апреля 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Он достойный президент
Точно. Він достойно робить, все , що йому каже Британія і Америка👍
Ваша величність• 16 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Щось продовжується, щось викривається. З суддів треба починати, а це авгієві конюшні.
А що саме з них починати?
Їх уже пропустили через сито під міжнародним прицілом (зверніть увагу!), та так, що залишилося 1/3 від потреби. Як наслідок, справи розглядаються роками. Тиск шалений з боку громадських недоорганізацій, державних органів тощо.
Якщо ви раптом цього не знали, то поцікавтеся. Інформація відкрита.

Я вважаю, що потрібно починати з підвищення правосвідомості
громадян.
Mrs.Ochmonek• 16 апреля 2023
Ответ дляPole
В нього до війни було майже 3 роки, щоб почати їх розгрібати.
Щось і почав, в тому й річ. Недостатньо? Звичайно,. що не достатньо.
Воєнкомати, судді, прокурори, поліція - роботи і роботи.
Mrs.Ochmonek• 16 апреля 2023
Ответ дляВаша величність
А що саме з них починати?

громадян.
Справа ж в їх якості, а не в кількості
Mrs.Ochmonek• 16 апреля 2023
Ответ дляВаша величність
Якщо вам полегшає, то я не за По але обома руками проти Зе
А за кого?
Olya Rybka• 16 апреля 2023
Ответ дляStar39
Ок, где здоровая оппозиция власти? Где альтернативные каналы информации и кандидаты? Где хотя бы еще какие-то жизнеспособные партии?
Партией пороха все соцсети завалены. Другие партии на их фоне незаметны.
Мимо_шла• 16 апреля 2023
Никогда!!!
Подрысь• 16 апреля 2023
Ответ дляzana076
Президент при котором погибло много тысяч граждан - действительно классный?
при любом бы президенте было много жертв, т.к. война.
нужно оценивать деятельность до войны, так вот то, что он науправлял до войны мне не нравится.
отношение к нему нейтральное, голосовать за него не буду, т.к. считаю, что актерам и медиа не место на таком посту.
тут вон еще притулу хотят..не дай боже
olly_bijou• 16 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
який саме прокурор - це той, про якого зеленський казав, що на 100% свій?
друг дєтства Баканов, який завів в СБУ фсбшних кротів?
Оленёнок• 16 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Для порохоботівських шавок, які боягузливо блокують.
Тягнибок на фронті, його племінник загинув ще влітку. Свободівців на фронті загинуло уже дуже багато.
І це добре, що ви так висловлюєтесь про націоналістів - зразу видно всю вашу суть.
А вы чьих будете?
Probel Tochka• 16 апреля 2023
Ні, не буду. Хто такої ж думки - знають, чому. Хто збирається голосувати за нього - тим нічого не доведеш.
Ваша величність• 16 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Дійсно почав остаточно розвалювати судову гілку влади, щоб зручніше було передати Україну путіну. Саме для цього видав низку ганебних указів.
Як тут модно говорити: читайте щось, крім порадниці.
Ваша величність• 16 апреля 2023
Ответ дляolly_bijou
Завів у СБУ, а преЗЕдент підписав накази про їх призначення.
Але всеодно зе-красне сонечко.
tanysha777• 16 апреля 2023
Ответ дляВаша величність
Але всеодно зе-красне сонечко.
От шо ви накинулися на презедента, він не втік, між іншим.
Він зовсім нічого не знав, то все боярє його в оману вводили - не здивуюсь, що все справа рук Порошенко
Helenka2011• 16 апреля 2023
Ответ дляunona4ka
я далеко не фанат Порошенка, но просто смешно как на любой косяк слуг народа наших во главе с Зеленским стадо начинает волать- а вот при порохе еще хуже было бы🤣
Універсальний аргумент - ’А Порох то, а Порох ото!’ і комусь цієї сосі достатньо...
Helenka2011• 16 апреля 2023
Ответ дляzaza1-
Я йому вдячна, це мій вибір. Це війна, в якій винен тільки один президент московитів путя та всі московити. Я впевнена, що Петя вже давно віддав би нас янику чи медведчуку... Тут писали, що і у Петі були зрадники при владі. Чи тільки у Зе все повинно бути гладко?
То чому не здав? Мав свого часу можливості.
Helenka2011• 16 апреля 2023
Ответ дляЛеска
І мінус Крим та Донецьк з Луганськом. Мало?
А планувався ще Харків, Одеса та Кривий Ріг, і Маріуполь не забуваймо. Відбились, частину територій повернули.
Зеленський залишився - мінус пів Запоріжжя та розбомблений Маріуполь.
П.С. Стаття 112. У разі дострокового припинення повноважень Президента України відповідно до статей 108, 109, 110, 111 цієї Конституції виконання обов´язків Президента України на період до обрання і вступу на пост нового Президента України покладається на Голову Верховної Ради України.
Звичайно, комунікація із західними партнерами була би складнішою, але те, що ’не втік’, це норма, а не небачене геройство! Хоч щось добре зробив!
Helenka2011• 16 апреля 2023
Ответ дляNata.t.1970
Киев
На майские, действительно, были шашлыки
А ЧТО он должен был сделать?
Оголосити евакуацію прикордонних регіонів. Як мінімум - сиротинців, лікарень, культурних цінностей. Можливо, не вс б поїхали, але то би вже був власний, інформований вибір людей, під їхню власну відповідальність. Натомість маємо відверту брехню в очі виборцям.
Nata.t.1970• 16 апреля 2023
Ответ дляHelenka2011
Так никто же не знал,что так все выйдет
Helenka2011• 16 апреля 2023
Ответ дляmavka.cy
я ж не говорю про пороха
хоча повноцінна війна, коли всі обговорення влади ’не на часі’ - таке лише зараз памятаю
О так. Скільки Пороха обливали брудом на олігархічних каналах, - жоден не закрив,бо ’свободу слова’. Хоча там стільки шкоди було, рашистської пропаганди! Скількох політиків українських 95-й квартал висміював, ніхто їм нічого не зробив. Прийшли до влади - жодне слово критики в ефірі не дозволяється...
oksigen_ks• 16 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
за безопасность страны отвечают генералы,ведомства разные,за это зарплату получают вообще то
Первый эшелон - это дипломаты/политики, а генералы, вы ступают на сцену, когда первые всрались
mavka.cy• 16 апреля 2023
Ответ дляNata.t.1970
Так никто же не знал,что так все выйдет
це народ не знав. А ті, хто при владі - вони знали. бо про це ім неодноразово говорили різні розвідки і Байден в тому числі.
snejs• 16 апреля 2023
Боже упаси
Nata.t.1970• 16 апреля 2023
Ответ дляmavka.cy
Вряд ли они знали весь этот сценарий
sammy• 16 апреля 2023
Ответ дляGely2013
Если вы про журналистку 5 канала. Так там она повела себя , как не профессиональный специалист. Вопрос ноль . Сплошной монолог. Такое ощущение, что цель была по бумажке текст выдать и все.
Бутусов теж нуль? Бо його не допускають на пресконференцію. Як і решту незручних журналістів.
sammy• 16 апреля 2023
Ответ дляcheryl
Я? На болотах? Ви в своєму розумі?
Дивна логіка: хто не мастурбує на зе - той хоче в рашу??
Аргументів на його захист просто ж нема,а щось сказати треба
MarryV• 16 апреля 2023
Ответ дляNastyushaK

Ага, как и Patriot, NASAMS, IRIS-T, SAMP-T.
Западные танки.
Все договоренности об этом были достигнуты за каденции пятого президента Петра Алексеевича Порошенко.
Не смешите людей.
Дия - это министр Федоров, а его министерство создало правительство Зеленского (цифровая трансформация).
Там еще HAWK, AN/TWQ-1 Avenger как некоторые из звеньев пво и др.

Ну и много другой помощи, почему то не гетьману Пете. То есть: Bradley, HIMARS, NLAW, GLSDB, Switchblade, Crotale,
НM70 (RAAM),JDAM, FV432 Bulldog, Challenger 2, Leopard 1, Leopard 2, Gepard, Marder, AMX-10RC, ALTIUS-600, Palantir Skykit, Fennek, машини M88A2 Hercules. Может светит долгожданный F- 16. Наши пилоты сокрушаются на счет него.
Хотя Буданов считает, что нам нужны не так F-16, как ’штурмовая авиация, в США это, прежде всего, самолеты А-10, Thunderbolt II. Так же это армейская авиация, но это ударные вертолеты типа АН-64 и так далее. Это воздушные платформы, предназначенные для нанесения ударов по земле’.
sammy• 16 апреля 2023
Ответ дляHelenka2011
Преступну брехню,через яку багато жертв серед мирного населення(
trickywicky• 16 апреля 2023
Ответ дляsammy
Бо владу повністю узурпували
І новини висвітлюються тільки у вигідному світлі
Не повинно бути незручних питань, згадати тільки питання журналістки 5 каналу і реакцію боневтіка
trickywicky• 16 апреля 2023
Ответ дляsammy
Раніше ця їх тактика працювала, це ще з часів майдану працювало «хто не скаче-той москаль, пам’ятаєте?