Інші майже такі самі на вид
Татьяна 0285• 15 апреля 2023
Ответ дляok1904
А там теж не массово, у ворога проф.армія, на відміну від нашої яка лиш зараз формується. Одне я вже впевнена, що вже Україна себе захистить, не буде 150тис військових в усій армії на 38 млн населення...
А в нас не професійна по вашому?
Перемога 2022• 15 апреля 2023
Ответ дляok1904
Я часто шарюсь по рос группам и там выставляют - светлая память иванушке дурачку, бла бла бла. Вот смотрю на фото, вроде и не алкаш, вроде и молодой, но лицо какое то тупое. И это массово, так это они в военной форме, выправка, это должно их красить, а оно ж по взгляду, по лицу тупорылое.
А наших погибших героев выставляют, красавцы, глаза умные. Я понимаю, что я предвзято отношусь и там тоже погибают и молодые, и умные, но как то меньше, судя по их похоронным фото, какие то уродцы в основном
Ответ дляПеремога 2022
Так одна алкашово-дегенеративная рожа герасимова чего стоит! Какие верхи-такие и низы
Ответ дляПеремога 2022
Там в армию идут бедняки, которые за счет нее решат свои проблемы с долгами, ипотекой.
А у нас идут на войну патриоты, цвет нации
Дівчата, ви так пишете про утілізацію ’непотребу’ немов то якесь благо для раші. Оте нещастя зі скріна та якийсь випускник МГУ з трьома дипломами, то одне й те саме. Для їх країни вони рівноцінні, тобто коштують ні@#я, я б сказала с того часу як вони ’вступають’ до лав армії, але насправді з моменту народження.
Ответ дляМурнетка
Если бы их не было там, мы бы давно победили этот мусор.
Просто проф.военных русских нигде не показывают, дабы не разочаровать народ.
Новости только про таких чмоней
Таких більшість. Маю подругу там. Типу середній рівень, хай Бог милує, як вони живуть. Тобі просто на голову не налазить, а в них норма
Але теж чула, що є регулярна армія, де не всі дебіли, на жаль
любительница• 16 апреля 2023
Ответ длячаревна
А помните первого чмоню)

десь читала, что він начебто вчитель, і він взагалі не мав підготовки. Взяли, одягнули і відправили
любительница• 16 апреля 2023
Ответ дляВеточка сакуры67
Тоже все время думаю об этом. У них шлак вымрет, а наш останется. У нас в Харькове столько людей погибло, а клиенты наливайки что рядом с домом все как один в полном составе. И не выезжали никуда, даже закусывали лучше за счёт гуманитарки. Хоть бы окопы рыть призвали.
Согласна. Хоть бы на общественные какие то роботы их забрали.
Где справедливость?
Ответ дляkopi
Много их элиточки положили уже. Они об этом просто не сильно афишируют.
Ответ дляТатьяна-bfd8
Помню пленного в кофте никсов. Как он радовался еде в плену и новой кофте. А потом когда был обмен пленными, (нажрал 7кг минимум ) перед автобусом жаловался какие мы нацисты. Причем был в той же красно-синей никсовой кофте
Я тоже запомнила этот ролик...
Ещё говорю нашему бренд - менеджеру ´смотри, мол, как нужно работать, враги с кофтой не расстаются))))
Перемога 2022• 16 апреля 2023
Ответ дляNat-li
Очень в это верю, что просто молчат.
Вот последние три смертоньки в местной группе и все зеки.
Carrie Bradshaw-Preston• 16 апреля 2023
Ответ дляМимо_шла
Это правда?
Я в шоке, а где его зубы?
Ну якщо йому 45 і він за вбивство на зоні нари парив з 18-20 на пожиттєвому, то за стільки років певно шо розгубив... Навряд чи їм у зону стоматологів привозять для профогляду...
Ответ дляПеремога 2022
Минулого року була підписана на групу, де СБУ кидали фото парашинських трупів та полонених, щоб рідні знаходили їх, приїжджали за тілами і піднімали в себе бунти. Тоді ще мали надію таку.
Багатоьох по документах знаходили в інтернеті в парадній формі. Багато було молодих, широкоплечих, але морди реально дебільні, без ознак інтелекту.
Сьогодні дивилась відео, ходять тварюки по хаті в людей потрощеній. Не знають що взяти, чи то дзеркало, чи то диван подертий, чи то дитячу іграшку.
І той хто знімає з матами і акцентом каже «у нас в мардовії»
А в інших темах тутешні посібники парашенців з штанів вискакують, що російська орда -то словʼяни, а не азіати.
Carrie Bradshaw-Preston• 16 апреля 2023
Ответ дляМимо_шла
А в тюрьме разве нет стоматологов?
Гарний жарт
Ответ дляПеремога 2022
Я тоже заметила это! Наши в основном такие красавцы, а там взгляд тупой ,рода кривая,хоть и молодая
Ответ дляok1904
Їх ’проф’ армія дуже порідшала більше, ніж за рік. В іншому випадку вони б не мобілізували подібне чмо, що на фото. І я нагадаю вам, що саме наша ’непроф’, як ви кажете, армія, понад рік стримувала ту саму ’проф’. І не тільки стримувала, а погнала їх з Київської, Херсонської, Харківської та частини Херсонської області.
Ответ дляМимо_шла
Стоматолог это ж врач, это же первая необходимость, разве нет?
Насправді, на щастя, я не знаю як в їхній тюрмі. Та з огляду на те, яка звідти суне нечисть, що по собі лишає.
Параша разом зі всіма 140 мільйонами уявляється як якась чорна, смердюча, трупна клоака.
В якій нема нічого хорошого. Одні вбивці, злодії, ґвалтівники. Навіщо таким стоматологи.