Я таке знаю• 16 апреля 2023
Підкажіть, що можна зробити з очами?
Коли не посміхаюся то ще нічого, але якщо посміхаюся то ось таке (
Підкажіть, що з цим можна зробити?
Єдина Країна• 16 апреля 2023
Ответ дляВикаНика-b323
Удалено администрацией...
Я таке знаю
• 16 апреля 2023
Ответ дляЄдина Країна
Хто всі?і які?
І де ’ там’, теж цікаво)
ВикаНика-b323• 16 апреля 2023
Ответ дляЯ таке знаю
І де ’ там’, теж цікаво)
Удалено администрацией...
Я таке знаю
• 16 апреля 2023
Уважаемый дамы, давайте не скатываться к базарным бабам и не давать советы там, где вас не просят.
Вам не нравятся мои ресницы? Не проблема, не делайте их себе! Вашего мнения о своих ресницах я не спрашивала.
Научитесь уважать других людей!
Я таке знаю
• 16 апреля 2023
Ответ дляВикаНика-b323
Удалено администрацией...
ВикаНика-b323• 16 апреля 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Удалено администрацией...
Я таке знаю
• 16 апреля 2023
Ответ дляВикаНика-b323
Удалено администрацией...
Жіночка, лікуйтеся! По перше, ви уяви не маєте звідки я, а по-друге , якби я була і западенкою, це зовсім не дає вам права так ганебно висловлюватися!
Вчіться толерантності, городская вы наша
Єдина Країна• 16 апреля 2023
Ответ дляВикаНика-b323
Удалено администрацией...
Єдина Країна• 16 апреля 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Удалено администрацией...
ВикаНика-b323• 16 апреля 2023
Ответ дляЄдина Країна
Удалено администрацией...
На_оба_рот• 16 апреля 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Без посмішки теж не фонтан(
Блефаро в поміч. Все інше - фігня. А це одразу робить погляд «молодшим», якщо хірург нормальний.
На_оба_рот• 16 апреля 2023
І зніміть ці опахала. У Вас нависші повіки, а такі вії роблять лише гірше.
Гірчинка• 16 апреля 2023
Забить.
Сколько вам лет?
У меня такое с 39, сейчас 44 - забила.
Ботокс врач сказала нельзя
Сколько вам лет?
У меня такое с 39, сейчас 44 - забила.
Ботокс врач сказала нельзя
Я таке знаю
• 16 апреля 2023
Ответ дляГірчинка
Забить.
Сколько вам лет?
У меня такое с 39, сейчас 44 - забила.
Ботокс врач сказала нельзя
Сколько вам лет?
У меня такое с 39, сейчас 44 - забила.
Ботокс врач сказала нельзя
36(
Гірчинка• 16 апреля 2023
Ответ дляРоза-ветров
Удалено администрацией...
А вы из соседей?
В Украине деревня и лапти не говорят
Я таке знаю
• 16 апреля 2023
Ответ дляВикаНика-b323
Удалено администрацией...
Ну поїдьте туди, може і вас тр@хнуть
На_оба_рот• 16 апреля 2023
Ответ дляЯ таке знаю
36(
Тоді дотерпіть до 40-ка і робіть блефаро. Або змиріться і полюбіть себе яка є. Не в зовнішністі щастя, абсолютно.
Я таке знаю
• 16 апреля 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Всеодно хочеться бути гарною)
Блефаро з 40 років роблять?
Гірчинка• 16 апреля 2023
Ответ дляЯ таке знаю
36(
Рановато.
Почки, сердце в норме?
Что с питанием?
Лишний вес?
Спите достаточно?
Почки, сердце в норме?
Что с питанием?
Лишний вес?
Спите достаточно?
На_оба_рот• 16 апреля 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Всеодно хочеться бути гарною)
Блефаро з 40 років роблять?
Та можно і раніше. То в мене 40- рубіж))) в мене від природи верхнє віко нависає, але мішків таких немає, то воно ще норм дивиться.
В планах зробити блефаро, може біля 50. Мені 42. Впринципі, я собі і так поки подобаюсь. Але розумію, що з віком повіки опустяться сильніше.
Ну і я бачила реальний ефект блефаро на знайомих. І чим старша людина, тим це було помітніше. Тобто прям, вау, як помолодшали. Погляд сам стає молодший і це все змінює. Уколи такого не дадуть в 40+.
Я таке знаю
• 16 апреля 2023
Ответ дляГірчинка
Рановато.
Почки, сердце в норме?
Что с питанием?
Лишний вес?
Спите достаточно?
Почки, сердце в норме?
Что с питанием?
Лишний вес?
Спите достаточно?
Наче все в нормі, зайвої ваги не має, скоріше худа) А от сплю мало, завжди хочу спати)
Топтунша• 16 апреля 2023
Ответ дляВикаНика-b323
Удалено администрацией...
Вы не понимаете что они тоже люди? И им это не приятно? Ну и что, что у них другие взгляды на жизнь?
СамавиховуюКота• 16 апреля 2023
Автор, я не засуджую ваші вії, але ви впевнені, що причина не в них?
Я нарощувала вії два раза в житті, при чому легку классику і обидва рази в мене були такі набряки під очима після сну. Хоча в мене взагалі ніколи набряків під очима немає.
KROX@• 16 апреля 2023
Отечность бы убрать и будет норм. Понаблюдайте от чего она. Молочка, алкоголь, питьевой режим, сон. Массаж лица, шеи и фейсбилдинг попробуйте.
АсобеннАя• 16 апреля 2023
Ответ дляВикаНика-b323
Удалено администрацией...
З вами все ок? Здається, що ні.