Я таке знаю• 16 апреля 2023
Підкажіть, що можна зробити з очами?
Коли не посміхаюся то ще нічого, але якщо посміхаюся то ось таке (
Підкажіть, що з цим можна зробити?
Нематрьошка• 16 апреля 2023
Ответ дляЄдина Країна
Удалено администрацией...
Та то з рашки кобила
Нематрьошка• 16 апреля 2023
Ответ дляВикаНика-b323
Удалено администрацией...
Не брешіть в рашці ви і срете прямо на вулиці. Всі вже вас знають. Так що хватить позоритись
Все до блиску• 16 апреля 2023
Ответ дляГірчинка
А вы из соседей?
В Украине деревня и лапти не говорят
Говорят. Познакомилась з женщиной, они из Луганска переехали в Киев в 14 году. Она все время говорит не село, а деревня.
Сиреневенькая• 16 апреля 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Без посмішки теж не фонтан(
У вас и сверху нависшее веко. С каждым годом будет хуже и хуже. Блефаропластику можно. Ботокс вам заблокирует мимические боковые морщины, но веко тяжелое и мешки будут с вами. А ресницы веко утежиляют.
Мир Мир Мир!• 16 апреля 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Ботокс…. Я свои такие блокирую
В людини і так набряки і верхні повіки опущені,куди ще ботокс? Щоб геть м´язи не працювали,і була як алкашка,повіки впали зовсім
Ms. Любмая жена• 16 апреля 2023
Ответ дляРоза-ветров
Удалено администрацией...
А не сходити би вам за ВікоюНікою в баню, новостворений троль?
Мир Мир Мир!• 16 апреля 2023
Попробуйте мікротоки і лімфодренажний і ліфтінговий масажі,Ви ж молоденька,ну яке блефаро.то років через 10. А вії можна зняти і глянути в динаміці без них. Думаю,саме вони додають повікам важкості,бряклості. Такий ефект бачу часто на жінках з нарощеними.
На крайняк,можна потім наростити натуральні рідненькі,малопомітні
Ms. Любмая жена• 16 апреля 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Наче все в нормі, зайвої ваги не має, скоріше худа) А от сплю мало, завжди хочу спати)
Можливо, в тому і причина набряків.
Доль Чекомбана• 16 апреля 2023
Ответ дляНеправдиша
Ага - нависшие, тяжелые веки и эти громоздкие ресницы.
Мне кажется, из-за наращенных ресниц веки отекают еще больше. Такое ощущение, что векам тяжело, они опухают. На кого ни посмотрю с этими ресницами, у всех так.
Оле Лукойе• 16 апреля 2023
Зробіть блеферопластику, мені від мішків під очима не допомагало нічого, поки не вирізала той жир під очима, хоча сама худа, але під очима був саме жир.
Ждун с Нибиру• 16 апреля 2023
Ответ дляОле Лукойе
У якому віці робили? Як все пройшло?
Рубаю олівлє• 16 апреля 2023
А косметолог що рекомендує? Як на мене - то ви жива людина, так є зморшки - що природньо і вам не 25, може якісь уколи чи процедури. Короче я за консультацію у косметолога з підбором косметики по догляду.
Ковбой Хагис• 16 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Правильный врач подальше уколет и точно не упадет ничего))) у меня также проблема и классно помогает, но не на долго, а жаль)
Оле Лукойе• 16 апреля 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
У якому віці робили? Як все пройшло?
Робила в цьому році, мені 33 роки, пройшло все дуже добре, взагалі не було больових відчуттів після операції.
Ждун с Нибиру• 16 апреля 2023
Ответ дляОле Лукойе
А якщо не секрет, у кого робили і яка вартість? У вас була кругова пластика чи лише нижні повіки?
Оле Лукойе• 17 апреля 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Лише нижні повіки робила, у Вінниці лікар Багрій, 28тис, плюс ще обстеження до операції десь 3тис вийшло.
Ждун с Нибиру• 17 апреля 2023
Ответ дляОле Лукойе
Дякую!