Кто крайний?• 16 апреля 2023
А вы знаете что в древности означала Пасха?
Празднование Пасхи — уходит глубоко в язычество. Кулич, как высокий хлеб с яйцами, являет собой — известный языческий символ бога плодородия Фалосса, или, другими словами,- мужской детородный орган. Белая сладкая глазурь, покрывающая верхушку кулича — означала семя
Безпринципова• 16 апреля 2023
Ну кому как... у христиан кулич символизирует собой купол храма, а яйца символизирууют возрождение
120-120-120 (не худею)• 16 апреля 2023
Мне сегодня мужчина-китаец пел прекрасную песню на берегу моря ( во сне,). Я ему перед этим подарила огромное зеленое пушистое перо.
Китайской культурой не интересуюсь, считаю себя больше христианкой. Вот что за сон в Пасху? :)
Прагматик флегма• 16 апреля 2023
Ответ дляУдачная
а ви знаєте що ідею християнства позичили з мітріанства?
Только не митрианства, а митраизма
Вподобайден• 16 апреля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Язичництво не всюди було. В інших країнах форми пасок є взагалі геть інша. Це просто церкви уже змирилися, так як важко витіснити було з традиції. Легше очолюти, ніж боротися.
В католиків паска нагадує жіночу природу, кажуть в древні часи язичництва в цей день святкували день родючості, розквіту природи, і на столі повинні стояти символи і чоловічої і жіночої природи, але їх розділили...
Сарафанное радио• 16 апреля 2023
Знаю. Особенно смешно когда делают маленькие пасочки для детей
Стигла полуниця• 16 апреля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
А вони і не боролися. З самого початку поеднали язичництво і християнство. Всі традиції з язичництва, навіть дата народження Христа.
Люблю_смаколики• 16 апреля 2023
Ответ дляВподобайден
Это лучше версия
Бойова• 16 апреля 2023
Пасха - це було свято для ізраїльського народу,яке Бог наказав святкувати щороку. Це було свято в честь звільнення ізраїльтян з єгипетської неволі. В Біблії написано, які чіткі вказівки дав Бог що до святкування Пасхи,що мали готувати ізраїльтяни,коли мали споживати. Ісус святкував Пасху,тому що він був єврей і цей закон його також стосувався.А до нас свято Пасхи не має ніякого відношення.