Кто крайний?• 16 апреля 2023
А вы знаете что в древности означала Пасха?
Празднование Пасхи — уходит глубоко в язычество. Кулич, как высокий хлеб с яйцами, являет собой — известный языческий символ бога плодородия Фалосса, или, другими словами,- мужской детородный орган. Белая сладкая глазурь, покрывающая верхушку кулича — означала семя
Ms. Любмая жена• 16 апреля 2023
Ну ваші кулічі може й да, а наші пасочки то точні і ні, і готували їх раніше без білої глазурі зверху
Затишне кубло• 16 апреля 2023
И правда похоже
ещё и яйца
А названия капец меня убивают, член партии, членкиня
ещё и яйца
Удачная• 16 апреля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Вопрос только каким боком это к Иисусу
а ви знаєте що ідею християнства позичили з мітріанства?
Бабка_в_кедах• 16 апреля 2023
Ні, не знаєм, але кожного року совєтчиці допомагають отримати це знання 158 раз, протягом пасхального тижня.
Апофиозная• 16 апреля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Вопрос только каким боком это к Иисусу
Все пошло с язычества
Самохвалова• 16 апреля 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Кожен бачить те, що хоче бачити. Наша Паска - це точно не про те
Удалено администрацией...
Освічую темряву• 16 апреля 2023
Язичництво не всюди було. В інших країнах форми пасок є взагалі геть інша. Це просто церкви уже змирилися, так як важко витіснити було з традиції. Легше очолюти, ніж боротися.
Губки-уточкой• 16 апреля 2023
Ответ дляСамохвалова
Удалено администрацией...
Добре, що Ви прихильниця самосвята Сірожки-ауді:))))
Самохвалова• 16 апреля 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Мне посредник не нужен
Самохвалова• 16 апреля 2023
Ответ дляНесу пургу
Так, знаю, тому не святкую її.
А сексом занимаетесь? У мужчин же тоже фалос
жар-птица Нюра• 16 апреля 2023
Ответ дляГладиолус
Люди, ви збоченці?
А Вы? Когда детей рожали, тоже извращением занимались?
Вишиванка• 16 апреля 2023
Ваші кулічі 🤮 може й таке.
У нас паски завжди пекли без глазурі та не солодкі. А ті, які з глазуровані називали «бабками», пекли маленькі, солодкі для дітей.
«Кулічі» 🤮 Люди, не ганьбіться.
Гладиолус• 16 апреля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
У вас дивні логічні зв’язки
Несу пургу• 16 апреля 2023
Ответ дляСамохвалова
До чого тут секс до язичницького обряду?
КартаБезКомиссий• 16 апреля 2023
Щороку готують паску, яка є чи не найголовнішим атрибутом у святковому кошику. Однак у кожної країни є свій аналог святкового хліба. Британці, наприклад, печуть великодній кекс.
Найстаріший святковий кекс, котрий зберігся до наших днів, був приготовлений ще у 1821 році Вільямом Скіннером. Цікаво, що за стільки часу він навіть не запліснявів і досі пахне як свіжий. На ньому все ще видно зображення хреста. Реліквія належить пра-пра-правнучці пекаря, 91-річній Ненсі Тітман, яка планує передати її своїм дітям, внукам, а згодом і правнукам.
жар-птица Нюра• 16 апреля 2023
Ответ дляГладиолус
У вас дивні логічні зв’язки
Очень даже логичные. Дети рождаются от оплодотворения вот тем самым органом.. вот этому чуду деторождения и поклонялись язычники
жар-птица Нюра• 16 апреля 2023
Ответ дляТак точно!
Так знатоки, а что означает сырная паска?
Вкусноту!) никогда не ела, но наверное вкуснее обычной
Гладиолус• 16 апреля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Навіть не хочу розбиратися в ваших фантазіях
Не будь КакСвета• 16 апреля 2023
Ну бывает, кто во что гаразд верить в то и верит, хорошо что мне не интересно копошится во всём этом.
Ну если бы такой интерес возымел на до мной действие, то меня пришлось бы до заводских установок сбрасывать, так как зависла бы, от перенасыщения информации.