Перша на селі• 16 апреля 2023

Який вітамін д кращу купити

Лікар направив здати аналіз на вітамін д. Прийшов аналіз показник 17,8 нг/мл
Призначив лікар 2000. Не знаю який саме краще, яку фірму купити
Міряно-переміряно• 16 апреля 2023
Берите THORNE в каплях, принимать с чайной ложкой оливкового или другого масла. Я пью с льняным.

Стервочка• 16 апреля 2023
что-то маловата дозировка 2000, вам 5000 минимум пить нужно
Nadine23• 16 апреля 2023
Беріть будь-який,вони однакові. Я б рекомендувала таблетки,а не краплі. Я пила Олідетрим.
Альфред Шнитке• 16 апреля 2023
Любой аптечный витамин д3. Я сейчас пью NAU 5000. До этого был и Декристол и Оледетрим. Тоже был по анализам 11, сейчас 82)))
Забагаловка• 16 апреля 2023
Ответ дляNadine23
А чем капли плохи ?
Nadine23• 16 апреля 2023
Ответ дляЗабагаловка
А чем капли плохи ?
Та нічим, просто таблетки зручніше як на мене. Якщо вибирати краплі,то на масляній основі, бо на водній вітамін Д не розчиняється.
Пацан к успеху шел• 16 апреля 2023
В мене був 14, дефіцит. П‘ю ось такий 2000. Гарно піднявся

Люблю_смаколики• 16 апреля 2023
Відеїн. Це, саме, лікарський препарат, а не бад.
Всюди влазю• 16 апреля 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Я в аптеці брала той, що називають бадом і підняв показник на ура, а ціна в три рази менша від інших.
ЗновЗдоров• 16 апреля 2023
Ответ дляNadine23
В такому випадку краще не таблетки, а капсули на масляній основі
ЗновЗдоров• 16 апреля 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
такий зараз -50%, спочатку 1-2 місяці можна по дві приймати https://ua.iherb.com/pr/california-gold-nutrition-...
Nadine23• 16 апреля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Я це і мала на увазі)
тянитолкайка• 16 апреля 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
а какой сдать аннализ на витамин Д? как называетя анализ?
Кто крайний?• 16 апреля 2023
Люблю Нау Фудз, на розетке сейчас скидка на него
ЗновЗдоров• 16 апреля 2023
Ответ дляКто крайний?
Мощная скидка🤣, второе фото с айхерб
Альфред Шнитке• 16 апреля 2023
Ответ длятянитолкайка
Так и называется, анализ на витамин д. В Диле платила в районе 400грн