Stefaniya K.• 16 апреля 2023

Почему пригожка говорит "ставить жирную точку" и окапываться им?

Пишет,что идеально сейчас закончить"сво",русским сказать, ну с бооольшой натяжкой ,что некоторые цели выполнены спецаперации,а теперь,где стоим,окапываемся,строим оборонку и конец всему.Кстати,он признал,что его однофамилец йоська пригожин действительно по телефону говорил ,то что слили
Solnet• 16 апреля 2023
Коли ж вони всі подохнуть мразі
ЛиМоНнАя_ДоЛьКа• 16 апреля 2023
Чпонькала жаба гадюку... Коли вони зжеруть там одне одного...🙏🏻
Мимо_шла• 16 апреля 2023
Свою спецоперацию надо было заканчивать ещё 25 февраля 2022 и идти на переговоры. Сейчас они в любом случае в жопе, никто уже не остановится на границе 23.02.2022
sammy• 16 апреля 2023
А что говорил по телефону?
автор Stefaniya K. • 16 апреля 2023
’Идеальный вариант для нас сейчас завершить СВО и остаться на своих позициях’-так пишет и ни Киева не хочет уже,ни Одессу,ни смены власти у нас,ни всяких других ’целей,’а только то ,что есть на сегодняшний день
РойЛеля• 16 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
А не дохріна хоче?! Перетопчуться
Yegonyashka• 16 апреля 2023
слушала, что на днях выкатят какое-то интервью с одним из его военных, которое поставит жирную точку на военной карьере пригожина, ждемс
Pink Swan• 16 апреля 2023
Яка різниця, що воно городить. Все одно буде інакше. Наш Валєра їм отсос петрович подарує, а не Донбас з Кримом.
Стрекоза любви• 16 апреля 2023
Чого? Бо видихаються, відповідь одна. Їм все складніше і складніше.
Загадочная• 16 апреля 2023
Ответ дляYegonyashka
Оййй
Где, в раше? Ахаха.
Там мразь на мрази и мразью погоняет
автор Stefaniya K. • 16 апреля 2023
Ответ дляCrazy_lady
ох,мое любимое выражение!
ok1904• 16 апреля 2023
Сьогодні почула таку думку, від бувшого військового аташе(пенсіонер), що деокупація це ще не мир і не перемога. Тримаймося.
За українську Перемогу!

Тому слова пригожки нічого не значать інформаційний шлак для піпла
автор Stefaniya K. • 16 апреля 2023
Ответ дляok1904
За українську Перемогу!

а от кадирка як вмажеться дозою,одна пісня’мы и Львов возьмем,и Харьков,Киев,мы все возьмем’
Love_Love_Love_• 16 апреля 2023
Ответ дляok1904
За українську Перемогу!

То і так ясно як Божий день.
Я тут сто разів це писала, на мене кидались з дурними питаннями у відповідь. Нам їм гайки ого го як треба позакручувати, а краще висушити то болото до пороху. Надіюсь в НАТО нас приймуть, це вже багато чого забезпечить
Nasta9019• 16 апреля 2023
Моя думка: їм потрібна ’’передишка’’. Не можуть вони перти постійно. Рано чи пізно настане критичне зниження потенціалу. Форбс вже писав що втратили 40% техніки сухопутної армії. Так, виробляють, так в три зміни, але станом на зараз вона згорає за кілька днів, а виробляють за місяць. Тобто дефіцит, а не профіцит. Не спроста вони використовують танки 50-60 років і дістають вже все по закромам. Так цього багато ще є, але і воно не безкінечне. За кілька років підуть по світу. Але ху@ло дебіл і з цим нічого не зробити. Воно ще вірить що може дожати нас. По сучасним доктринам, якщо втрати більше 30% все згортають, особливо на чужій території, але воно й@бнуте
Навіть коли деокупуємо. Теж може нічого не змінитися. У них ідея фікс що ми як країна не існуємо, як нація теж.
Love_Love_Love_• 16 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Потрібна того і стільки закидонів про небомбити Україну до осені і тд.
автор Stefaniya K. • 16 апреля 2023
5 теро чеченцев приехали с обмена вчера,с плена нашего,так кадыров не пошел их встречать,написал типа трусы,сс.куны,а не бойцы,почему в плен попали,а смерть не приняли, до конца не шли’
автор Stefaniya K. • 16 апреля 2023
Відео тиждень тому політик польский Чех прізвище сказав,що влітку буде історичне рішення Польща-ми і прибалти.
ok1904• 16 апреля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
То і так ясно як Божий день.
Ви знаєте, сьогодні був такий чудовий день, що забула розпитати за вступ в НАТО цього бувшого військового аташе (дуже серйозний чин), от він би хоч натякнув за Нато чи воно треба чи нєєє, от тим і відрізняється звичайна українка від проф розвідника хоч і пенсіонера, наче говорили-балакали, але все вокруг та около ...
.
чаревна• 16 апреля 2023
Завтра, анонсировали про пригожина интересный факт, что он приказывал убивать наших солдат. Скорее всего это существо, хочет выйти сухим из всего.
И да, наши сообщили сегодня, что вагнеровцы заканчиваются
yanus6ka• 16 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Візьмуть, звичайно, але не те що б хотілося))
tarveldy• 16 апреля 2023
Ответ дляЛиМоНнАя_ДоЛьКа
Скоро, Осєчкін має завтра порадувати чимось росієрозвальним
ok1904• 16 апреля 2023
Ответ длячаревна
Так ще і сухим вийде, а що заважає. Навіть на Нюрберзькому процесі трьох нацистів виправдали(!)
А як Вам:
Иран приговаривает к тюремному заключению 10 военнослужащих, признав их виновными в причастности к сбитию украинского Boeing 737 в январе 2020 года, в результате чего погибли 176 человек, сообщает сайт судебной власти Mizan Online.

Командир получил 10 лет тюрьмы, девять других приговорили к срокам от одного до трех лет, сообщает сайт.

Рейс PS752 (самолет Boeing 737-800) «Международных авиалиний Украины» (МАУ) потерпел крушение вскоре после вылета из аэропорта Тегерана в Киев 8 января 2020 года. Среди 176 погибших были граждане Афганистана, Великобритании, Германии, Ирана, Канады, Украины и Швеции. 11 января иранские военные объявили, что сбили пролетавший рядом с военным объектом Boeing по ошибке, приняв самолет за «вражескую цель».
tarveldy• 16 апреля 2023
Ответ дляYegonyashka
Вагнеревці дають показання , там в щодо катувань буде, з´явилась надія що таки рашу визнають країною-терористкрю
Love_Love_Love_• 16 апреля 2023
Ответ дляok1904
.
Та шо тут « треба чи нє» з тими ідарасами під боком інакше не вийде, нам потрібен союзник сильний, потрібен цей альянс.
То чмо воно ж ніколи не зупинеться і через сто і 200 років навіть
ok1904• 16 апреля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Свого часу людина працювала військовим аташе в Англії, і от тепер мене буде мучати це незадане питання професійному військовому-міжнароднику. Звичайно такі люди тайни не видають, але спитати можна було, ну блондінку включити
tarveldy• 16 апреля 2023
Ответ длячаревна
Не просто призивав, а відбирав ’кадри’ саме для катувань
руала• 16 апреля 2023
Ответ дляok1904
.
Казав коли можливе закінчення війни?
Love_Love_Love_• 16 апреля 2023
Ответ дляok1904
Ну так, розумію. Інколи глянувши на реакцію багато можна зрозуміти.
Війна я так розумію ще не швидко закінчиться?
ok1904• 16 апреля 2023
Ответ дляруала
Казав коли можливе закінчення війни?
Сказав, що деокупація ( вона буде) це не закінчення війни, це ще не перемога