Кукусикиииииии• Изменено сегодня в 10:15
Просто хочу щоб чоловік трошки більше кохав
А він проявляється тільки коли мені погано, коли я від нього трохи віддаляюсь, він тоді і увагу і історії і ідеї якісь пропонує, досуг іде в хід. А я вже втомилась, коли розслабляюсь і почуваю себе спокійно-тягнусь до нього, щаслива в моєму розумінні - йому це наче і не треба, він взагалі то відсторонюється
10 років у шлюбі, я прозріла. Просто хочу щоб чоловік будував життя ставлячи мене в центр, а не вписував по остаточному принципу
Можливо я багато хочу!? Такі взагалі бувають?
Пиу!Пиу!• сегодня в 10:16
у вас нездорові стосунки. Шкода,що ви це помітили аж через 10 років. Це не ок.
Кукусикиииииии
• сегодня в 10:16
А ще його улюблене - ти мене не просила, тому я цього і не робив
Хочеш сексу - скажи, хочеш щоб я обіймав - скажи, поговорити так само. Все треба випрошувати, звертати на це увагу
Зручно жити не кохаючи його, тоді він щасливий і думає що у нас все добре
Ластоноша• сегодня в 10:17
Бывают разные, очень разные. А вы купите пистолет или даже лучше ружьё, и держите в квартире на видном месте. Иногда при муже поглядывайте на ружьё и тяжело вздыхайте. Потом смотрите на мужа и вздыхайте ещё тяжелее.
Радуга-дуга• сегодня в 10:19
Ответ дляКукусикиииииии
Это называется не €бать мозг. Но вы наверное так не умеете
Кукусикиииииии
• сегодня в 10:20
Ответ дляМerida
10 лет жили, структура уже есть, ясное дело, что человек не понимает, что не так. И просит сказать, что ж не так.
Так я проговорюю, кажу
Робить наскільки памʼяті вистачає, навіть старається.
Мені принаймні здається, раз йому цікаво що відбувається, питає, трохи метушиться - значить важливо
Кукусикиииииии
• сегодня в 10:21
Ответ дляРадуга-дуга
Ви мізогінією займаєтесь
Чи у вас отримувати у стосунках свої потреби - це єбать мізки обовʼязково? Чи не ебати - це забити на свої потреби і підлаштовуватись під те що є?
Я_и_моя_собака• сегодня в 10:23
Ответ дляКукусикиииииии
Ви мізогінією займаєтесь
А еще в чем выражается, что не ставит вас на первое место, кроме как не спрашивает?
Радуга-дуга• сегодня в 10:24
Ответ дляКукусикиииииии
Ви мізогінією займаєтесь
Судя по тому, что вы написали, вы скучаете в вашем стабильном и спокойном браке. Перечитайте себя: вы пишите, что муж делает и старается даже. Но вы хотите чтоб он стал телепатом и читал ваши мысли?
Черговий по кухні• сегодня в 10:24
Автор, не совсем вас понимаю. У нас часто с мужем большинство идей от меня. Что касается интима, то тоже обычно по моей инициативе. Но не потому что он не хочет, он старается подстроиться под мое настроение, когда я настроена и даю сигнал, он включается. Времяпрепровождение обсуждаем совместное. Если вас что-то обижает, говорите. Может ему нужно меньше, чем вам чего-то. И это тоже нормально. Обьятий, секса, соместных посиделок.
Кривая спроса• сегодня в 10:25
Хто ж знає повну картину і причину: може, він такий емоційно скупий по життю, може, ви його не достатньо зачаровуєте/надихаєте, може, замучили своєю нав´язливістю... Виправити, випросити нереально, простіше іншого закохати або шукати емоції в іншому місці.
Крем для арбуза• сегодня в 10:25
Автор, вы 10 лет в браке. О каких бабочках и первом месте идет речь? Вы словами через рот говорите свои ожидания, а мужчина их исполняет. Если вам захотелось страсти, неожиданности и эмоций, это на стороне
Сусановна• сегодня в 10:27
Ответ дляКукусикиииииии
Ви мабуть погано знаєте чоловіків
Так буває,що все треба озвучувати,ну так вони +- побудовані
Кукусикиииииии
• сегодня в 10:28
Ответ дляРадуга-дуга
Робить, але як то кажуть коли випросила
Самому на думку не сприяє щось зробити для мене просто так
Я щось для себе роблю і подумаю за нього, зроблю і йому бутерброд, замовлю одяг гарний, білизну, крем для його розацеа, згадаю про його чек ап, добавки
А він захотів і поїхав кудись з друзями просто так, захотів і зжер весь чізкей, хоча я його притримала на ранок і не подумає про мене, захотів і ліг спати не покликавши не чмокнувши, все для себе і як хочеться собі
Я б такое не носила, но продаю• сегодня в 10:27
Автор, очень-очень рекомендую сходить к психологу. Или у Вас созависимость и нужно ее проработать или действительно дело в нем. В любом случае, отношения сейчас не здоровые.
Сусановна• сегодня в 10:28
Ответ дляКукусикиииииии
Ви мізогінією займаєтесь
Вам просто сумно , нічим знайтися окрім чоловіка, тому такі думки присутні у вас в голові
Я б такое не носила, но продаю• сегодня в 10:29
Ответ дляКукусикиииииии
Если Вы ведёте себя также (нужно что-то -скажи...), ему ок?
Я_и_моя_собака• сегодня в 10:28
Ответ дляКукусикиииииии
Так я проговорюю, кажу
Автор, у вас просто с мужем разные темпераменты. Вы скорей всего эмоциональная и заводила, а он спокойный и сдержанный. Вас просто стало скучно с ним.
А он просто любит, как умеет.
У моей подруги муж такой весь внимательный, а на следующий день и послать может. Если я начинаю скучать в браке, то иду к ней в гости и скуку, как рукой сняло
А он просто любит, как умеет.
Кукусикиииииии
• сегодня в 10:30
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Так, йому ок, хоча він особливо нічого і не просить і не потребує від мене
Якщо я щось вирішила - типу ок, без проблем, йому наче і все одно
Я б такое не носила, но продаю• сегодня в 10:31
Ответ дляКукусикиииииии
Те, не приготовите ужин, не будете никак себя с ним проявлять без запроса и ТД, ему ок?
Я_и_моя_собака• сегодня в 10:32
Ответ дляКукусикиииииии
Робить, але як то кажуть коли випросила
Ну да, не совсем приятно. Немного эгоизмом попахивает. Только постоянно говорить и объяснять надо. Но это реально напрягает, так как муж, а не сын и хочется рядом зрелого человека
Радуга-дуга• сегодня в 10:33
Ответ дляКукусикиииииии
Робить, але як то кажуть коли випросила
И за 10 лет вы не смогли озвучить какие-то правила и просить их придерживаться?
Я_и_моя_собака• сегодня в 10:33
Ответ дляКукусикиииииии
Дети есть?
Санта Барбара• сегодня в 10:33
Знаєте, автор, я 20 років у шлюбі і зрозуміла те, що ви давно уже, теж треба регулярно підживлювати свою цінність для чоловіка, ось так - віддалятися, концентруватися на собі і своєму і ігнорувати. Тоді я класна і цінна для нього дуже очевидно. У м´яких, довірливих стосунках він ніби забуває це. А я внутрішньо не така супер пупер сильна-незалежна. На 70% прагну до такого все життя, але не постійно.
Коротше, я прожила вже довго і бачу, що такі от ідеальні співпадіння між парами - дар божий якщо із пафосом або супер везіння в житті.
Якщо у вас є ресурс на це - розходьтеся і перебирайте далі, воно власне варто того результату і це те, що є правильною порадою. Просто гарантій нема.
Я малоресурсна і вибираю впливати і трансформувати наявні активи. Я свідома того, що я роблю і що у мене не суперметч. Але це дало мені гарний ріст, як особистості, реально горджусь собою - я автономна в своєму житті і чоловік це бачить, тому поважає і рахується. Щастя мені це особливого не дало, але, як я казала, в мене не було ресурсів перебирати варіанти.
Кукусикиииииии
• сегодня в 10:33
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Я думала в сторону співзалежності, але знаєте, я зрозуміла що хочу стосунку де я важлива, потрібна і без моєї присутності людина сумує. Так мені відчувається, що мене люблять, коли мене потребують і показують це
В наших стосунках все було добре, коли по суті я на нього не звертала увагу і була зайнята собою, але чи це стосунок - складно назвати
Кукусикиииииии
• сегодня в 10:34
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ок, він замовить тоді їжу, чи буде сидіти щось читати-дивитись
Санта Барбара• сегодня в 10:34
Ответ дляКукусикиииииии
Робить, але як то кажуть коли випросила
це не варто зберігати, це чмо, вибачте
Кукусикиииииии
• сегодня в 10:37
Ответ дляСанта Барбара
Ви дуже гарно пишите, так воно і є і гарантій дійсно немає…