ЧукИГеки• 16 апреля 2023
На мене образилися куми. Я права чи ні?
Розсудить, будь ласка. Домовлялись,що з кумом та його жінкою будемо святкувати Великдень у нас . Вчора вони сказали,що будуть святкувати у себе з іншими гостями, бо думали,що ми передумали їх звати. Ну ок, святкуйте. Сьогодні зранку чоловік пішов з ними до церкви. Тим часом я собі дома сплю ,бо звечора втомилася дуже. І тут після церкви вони надумали прийти до нас, типу привітати мене. Я сонна, не вдягнена, голова немита і ще й без настрою. Короче, я до них не вийшла і чоловіку сказала, щоб в хату їх не пускав. Так от, вони постояли у дворі, попили кави і пішли. Трохи згодом я їм написала, то вони зі мною не розмовляють. От невже я неправильно вчинила і треба вибачитись?
Ответ дляМлинець Мій
Треба було передати через чоловіка, щоб почекали, а ви швиденько в душ. На мій погояд ви поступили по-свинськи. Вони не самі прийшли, а з чоловіком. Я б теж з вами не розмовляла.
А состояние мужа представьте ? Тряпкой его показали потом ещё нарушали, отношение пересрали , праздник испортили потому что о Боже заспанная , больше ж никто не спит кроме автора
Розумна Губка• 16 апреля 2023
Ответ дляМлинець Мій
А чего автор должна подрываться и бежать кабанчиком наводить марафет? Тем более они от празднования сами отказались. И если бы кто-то на меня в такой ситуации еще и обиделся, то на обиженых воду возят и детородный орган кладут
Борисфенка• 16 апреля 2023
Ответ дляТайТаке
А чоловик не боится что жена от дурного муда бегать начнет?
Та обидва один одного варті - в неї голова на Паску немита, він про гостей не попереджає.
emerald_88• 16 апреля 2023
Ви образилися на те, що вони віддали перевагу іншим друзям. Зробили так ’Не хочете до нас, то й не треба, я вас і не пущу сама’.
В принципі, правильно зробили, але треба було донести свою позицію чітко: ’Друзі, я вас чекала і була готова прийняти, але тепер в мене інші плани, тому вибачте’. А так вийшло, що вони начебто й праві, що образилися.
ЧукИГеки
• 16 апреля 2023
Ответ дляПушАпница
Я не уявляю як це було. Це приватний будинок я так зрозуміла. Зайшли у двір і чоловік каже чекайте тут...і приніс їм каву???
Так, бо він же знав,що я спала. То зайшов подивитися чи прокинулась я,щоб їх запросити.
Розумна Губка• 16 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
За п´ять хвилин вмитися і одягнутися можна було, вони чекали.
Ви неправі.
Автор их не приглашала, автор спала. Пусть ждут дальше
Пускаю бісики• 16 апреля 2023
Ответ дляМиззери
Ой да прям , в любом случае это адекватнее чем не открыть вообще
Я могу в любой виде открыть и подруга тоже, это нормально
Не открыть и на улице дать кофе не нормально для меня , я б тоже не поняла
А ще неадекватніше приходити без попередження
Пускаю бісики• 16 апреля 2023
Ответ дляПушАпница
А чого голова брудна? Чи ж мали підготуватися до святкового дня.
Ну так зранку в святковий день і помила напевно
Ответ дляФизрукая
Це чисто чоловікове бажання, він не узгоджував це питання з автором, тому так і вийшло. В даному випадку автор права на 100%, я її розумію і підтримую
Муж вообще права голоса не имеет и свои желания
Если б он так поступил как автор и кумовей не пустил тоже норм было бы?
ЧукИГеки
• 16 апреля 2023
Ответ дляПушАпница
Ну то зранку і збиралася підготуватися
Борисфенка• 16 апреля 2023
Ответ дляРозумна Губка
Ви не врубаєтеся в контекст ситуації. По канонам авторка з чоловіком мала в церкву сходити разом. А якщо вже зовсім заслабла, то хоча б зранку чоловіка з церкви чекати.
А вона спала, і до гостей не вийшла і в хату не пустила. Це провал.
Брехушечка• 16 апреля 2023
Ваші куми наглі як свині. Тільки так і треба з ними! Ви правильно вчинили. Купа є таких наглих родичів, їм головне то що вони хочуть. Ви їх не цікавите. Я Вам пишу побачите з часом що вони є наглі.
Потужна махіна• 17 апреля 2023
Автор, я вас не розумію. Невже ваші образи на кумів і переживання за зовнішній вигляд були настільки великими, щоб зіпсувати настрій і собі, і чоловіку і кумам? Сьогодні Великдень, а ви посварені з усіма. Зараз таке життя, що треба дорожити кожною хвилиною, проведеною з рідними і близькими.
Пускаю бісики• 17 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Так вона спала і певно планувала спокійно встати і не поспішаючи привести себе в порядок. Ви завжди з чистим волоссям прокидаєтесь?) Чи тільки на Паску?)
Сусановна• 17 апреля 2023
А ви до них завтра вранці завітайте на каву. Годинці о 7. Побачите, як вони вас прийматимуть.
Борисфенка• 17 апреля 2023
Ответ дляМиззери
Так они с хозяином пришли , кто д знал что у него права нет никого приглашать в свой дом
До речі, так. Ще й на чоловіка накинулася. Може, він у приймах?
Зліпок ступні• 17 апреля 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Да. Вы не правы. Домой на кофе на полчаса могли бы их и пригласить.
Автор прав. Пусть кумовья тогда имеют уважение к другим. Предупреждать надо о приходе и не менять планы в последнюю очередь. Это элементарно
Звездолётчица• 17 апреля 2023
Ну щось таке.
Чоловік їх запросив, а ви навіть в хату не пустили? Не чемно якось. Вони могли б на кухні чи де там у вас каву пʼють почекати вас, ви б вмилися та одяглися. Чи вони вас не бачили у домашньому вигляді? Хоча чоловік міг би й попередити, що йде з ними до вас, хоча думаю, ви б і в такому випадку їх не пустили би.
Горня капучіно• 17 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
В чому наглість, вони ж не самі прийшли без попередження, їх хазяїн дому привів з собою.
Звездолётчица• 17 апреля 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Так їх же чоловік автора привів. Чи він дома не хазяїн, а так, нижче кішки?
Ответ дляБорисфенка
Тюфяк какой-то
Я себе не могу представить такую ситуацию ни у кого из друзей или у меня что в отношении меня, что мужа
Опять же можно сказать -у Люси мигрень , я вам сам сделаю кофе на кухне
Или там срач на всю кухню или автор спит на кухне потому что не могу понять в чем проблема
Петриківна• 17 апреля 2023
Мне почему-то смешно было, особенно после слов « чоловіку сказала, щоб в хату їх не пускав»
Грабля• 17 апреля 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Они пришли с мужем автора. Наверное, он их пригласил. По крайней мере, не возражал. Автор выставила мужа не в лучшем свете.
Розумна Губка• 17 апреля 2023
Ответ дляМиззери
Та «правильно» - под мужа подстелись, под кумовьев прогнись, а на желание автора поспать, поваляться в кровати, не подрываться сайгаком и приводить себя в порядок, и не разводить политес перед незваными гостями - пофиг
Борисфенка• 17 апреля 2023
Ответ дляПускаю бісики
Я мию голову на ніч, але це не суть важливо. Вона ж перед цим не хату білила, голова ж не у вапні була? Розчесатися і запросити на каву людей можна було.
Зліпок ступні• 17 апреля 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Ну так а чего в дом то не пускать? Не выходить - ок, и то я не пойму, ну не мытая голова, ну сонная..
Это ж кумы, а не королева приехала
И что? А что только королей надо нормально встречать? Мне даже перед собой не приятно неухоженной выглядить, а тут чужие люди