Тирамісу на терасі• 17 апреля 2023
Якби би реагували на слова хлопця
Що він цінує, ви цінна для нього та важлива, дорога людина, а разом чудово бути. Але це не закоханість. Так мене все влаштовує, по діях я відчуваю все це та й почуття теж, багато тепла та спокою від нього, і це приємно та радує.
А потім думаю може не потрібні такі відносини де чоловік не кохає.
Тай таке) роздуми, не хочеться емоційно приймати якісь рішення, бо вже наслухалася як мене кохають, а тоді то гроші просять то раптово не кохають )))
КохайтесьЧорнобровi• 17 апреля 2023
Вы ему дороги, как человек, собеседница, но, скорее всего нет драйва и влечения, у меня такое было, тянет общаться, вот просто идеально комфортно с человеком, но сексуального влечения нет, чувства, как родному брату. Дружим уже 30 лет.
Тирамісу на терасі
• 17 апреля 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Автор, вам тут, авжеж понаписували, що він використовує і так далі, але все залежить від людини і буває різне. За першого чоловіка я виходила заміж через шалене кохання і скінчилося це так, як ви описували з «нагидили в душу». А другий чоловік дуже схожий на вашого за описом. Його дії красномовніші за всі слова на світі. Теж проговорювали, що немає закоханості і шаленства, одразу було тепло і комфортно разом. Через 2,5 роки тільки сказав, що шалено кохає всім серцем, а до цього завжди про цінність і важливість було.
От у мене приблизно такий досвід) тому ви зрозуміли про що я кажу, дивлюся на дії та вчинки, і в них значно більше тепла ніж у словах.
Навіть елементарне як він обіймає при зустрічі як ми не бачилися
Тирамісу на терасі
• 17 апреля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Та є у нас багато драйву, разом весело, цікаво) а про сексуальне притяжіння то тут все супер, я довго бачила в ньому друга, а він в мені сексуальну жінку. А потім все змінилося, і наше сексуальне бажання стало дуже взаємним. І от до всього комфорту та веселого спілкування додався пристрастний секс)
Самая СоветЧиваЯ• 17 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Ага, не закоханий в мене
А что он тогда с вами делает? Вы встречаетесь или это просто коллега по работе?
Самая СоветЧиваЯ• 17 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Боляче і він не хоче та і я не хочу, це питання один раз обговорили
Спитайте в кого він закоханий? Може є така, та вона його не хоче?
Тирамісу на терасі
• 17 апреля 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Зустрічаємося, все як в пари нормальних людей) допомогає мені, зустрічає, проводжає з потягу якщо десь їду, вихідні разом, гуляємо та ходимо в кіно ))
Тирамісу на терасі
• 17 апреля 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Давно запитала, ні, нікого немає
Ще як просто дружба була, я знала що він вільний і весь в роботі
Самая СоветЧиваЯ• 17 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Давно запитала, ні, нікого немає
Дивний він. Або тримає вас як запасний варіант
Первая ласточка инфляции• 17 апреля 2023
Запитайте, яке майбутнє?
Може як з попередньою?
Якщо ви разом вже пів року, то в голові у нього має малюватись якесь майбутнє
Може як з попередньою?
Тирамісу на терасі
• 17 апреля 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Запитайте, яке майбутнє?
Може як з попередньою?
Та якось говорили, ні я ні він поки не розуміємо в що далі
Ответ дляТирамісу на терасі
Якщо вас це влаштовує, то розслабтесь, насолоджуйтесь.
Люди різні.
Я заміж хотіла і дітей. Про дітей мій чоловік відразу сказав, що хоче, для мене це було важливо
Люди різні.
Тирамісу на терасі
• 17 апреля 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Запитайте, яке майбутнє?
Може як з попередньою?
Ще складно те що на початку я сама сказала, що це не серйозно, мені відносини не потрібні. Але вони є, і далі розвиваються, і ніхто не хоче втрачати те що ми маємо. Коли я після 2 чи 3 зустрічі сказала що ми більше не побачимося, бо мене не влаштовують деякі моменти, він всі ті моменти змінив так щоб наші відносини тривали далі. Ну а потім понеслося, допомога мені, піклування, я хворію він поряд, завжди всім цікавиться де я і з ким, як почуваю себе і тд
КохайтесьЧорнобровi• 17 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Тогда, что вас беспокоит? Значит человеку нужно время, чтобы признаться в любви. Если отношения отличные, многогранные, есть взаимопонимание, уважение, забота и хороший секс, вы дорожите друг другом, это лучше, чем любые слова.
Тирамісу на терасі
• 17 апреля 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Люди різні.
Я розлучена, маю двоє дітей, це ще мені додає дуже багато негативних думок, що я нікому не потрібна з дітьми.
Та в дітей є батько, забезпечує їх та я маю свою справу, і всім забезпечена, мені нічого не потрібно від партнера в цьому плані.
І з колишнім прекрасні відносини, діти з ним часто.
КохайтесьЧорнобровi• 17 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Тем более, наслаждайтесь отношениями. Если лично вам в них хорошо.
Тирамісу на терасі
• 17 апреля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Трохи нижче написала, а загалом так щоб турбує то ні, захотілося поговорити, та почути різні думки.
Але дякую що запитали) бо я одразу себе запитала, то що тебе турбує?))
Тирамісу на терасі
• 17 апреля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Так, дуже добре, і мені він важливий та цінний.
Для нього я хочу змінювати в собі ту травматичну поведінку яку набула в болючих відносинах, і мене радує коли це виходить.
КохайтесьЧорнобровi• 17 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
А вы хотите быть нужной для чего? В бытовом плане или просто, как женщина? У меня подобная ситуация была, только детей трое, для себя поняла мне нужны яркие отношения, где есть эмоции, забота, прекрасное времяпровождение и хороший секс. Через 1,5 года, стали жить вместе. Но, на первом этапе, мне быта не хотелось.
Тирамісу на терасі
• 17 апреля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Потрібною як кохана жінка.
Чи хочу щоб жили разом, більше так, хоч спробувати як це.
Ви думали про те що у вас діти, і це стереотипне що чужі діти нікому не потрібні. Ще є родичка близька яка любить це нагадати мені, і часом я дуже сумую, що мабуть одна то моя доля така, бо я ж розлучена і діти мої досить дорослі
Кидстаффовка• 17 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
А бачить у вас друга? У вас схожі цінності, погляди на життя, на майбутнє?
Відповівши на ці питанея, ви зрозумієте, що вас чекає.
КохайтесьЧорнобровi• 17 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Потрібною як кохана жінка.
Ну так наслаждайтесь отношениями, не торопитесь, к чему-то это приведет. У меня дети были достаточно взрослые, но, я никогда не думала, что никому не нужна с детьми. Да и на тот момент, мне хотелось именно романтики и эмоций. Дети уже были, спешить некуда, можно было ходить на свидания, ездить куда-то, проводить время. Была после не очень легкого развода, год на мужиков смотреть не могла , а такие отношения привезли меня в норму.
Тирамісу на терасі
• 17 апреля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Дякую що приділили час мені. Я ж зрозуміла що це кріпко в голові в мене, разведєнка з дітьми.
В мене після розлучення були якісь безтолкові стосунки, і емоційні качелі різні. То я тут на початку тому й сказала що не хочу відносин, хочу вільних. Та потім зрозуміла що це не для мене)
Мені є зараз чим насолоджуватися у цих стосунках, а далі вже як складеться. Поспішати дійсно нікуди, діти є, народила відносно рано, і зараз вже підлітки, перший чоловік максимально включений в наше життя. Зрозуміла що потрібно працювати з головою та тією жертвою що часом включаю і нию. Та слова бабусі сидять в голові, от це потрібно змінити, бо коли думаю та згадую то доводить до сліз
Ще раз вам дякую!
Тирамісу на терасі
• 17 апреля 2023
Ответ дляКидстаффовка
Так, я і друг і коханка, і цінності наші дуже схожі як і погляди на життя, все це поступово стало мені важливим та я впустила його в своє життя як чоловіка, а потім мені сподобалося з ним у побуті та загалом разом, я відчуваю себе жінкою, можу дозволити собі бути різною, і йому це подобається
Бавовна• 17 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Тогда свободен. Можно много чего думать, но сказать такое это конец.
Поддерживаю.
Да, внутри себя можно думать разное, присматриваться. Но вот так прямо сказать женщине, с которой встречаешься- я в тебя не влюблён… чего ждать? Что любовь или даже влюбленность можно вытошнить из человека своим нахождением рядом или угождением ему?
Тирамісу на терасі
• 17 апреля 2023
Ответ дляБавовна
Поддерживаю.
Тут все неоднозначно, бо був приклад навіть кілька дуже закоханих, та по вчинкам та потім як склалося то повна фігня. Я дуже тебе кохаю казали вони, і брехали потім та швидко якось ті почуття минали.
Тут я бачу як людина піклується, витрачає не мене гроші, час та енергію. Та й врешті то ж я сказала що ми не закохуємося один в одного і ми в вільних відносинах. Відносини переросли в ті де я знаю що я в нього одна і він знає це теж, з цим розібралися, відносини стали не вільні як планувалося) чи закохана я? сама розгубилася, мені добре, комфортно, спокійно, я щаслива як жінка яка отримує якісну увагу від чоловік. Тому так, не все в словах