Баррикадница• 17 апреля 2023

Рошенівська паска

Кому дісталася? я 2 рік не можу її купити. цього року чергу під двома магазинами займали з 7.00. о 8.40 вже були пусті полиці. коли і як її можна купити? і яка вона? купила паски сирні з Сімейної пекарні.
Завжди мало• 17 апреля 2023
Ответ дляАдминко
так
Виробництво є
тому в нас всі не люблять цю назву
Що в автора в пості
І магаз цього нема в нас
Удалено администрацией...

автор Баррикадница • 17 апреля 2023
Ответ дляЗавжди мало
Удалено администрацией...
+++
Хома з пастою• 17 апреля 2023
Ответ дляЗавжди мало
Удалено администрацией...
В смысле подделки? Хлеб да, давно не покупаю, сама пеку.
Оскорбляю всячески• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
рошенівські магазини відкриваються о 8.00.
В Харькове в 9. Или только в Киеве есть магазины Рошен ?
Принцепесочка• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
тобто за 5 днів до самого Великодня?
Так, а що? Зайшла в Рошен за цукерками. Були паски зі знижкою -20%, люди брали і я взяла спробувати
Дружная семейка• 17 апреля 2023
Лісова ... їх багато... бачила, ніхто при мені не купував...
Сама дивилась на її і вирішила не брати
Статус Ква• 17 апреля 2023
Ответ дляАдминко
Це де тюрма?
Рожки-да-ножки• 17 апреля 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
А у вас італійських магазинів немає? Пошукайте у них панетоне з шоколадом, з фісташковим кремом, з лимонним кремом.
італійська панетоне - шо на смак, що консистенція - губка
Рожки-да-ножки• 17 апреля 2023
Ответ дляНічна ненажера
Я видела только на фото, знакомая купила в Кривом Рогу) Паска как паска, ну шоколад и что)
Кривом Роге або Кривому Розі.

Ліплю вареники• 17 апреля 2023
Ответ дляНічна ненажера
Прям назад в застойные времена
Куди ЗЕ дивиться?
Вумна, аж страшно• 17 апреля 2023
Тоже мне дефицит
Сейчас пасок завались на любой вкус и кошелек без очередей
Усатая полосатая• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
ой не розказуйте мені про домашні. я вже їх стільки переїла...такі самі,а буває ще й гірші. кожна хазяйка так себе вихваляє,і така,і сяка.. а по факту скрізь солодка булка з родзинками,а в декого ще й дріж.смердить. я вже їх переїла і в ресторанах,і в суперхазяйок,і сама пекла,і руками,і хлібопічка замішувала. все воно однаково.
але знаю,те що зробить наприклад фабрика за технологіями ніяка хазяйка так не зробить. і баба в мене пекла,добрі були..як у всіх)))
Да наверное, если состав не читать)
Усатая полосатая• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
творожную в Сімейній пекарні купила. смачні
Мне тоже в семейной пекарне творожные нравятся, особенно свежие, у них и нетворожные очень вкусные
Успокойся_Успокойся• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
дитина захотіла,бо дівчата її похвалилися,що з шоколадом,добра.я дала гроші,вона нічого не купила. везуть 1 раз за 2 чи 3 дні до Ведикодня і все.
Я за 10 років ні разу не смогла її купити.
Коли не приду перед Паскою, ніколи немає ...
Тепличная• 17 апреля 2023
Ответ дляПолуничка
Настоящее панетоне не могут стоить дешевле паски

Точно. Это как шмурдяк фраголино называть шампанским.
Вумна, аж страшно• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
Вот 100%. Надоели уже эти пляски с бубном вокруг пасок. Сдобная булка с изюмом как ни крути.
Марфа Українівна• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
Я з вами згодна. Скільки не пробувала ті паски, всі більш-менш однакові. Але я в принципі таку випічку не дуже люблю. А от рошенівську купувала ще 2 роки тому, шоколадку. Ну дійсно смачна. Ще мені іх Ромова Баба подобається. Цього року не була в магазині і не купувала. А яка іх ціна? І чи будуть вони після Пасхи продаватись ще?
Завжди з рушником• 17 апреля 2023
Ви серьозно?) 2 рокі тому по ціні 99грн. їми були завалені всі фірмові магазини, ніхто не брав. Звичайна паска, зверху купа шоколаду.
Позаземний розум• 17 апреля 2023
Я рошеноские сладости люблю, но с 7 утра занимать очредь за паской? Такого я еще не слышала

Ms. Откровенность• 17 апреля 2023
В Києві на Лук’янівській без проблем купила великодній кекс в минулу середу. Ніяких черг і бійок. Ще й знижка на них була 20%. Смачно. Мені більше панеттоне сподобалась, а от дитина в захваті від Рошенівського кексу.
Кидстаффовка• 17 апреля 2023
Не знаю какие там паски, но ромовые бабы у него дерьмо. Первый раз купила, фу, как это можно жрать? Как такое можно продавать.
Мамин тріль• 17 апреля 2023
Шо за дикая реклама этих пасок в этом году? Петька грошей влил?
Зашла на 5минут• 17 апреля 2023
От только на советчице читаю эти странные истории про продукцию рошен.
Автор, вы не на работе тут? Помню тему про торт моцарт, который тоже прям везде так расхватывают, так расхватывают, шо аж очереди стоят и в 12 дня уже нигде нету. В тот же вечер зашла в наш рошен - стоят эти моцарты, никому не нужны.
Так и с этими пасками. Впервые слышу, чтобы за них кто-то дрался. В рошене перед Пасхой стояли какие-то, я их даже не рассматривала.
автор Баррикадница • 17 апреля 2023
Ответ дляMs. Откровенность
в середу. а я кинулася в п*ятницю і не знала,що то був останній день. тепер знатиму що треба купувати за тиждень
автор Баррикадница • 17 апреля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
нет. не на работе. у меня есть своя работа.
и люди сверху написали,что также не смогли купить
Мамин тріль• 17 апреля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
💯
Какая-то прям очень агрессивная реклама
автор Баррикадница • 17 апреля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
может вы где-то в захалустье живете.,что у вас есть. в центре города ,и в спальных районах все разметается.
по поводу тортов. беру редко. но.если мне надо торт,то покупать его надо рано утром. вечером в наших 2 магазиназ кроме киевского и ключика шаром покати. так что зависит от района.на 8 марта на Лукьяновке были пустые полки в 5 часов вечера
Замурмишка• 17 апреля 2023
Ответ дляАдминко
Італійські панетоне смачнісімо в рази і дешевші точно будуть
вони хімічні, тому і дешеві
печу сама) в Рошені завжди люди
і нехай пишуть гадості на Рошен, але завжди є люди в магазинах
автор Баррикадница • 17 апреля 2023
Ответ дляМамин тріль
💯
Какая-то прям очень агрессивная реклама
когда кажется - креститесь. тут вечно как ни реклама,так зрадонька..
как-то похвасталась что купила на сайте на распродаже - налетели как коршуны.рекламу увидели.
Зашла на 5минут• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
Ну, если Обсерваторная - это захолустье, то да, я живу в попе Киева