Баррикадница• 17 апреля 2023

Рошенівська паска

Кому дісталася? я 2 рік не можу її купити. цього року чергу під двома магазинами займали з 7.00. о 8.40 вже були пусті полиці. коли і як її можна купити? і яка вона? купила паски сирні з Сімейної пекарні.
автор Баррикадница • 17 апреля 2023
Ответ дляМамин тріль
Шо за дикая реклама этих пасок в этом году? Петька грошей влил?
конечно. уже квартиру купила за вырученные деньги.а вы не знали?странно

Админко• 17 апреля 2023
Ответ дляЗавжди мало
Удалено администрацией...
Люди в нас хороші і добрі
Рада за Франківськ
Не подобається мені ніколи не подобався
автор Баррикадница • 17 апреля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Ну, если Обсерваторная - это захолустье, то да, я живу в попе Киева
обсерваторная это не место транспортной развязки. с Лукьяновкой не сравнить,где огромнейшая транс.развязка +рынок. там даже в Сильпо вечно ничего нет,того,что есть в Сильпо в той же Променаде. капец какой заселенный район на Обсерваторной,одни сталинки 100-летние. это не спальный район и не возле метро.....
Админко• 17 апреля 2023
Ответ дляЗамурмишка
вони хімічні, тому і дешеві
печу сама) в Рошені завжди люди
і нехай пишуть гадості на Рошен, але завжди є люди в магазинах
В нашому місті нема цього магазина
В нас і цього політика не люблять
Замурмишка• 17 апреля 2023
Ответ дляАдминко
В нашому місті нема цього магазина
В нас і цього політика не люблять
вам не повезло що немає смачних тортів, тістечок і цукерок
і якісного обслуговування
Админко• 17 апреля 2023
Ответ дляЗамурмишка
і якісного обслуговування
Нам дуже повезло , бо в нас немає війни не було ніколи
Мюллерная• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
робить немає чого)))) купила в Сімейній пекарні,В сільпо 4 шт,..слава Богу добрих пасок вистачає без печіння. просто ця якась особлива,в розрізі не бачила.сказали,з рідким шоколадом.
Не з рідким шоколадом, а з шоколадними дропсами - краплинками. У рошен ще печиво таке є з тими ж дропсами
Мюллерная• 17 апреля 2023
Ответ дляМамин тріль
Тіктокери поширювали. От всім так і приспічило купити ту паску
Зашла на 5минут• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
Во- первых, там не только сталинки. Во-вторых, там нет магазина Рошен. В третьих, я и не писала, что живу в спальнике. Вы спросили живу ли я в захолустье, я ответила, где я живу. Ближайший рошен на Верхнем Валу - а это точно не самое тихое место.

Замурмишка• 17 апреля 2023
Ответ дляАдминко
то добре, що немає війни та що не відчуваєте її
До• 17 апреля 2023
В середу після обіду повно їх було, ще й зі знижкою. Без ажіотажу. Мені не сподобалася зовсім. Єдине, що не надто солодка, як більшість їхньої продукції. Гливка. Склад негарний, багато пальмової олії як в тісті, так і в глазурі, і в ’шоколаді’. Неприємний присмак в роті від того. Більше ніколи не братиму і не рекомендую. ’Моцарт’, до речі, сподобався)
Зашла на 5минут• 17 апреля 2023
Ответ дляМюллерная
О, напомнило историю с чебуреками на Столичке. Бываем там редко (далеко), раз в 3 недели примерно. Иногда берём там чебуреки - семейное кафе, вкусные. Как-то приходим - а там толпа спрашиваю, а что такое сегодня? Народ в очереди рассказал, что какой-то блогер прорекламировал. Через 3 недели опять как и раньше - никакой очереди )
Жена брата Админа• 17 апреля 2023
Ответ дляКидстаффовка
Не знаю какие там паски, но ромовые бабы у него дерьмо. Первый раз купила, фу, как это можно жрать? Как такое можно продавать.
А что с ними? Очень хвалят
Замурмишка• 17 апреля 2023
Ответ дляЖена брата Админа
А что с ними? Очень хвалят
Смачні ромові баби
Тролі пишуть, що не смачні. Мабуть купити не можуть собі, а багнюкою поливають
КликОЛЬКА• 17 апреля 2023
Ответ дляПолуничка
Настоящее панетоне не могут стоить дешевле паски
В Италии те паннетоне до 10 евро, обычно 5-7
Освічую темряву• 17 апреля 2023
Паска крута! Трошки волога з шоколадом.
Мені дуже подобається
Останній раз їла позаминулої Пасхи і їх тоді пекли багато, купляй скільки хочеш
КликОЛЬКА• 17 апреля 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Чого це не можуть? Панетоне - різдвяний хліб. Їх після Різдва по 6 євро продавали, як уцінку, а строки придатності у них великі, і по півроку можна зберігати.
На пасху у них Голубка или как то так, паска в форме креста
Кидстаффовка• 17 апреля 2023
Ответ дляЖена брата Админа
А что с ними? Очень хвалят
Ужасно сладкие, тесто жирное, пропитка вроде туда бутылку водки влили
Не кую, не мелю• 17 апреля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Так, Коломба. Але саме тісто однакове, просто форма різна і прикрашають трохи інакше. Смачне і те, і те.

КликОЛЬКА• 17 апреля 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Точно, Коломба. Да, тесто одно, форма другая, вкусные, заразы, я не покупаю, потому что сжираю в одно горло, а жопа и так большая
Яжемать Мне можно• 17 апреля 2023
Ответ дляАдминко
Не знала навіть
В нас в Чернівцях нема цих маг
Ми не любимо взагалі цю назву
Живемо добре всі
Спасибі богу
Ой, ми такі раді були, що в Чернівцях немає Рошена, а доїхали до Львова а там один таки знайшли. У нас в Києві вони на кожному кроці
Lennochka• 17 апреля 2023
Да, её не было с четверга в наличии мю, а может и раньше
Яжемать Мне можно• 17 апреля 2023
Ответ дляАдминко
Італійські панетоне смачнісімо в рази і дешевші точно будуть
Ні. Рошен були 199грн
Зашла на 5минут• 17 апреля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Коломба, в виде креста. Знакомая, правда, говорит что это голубка ))))
Усатая полосатая• 17 апреля 2023
Ответ дляАдминко
Вы не в Украине?
Лагшмивара• 17 апреля 2023
Блин автор эту паску продавали за пару недель до Пасхи.Ешь не хочу,в каждом магазине была по 199 грн,потом скинули цену чуть 159 и тоже лежали по магазинам.Я не покупала,насмотрелась в тиктоке обзоров на неё,и пожалела денег,не стоила она тех денег)Понятное дело на Пасху был ажиотаж)
Клементина• 17 апреля 2023
Рошенівська паска дуже класна!
Я їх дуже люблю
Не розумію, чому вони в цьому році так мало їх напекли
КликОЛЬКА• 17 апреля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Мне запомнилось это название голубка, свекровь в италии так на нее говорит
Злюсь до кипіння• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
мені незрозуміло,для чого вони таке роблять? там кажуть билися і сварилися за ці паски. бо одна хотіла взяти 3 шт,а їй не дали. по пасці 1 в руки
В цьому році якийсь напряг з цими пасками, позаторік ми купували- вони спокійно стояли на вітрині, рідко хто брав.
Злюсь до кипіння• 17 апреля 2023
Ответ дляВ гости звали?
Тому що вже 2 роки основна кількість пасок відправляється на передову...Тому і не вистачає.,У нас можна було придбати.Смачна паска.Нічого особливого ,Але смачна ,мяка, як і має бути паска до свята...
Дякую, хоч одне розумне пояснення.
А то вже зраду тут розвели))