Баррикадница• 17 апреля 2023
Рошенівська паска
Кому дісталася? я 2 рік не можу її купити. цього року чергу під двома магазинами займали з 7.00. о 8.40 вже були пусті полиці. коли і як її можна купити? і яка вона? купила паски сирні з Сімейної пекарні.
Ms. Искренность• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
в Києві я не бачила такої реклами
Эх, я не зафоткала. Сколько денег уходит на такие рекламы..хотя можно пустить на дело. Ну или быть скромнее, инфа о помощи армии все равно по инету расходится
Мядуза аля моргонер• 17 апреля 2023
Ответ дляпані Солоха
Я теж не змогла купити рошенівські. В минулому році були дуже смачні зі зматочками шоколаду. Панетоне мені не подобаються. У цьому році знайшла непогані творожні пасочки з мегамаркету, такі маленькі із маршмелоу зверху.
И мне панеттоне не очень. Когда открываешь упаковку резкий запах алкоголя. Может это мне такая попалась
Но раз купила и больше не беру, не мое.
Полуничка• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
а коли їх привозять? напередодні? в суботу,в п*ятницю?
У нас в пятницу были. Надо было в первой половине дня быть. После обеда уже не было.
Море_море_я_скучаю• 17 апреля 2023
Ответ дляпані Солоха
Мені теж панетоне не подобається, не розумію цього захвату.
Мядуза аля моргонер• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
ніяка не реклама. Билися у Києві,біля м.Лук*янвська є магазин.
Я на Оболони. Тоже еще до открытия магазина очередь уже стояла.
Баррикадница
• 17 апреля 2023
Ответ дляпані Солоха
В магазині кажуть, що порозбирали зранку. День не казали
Бо привозили лише 1 день
Хома з пастою• 17 апреля 2023
Ответ дляАдминко
Не знала навіть
В нас в Чернівцях нема цих маг
Ми не любимо взагалі цю назву
Живемо добре всі
Спасибі богу
В нас в Чернівцях нема цих маг
Ми не любимо взагалі цю назву
Живемо добре всі
Спасибі богу
Был раньше
Колгоспниця• 17 апреля 2023
Ответ дляАдминко
Італійські панетоне смачнісімо в рази і дешевші точно будуть
Цвна від 500 грн
Колгоспниця• 17 апреля 2023
Ответ дляАдминко
Так
Не в Італії
А в Чернівцях ( писала вище )
Цих маг в нас немає , і ми щасливо живемо , а от панетоне з Італії є
Не в Італії
А в Чернівцях ( писала вище )
І що? В нас Паски теж рвзні є. За 100 грн і за 400.
Панетоне не хімічний не може еоштувати дешевше.
Завжди мало• 17 апреля 2023
Ответ дляАдминко
панемони??? ви на них ціни бачили?
Полуничка• 17 апреля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Но раз купила и больше не беру, не мое.
Я раньше была подписала на одного фуд блогера. Она пекла панеттоне. Для этого проходила специальный мастер класс. Покупала специальную закваску. Два дня и две ночи колдовала над тестом. Всякие специальные приборы и ингредиенты не дешевые. А тут пишут, что она дешевле паски.
Так ей там еще многие писали, что в Италии настоящее панеттоне стоит в разы дороже, чем то что нам с таким название привозят.
Это в принципе, как и у нас. Паска паске рознь. Поэтому и цены на них разные.
Колгоспниця• 17 апреля 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Чого це не можуть? Панетоне - різдвяний хліб. Їх після Різдва по 6 євро продавали, як уцінку, а строки придатності у них великі, і по півроку можна зберігати.
Якшо норм купити то не таким строком
Оскорбляю всячески• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
ні, мені цікаві відгуки хто таки її вловив? бо люди реально займали чергу.потім скидали фото. я навіть не думала що таке може бути. пішли в 11.00 ,а там нуль.
Какие 11 ?))
В 9 открывается магазин. В 9.09 на поках ноль. Машина еще выгружалась.
Вышла, спросила какой следующий магазин по маршруту. Поехала туда (10 км. Мужу даже не говорила, покрутил бы пальцем у виска
)
Приехала. Жду машину, народ подтягивается... в общем разгребли все через 5 минут. Из рук выхватывали.
Вот так успела
) Приехала. Жду машину, народ подтягивается... в общем разгребли все через 5 минут. Из рук выхватывали.
Вот так успела
Колгоспниця• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
робить немає чого)))) купила в Сімейній пекарні,В сільпо 4 шт,..слава Богу добрих пасок вистачає без печіння. просто ця якась особлива,в розрізі не бачила.сказали,з рідким шоколадом.
В багатьох кавярнях такі є
Завжди мало• 17 апреля 2023
у нас в Рошені таке іноді із тортами: приходиш і черга, роблять не багато, щоб не викидать
Мядуза аля моргонер• 17 апреля 2023
Ответ дляПолуничка
Да. Вы правы. И я не понимаю этого ажиотажа вокруг тех панеттоне, что у нас продают.
Оскорбляю всячески• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
мені незрозуміло,для чого вони таке роблять? там кажуть билися і сварилися за ці паски. бо одна хотіла взяти 3 шт,а їй не дали. по пасці 1 в руки
В Харькове по 2 в руки. Но первые, пока не начался скандал, били разными чеками на кассе
Баррикадница
• 17 апреля 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Удалено администрацией...
Купити можу і змогла. Але не рошенівські. замовляти в людей гидуюся..бо не знаю як там печеться. Знаю як пече родичка) фу..там така антисанітарія. але того ніхто не бачить, беруть і ще й прицмакують. а там котяче гімно по всій хаті.Сама печу добре..але стояти біля пасок не вважаю за потрібне коли їх повно скрізь. А це мої вироби...)))
Завжди мало• 17 апреля 2023
Ответ дляАдминко
У нас везуть італійські за 150-200
у нас це де? якщо в Чернівцях, то у вас не везуть, а роблять ’шопопало’ на всю Україну
Баррикадница
• 17 апреля 2023
Ответ дляПринцепесочка
У вівторок купила без проблем. Дуже смачна.
тобто за 5 днів до самого Великодня?
Админко• 17 апреля 2023
Ответ дляЗавжди мало
так
Виробництво є
тому в нас всі не люблять цю назву
Що в автора в пості
І магаз цього нема в нас
Виробництво є
тому в нас всі не люблять цю назву
Що в автора в пості
І магаз цього нема в нас
Хома з пастою• 17 апреля 2023
Ответ дляАдминко
Не знала навіть
В нас в Чернівцях нема цих маг
Ми не любимо взагалі цю назву
Живемо добре всі
Спасибі богу
В нас в Чернівцях нема цих маг
Ми не любимо взагалі цю назву
Живемо добре всі
Спасибі богу
И, по-моему, один все-таки остался, если не закрыли.
Хома з пастою• 17 апреля 2023
Ответ дляАдминко
так
Виробництво є
тому в нас всі не люблять цю назву
Що в автора в пості
І магаз цього нема в нас
Виробництво є
тому в нас всі не люблять цю назву
Що в автора в пості
І магаз цього нема в нас
Это где у нас прозводство на бывшей Буковинке?
Баррикадница
• 17 апреля 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Какие 11 ?))
)
Вот так успела
рошенівські магазини відкриваються о 8.00.
КликОЛЬКА• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
В тиктоке видела отзывы, вроде хвалили