Баррикадница• 17 апреля 2023

Рошенівська паска

Кому дісталася? я 2 рік не можу її купити. цього року чергу під двома магазинами займали з 7.00. о 8.40 вже були пусті полиці. коли і як її можна купити? і яка вона? купила паски сирні з Сімейної пекарні.
Не кую, не мелю• 17 апреля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ну а действительно, в чем проблема напечь их много, если на них есть большой спрос?
Видно, не вистачає промислових потужностей. А може, спецом ажіотаж тримають.

автор Баррикадница • 17 апреля 2023
Ответ дляАдминко
Італійські панетоне смачнісімо в рази і дешевші точно будуть
які дешевші ? 150 грн паска рошенівська була. панетоне за 350 в Сільпо
Админко• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
У нас везуть італійські за 150-200
автор Баррикадница • 17 апреля 2023
Ответ дляАдминко
Це де тюрма?
метро Лук*янівська.
В гости звали?• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
там шоколад всередині? бо звичайних скрізь повно і без рошену
А,ну та є й з шоколадом всередині,Рідкий шоколад..,Є з родзинками,Є з цукатами.Є й звичайні
Полуничка• 17 апреля 2023
Ответ дляАдминко
В Італії підробка
Ага
Причем тут подделка? Я пишу, что настоящее панетоне не будет стоить дешевле паски. Там ингредиенты в разы дороже и технология изготовления сложнее. Если конке это панетоне, а не булка с цукатами.
Мядуза аля моргонер• 17 апреля 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Может быть...
Я тоже хотела купить, но не удалось, была в двух магазинах -- все разобрано.
Купила от Киевхлеб Червону калину -- очень вкусные, сладкие, пористые, воздушные.
автор Баррикадница • 17 апреля 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
А у вас італійських магазинів немає? Пошукайте у них панетоне з шоколадом, з фісташковим кремом, з лимонним кремом.
якось не шукала,може,й варто
СирОжино пирОжино• 17 апреля 2023
в рошені зазвичай - пасхальні кекси.
так смачні, багато родзинок, але домашні набагато смачніші.

автор Баррикадница • 17 апреля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Может быть...
Червону калину ми ще не їли,теж стоїть.
київ хліб завжди добре пече
navariya• 17 апреля 2023
Чому у Порошенка не спитаєте?
пані Солоха• 17 апреля 2023
Я теж не змогла купити рошенівські. В минулому році були дуже смачні зі зматочками шоколаду. Панетоне мені не подобаються. У цьому році знайшла непогані творожні пасочки з мегамаркету, такі маленькі із маршмелоу зверху.
Мальдивирую• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
мені незрозуміло,для чого вони таке роблять? там кажуть билися і сварилися за ці паски. бо одна хотіла взяти 3 шт,а їй не дали. по пасці 1 в руки
Яка невдала реклама Сивочолого. Де це билися так? У ліпєцьку мабуть?
Ms. Искренность• 17 апреля 2023
Нас угостили паской творожной, за которой очередь стояла и люди по 8 штук брали. Паска как паска, мне кажется я вкуснее пеку)
Не кую, не мелю• 17 апреля 2023
Ответ дляпані Солоха
Це їх власна випічка?
автор Баррикадница • 17 апреля 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
в рошені зазвичай - пасхальні кекси.
ой не розказуйте мені про домашні. я вже їх стільки переїла...такі самі,а буває ще й гірші. кожна хазяйка так себе вихваляє,і така,і сяка.. а по факту скрізь солодка булка з родзинками,а в декого ще й дріж.смердить. я вже їх переїла і в ресторанах,і в суперхазяйок,і сама пекла,і руками,і хлібопічка замішувала. все воно однаково.
але знаю,те що зробить наприклад фабрика за технологіями ніяка хазяйка так не зробить. і баба в мене пекла,добрі були..як у всіх)))
СирОжино пирОжино• 17 апреля 2023
Ответ дляМальдивирую
ні в Омані)
автор Баррикадница • 17 апреля 2023
Ответ дляnavariya
Чому у Порошенка не спитаєте?
не маю доступу до нього))
автор Баррикадница • 17 апреля 2023
Ответ дляMs. Искренность
творожную в Сімейній пекарні купила. смачні

navariya• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
не маю доступу до нього))
А VPN для чого?
Ms. Искренность• 17 апреля 2023
Зато весь массив в его билбордах, присоединяйтесь...реклама на войне.
А в ваших городах есть подобная рекламв, потому как у нас практически на каждой остановке
СирОжино пирОжино• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
Удалено администрацией...
пані Солоха• 17 апреля 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Це їх власна випічка?
здається що так, вже викинула етикетку
пицунда• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
о. блин узнаю ссср
Аноним ФЕЯ• 17 апреля 2023
Ответ дляНічна ненажера
З рідким шоколадом это как?
З гмо-шним. Бо шоколад не може бути рідким натуральний.
Не кую, не мелю• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
Бо там печі, тістоміси, витяжки. Моя тітка на хлібзаводі працювала технологом, то вона вдома тісто на паски вчиняла, а пекти на завод носила. Дуже вдалі завжди виходили.
автор Баррикадница • 17 апреля 2023
Ответ дляМальдивирую
ніяка не реклама. Билися у Києві,біля м.Лук*янвська є магазин.
автор Баррикадница • 17 апреля 2023
Ответ дляMs. Искренность
в Києві я не бачила такої реклами
Королева спама• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
Київ,Лук*янівка
Наверное придется кассиру приплатить, чтобы оставили одну для вас.

Давно не покупаю рошеновское, сильно всё сладкое +пальма. Мне фууу. Поэтому этот ажиотаж мне непонятен.
автор Баррикадница • 17 апреля 2023
Ответ дляпані Солоха
а коли їх привозять? напередодні? в суботу,в п*ятницю?