Баррикадница• 17 апреля 2023
Рошенівська паска
Кому дісталася? я 2 рік не можу її купити. цього року чергу під двома магазинами займали з 7.00. о 8.40 вже були пусті полиці. коли і як її можна купити? і яка вона? купила паски сирні з Сімейної пекарні.
Нічна ненажера• 17 апреля 2023
Делать нечего еще в 7 утра за пасками бегать, прям дефицитные времена
Админко• 17 апреля 2023
Не знала навіть
В нас в Чернівцях нема цих маг
Ми не любимо взагалі цю назву
Живемо добре всі
Спасибі богу
В нас в Чернівцях нема цих маг
Ми не любимо взагалі цю назву
Живемо добре всі
Спасибі богу
Баррикадница
• 17 апреля 2023
Ответ дляНічна ненажера
дитина захотіла,бо дівчата її похвалилися,що з шоколадом,добра.я дала гроші,вона нічого не купила. везуть 1 раз за 2 чи 3 дні до Ведикодня і все.
Король дивана• 17 апреля 2023
Ответ дляАдминко
Не знала навіть
В нас в Чернівцях нема цих маг
Ми не любимо взагалі цю назву
Живемо добре всі
Спасибі богу
В нас в Чернівцях нема цих маг
Ми не любимо взагалі цю назву
Живемо добре всі
Спасибі богу
Колгоспниця• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
Спечіть дитині
Полуничка• 17 апреля 2023
Не успела. У нас только один магазин и продавец сказал, что только 25 штук завезли
Админко• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
Італійські панетоне смачнісімо в рази і дешевші точно будуть
Баррикадница
• 17 апреля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Тема срачная
ні, мені цікаві відгуки хто таки її вловив? бо люди реально займали чергу.потім скидали фото. я навіть не думала що таке може бути. пішли в 11.00 ,а там нуль.
Не кую, не мелю• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
А у вас італійських магазинів немає? Пошукайте у них панетоне з шоколадом, з фісташковим кремом, з лимонним кремом.
Полуничка• 17 апреля 2023
Ответ дляАдминко
Настоящее панетоне не могут стоить дешевле паски
Баррикадница
• 17 апреля 2023
Ответ дляПолуничка
мені незрозуміло,для чого вони таке роблять? там кажуть билися і сварилися за ці паски. бо одна хотіла взяти 3 шт,а їй не дали. по пасці 1 в руки
Админко• 17 апреля 2023
Ответ дляПолуничка
В Італії підробка
Ага
Нічна ненажера• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
Я видела только на фото, знакомая купила в Кривом Рогу) Паска как паска, ну шоколад и что)
ЗавЛабСнаб• 17 апреля 2023
Ответ дляАдминко
В Італії підробка
Ага
так ми ж не в Італії
шо до чого
Админко• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
Господи
Це яке місто ?)))))
Вперше чую таке
Це яке місто ?)))))
Вперше чую таке
Нічна ненажера• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
Прям назад в застойные времена
Админко• 17 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
так ми ж не в Італії
шо до чого
Так
Не в Італії
А в Чернівцях ( писала вище )
Цих маг в нас немає , і ми щасливо живемо , а от панетоне з Італії є
Не в Італії
А в Чернівцях ( писала вище )
Баррикадница
• 17 апреля 2023
Ответ дляКолгоспниця
Спечіть дитині
робить немає чого)))) купила в Сімейній пекарні,В сільпо 4 шт,..слава Богу добрих пасок вистачає без печіння. просто ця якась особлива,в розрізі не бачила.сказали,з рідким шоколадом.
Сколько_мне_лет?• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
В суботу були на Деміївській. Я не брала,але бачила їх.
В гости звали?• 17 апреля 2023
Тому що вже 2 роки основна кількість пасок відправляється на передову...Тому і не вистачає.,У нас можна було придбати.Смачна паска.Нічого особливого ,Але смачна ,мяка, як і має бути паска до свята...
Не кую, не мелю• 17 апреля 2023
Ответ дляПолуничка
Чого це не можуть? Панетоне - різдвяний хліб. Їх після Різдва по 6 євро продавали, як уцінку, а строки придатності у них великі, і по півроку можна зберігати.
Баррикадница
• 17 апреля 2023
Ответ дляАдминко
Господи
Це яке місто ?)))))
Вперше чую таке
Це яке місто ?)))))
Вперше чую таке
Київ,Лук*янівка
Мядуза аля моргонер• 17 апреля 2023
Ну а действительно, в чем проблема напечь их много, если на них есть большой спрос?
Баррикадница
• 17 апреля 2023
Ответ дляВ гости звали?
там шоколад всередині? бо звичайних скрізь повно і без рошену
Нічна ненажера• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
З рідким шоколадом это как?
Я инженер, меряю от 1• 17 апреля 2023
Ответ дляАдминко
Так
Не в Італії
А в Чернівцях ( писала вище )
Не в Італії
А в Чернівцях ( писала вище )
Дякуємо що повідомили 😄
Полуничка• 17 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
У нас такого не было. Но я пришла после обеда, а их уже раскупили. И в местной кондитерской тоже не успела.