Голена блондинка• 17 апреля 2023
Свекруха попросида подарувати їй на ДН такі парфуми як у мене
А це Молекула есцентрик 02
Каже, що за мною пахла вся її квартира. Хоче такі, щоб ми на ДН подарували. Це через 10 днів.
Але ж вони дорогі)
Я її Еклатом побризгала і кажу «може такі?»
Каже «нє, ті краще були»
Вона не знає ціну парфумів, певно думає грн 500 ))
Що робити, дівчата)
Їй 73 роки, якщо це важливо.
Не працює, ходить лише на базар і все
Що їй до 1000 подарувати?
Але ж вони дорогі)
Каже «нє, ті краще були»
Що робити, дівчата)
Їй 73 роки, якщо це важливо.
Не працює, ходить лише на базар і все
Що їй до 1000 подарувати?
А, і ще, я відзеркалила ситуацію на себе, благо можу це зробити, бо у моєму житті були моменти коли навіть на хліб не вистачало. Якби скрута-скрута (у вас, авторка, ще не вона і привіт вам від імені мільйонерки) була, то я б купила тару та випшикала туди ті 5-10-20 мл. Це по-людяному. Ну, блін, ви ж бачите яке захоплення викликає той запах у людини! Невже вам самій не буде приємно порадувати?
Міряю від одиниці• 17 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Якби це був недорогий люкс я б купила. За 1000 грн подарували б, але 3 тисячі дорого
Я і думаю, може їй якісь Джейкобс купити чи Зе ван ДН. Шлейфові і оригінал, але ж запах інший. А може і більше сподобаються
Подаруйте менший об´єм. Я вище писала, коштує не 3 тисячі.
Татьяна-bfd8• 17 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Знайшла такі, 400 грн
Можна взяти і порівняти, якщо норм то подарувати, а ні, то в машині пшикати
Може нехай дарує чоловік такі і 1000 грн.
Чи купити якийсь люкс за 1000? Але інакший запах
Позорище
Татьяна-bfd8• 17 апреля 2023
Ответ дляТуся муся
А что 2600 это много? Копейки какие-то.
Вы так пишете вроде оно 20 тысяч стоит
2600 наглухо много, но при этом собралась кроссовки и сковородку дарить. Представляю что там за ужас будет
Майская киска• 17 апреля 2023
Ну вот, в маленькой бутылочке. В цену, почти укладываетесь. И не надо врать.
Но меня в этой ситуации, смущает другое. Запах мамы, и запах жены, должны отличаться. С точки зрения мужа.
Гуляю босоніж• 17 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Ну може інший родич чи подруга захоче обручку з діамантом , або відпочинок за кордоном, шубу з норки. Ну дійсно, чому б не порадувати і зробити людині приємно? Ви усіх радуєте покупками які вони захочуть та мріють? Чи тільки на словах тут?
Голена блондинка
• 17 апреля 2023
Ответ дляTammy21
О, супер ідея. А як зі своїх випшикати 20 мл, коли в мене 2 мл!
IQ 80• 17 апреля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Взагалі нікому, подивлюсь а ставлення до себе, можливо кошти на будинок пристарілих потрібні будуть. А так якщо розійдуться - онуків не лишу) все буде чесно в мене. А у невістки свої батьки є, нехай їй теж куплять і подарують, мені з неба не впало...
Да,лучше оставьте себе на старость и духи,чем шантажировать подарками
ЗновЗдоров• 17 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
я вже зі своїми дітьми якось сама розберусь, без вашої допомоги. І зі своїми статками теж. Сподіваюсь маючи платну освіту, в нього питань таких до батьків не виникатиме!
Ответ дляГуляю босоніж
А ви завжди маніпулюєте зі всіма, чи оте тільки мені пощастило?
Є різниця ділитися своїм, тратите те, що можеш і лізти у борги не находите? І так, я завжди стараюся індивідуально, враховуючи побажання підбирати подарунок, інакше навіщо оте все?
Самоучка• 17 апреля 2023
Ответ дляМиззери
Тоже неприятно стало
Автор достойна этого парфюма а свекровь нет, автору наверняка муж подарил а для матери уже зажирно
подождите, ну если бы например вы мечтали о сумке фурла, насобирали, купили - а тут ваша свекровь говорит ’супер сумка, подари такую же’ - то надо дарить, чтоб не оказалось, что вы достойны а свекровь нет? Для автора духи за 3к дорого, она сама себе покупает отливанты. Почему она должна вывернуться наизнанку и дарить их свекрови?
ЗновЗдоров• 17 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Та те що я читаю взагалі просто жах!! Я в шоці, що є такі жадібні люди, які вважають що бітьки не достойні не дорогого подарунка, який купують собі самі. Я реально перед тим як щось дарувати в сім’ю своєму сину попрошу щось таке собі на др і подивлючь що мені подарують :) навчусь на помилках тієї свекрухи, яка впевнена - останнє віддасть в разі надобності для свого сина.
IQ 80• 17 апреля 2023
Ответ дляМиззери
Можно вообще никому не дарить )
Думаю это лучший вариант,чем тестировать подарками и играть в игры разума
Гуляю босоніж• 17 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Автор написала що для неї це дорогий подарунок зараз! Ви неуважні ! То вона повинна лізти у борги ? То ви я бачу різницю не бачите ! Ну свекруха як раз і маніпулює. А до мене маніпуляцію приписувати не треба..
МатьЧасть• 17 апреля 2023
Автор, там 25мл Вам пропонують придбати, то реально класна ціна. Я б ще й сказала, уточнила, що Вам так сподобалось, знайшли для Вас оригінал, користуйтесь на здоров´я. І я теж чоловіка попрошу купити мені повноцінний флакон, бо у мене пробнічок був. Щоб мамо знали, не знаю чому, а так бачу ситуацію, прибіднитися не завадить.
всегдаДаДа• 17 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
За 2600?
Щоб ходити на базар?
Ну я спитаю, моєе і плже. Просто я і мамі, яка на роботу ходить, дарую Ланвін
Щоб ходити на базар?
Який у вас дохід га сім´ю,чи може інакше спитаю ,скільки заробляє ваш чоловік?Якщо не 15 тис грн ,то бляха ,раз в рік може купити мамі парфуми за 2600.Поясню чому так думаю,тому що у такому віці мами чоловіків стають як маленькі діти ,як правило хочуть уваги кожен день,щоб дзвонив син постійно,щоб помагав постійно,щоб по лікарнях ходив з нею і за руку тримав,і помагав фінансово і т д.Якщо просто питання духів,то бляха це дрібниця,вона отримає свою увагу ,і потім мир та спокій.Це як дитині ,купити щось і на деякий час вона заспокоїться .Мама чоловіка,це його частина відповідальності,раз просить у вас,значить всього того що я написала ваш чоловік не робить,хай тоді витратитися .
Татьяна-bfd8• 17 апреля 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Купить их в 30 мл!!
Нет! Тогда срач развести не получится
Ответ дляЗновЗдоров
Згодна з вами.
Це дуже жорстоко прозвучить. Але вони ж практично закопують своїх старих, які до речі взагалі можуть не старими бути, ще при житті. Ну, тобто, мамо, навіщо тобі оце плаття красиве, ти ж тільки на базар ходиш. Чи -- батько тобі потрібен той хамон, який ми самі їмо, тобі вже 65 ти своє віджив.
І це вони таке роблять з поколіннями які самі собі все життя в усьому відмовляли. Пц(
IQ 80• 17 апреля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Серьезно?)вашему только 6.Я понимаю что вы расписали жизнь за него наперед,но случается всякое
Ответ дляГуляю босоніж
Свекруха не знає скільки коштує парфуми. Авторка на ту тисячу може без проблем купити потрібний відливант. Ви маніпулювали.
Едимнаморе• 17 апреля 2023
Ответ дляProdavec-b0a2
Подарять їй відірвант 20 мл!
-в мене з він в розпив!
10 мл=450 грн
-в мене з він в розпив!
10 мл=450 грн
А так можно было? Можно рекламировать себя в постах?
Джонсонюк• 17 апреля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Купіть їй на Мейкапі ту Молекулу, хоча стійкість може відрізнятися.
А там ,що не оригінальні парфуми?
Гуляю босоніж• 17 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Прочитайте що таке маніпуляція . Може щось дойде . До чого тут я ? Я не свекруха і не автор поста
а то уже маніпуляцію мені приписали
Едимнаморе• 17 апреля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
ця невістка така жадібна, що тій свекрусі максимум що очікувати подарунок за 1000 грн, там кожну копієчку вирахує невісточка. вона ж вже вирішила куди їй ходити - на базар, а невісточка ні - метелик, вона і в ресторани ходить і в кіно, театри і концерти... а свекрушин максимум то базар, як вона ще її сина прийняла, від такої базарної свекрухи. Згодна з вами на 100% не дай Бог таких невісток. Візьму на замітку буде мені тест перед тим як квартиру ч столове срібло дарувати попрошу дорогий подарунок, побачу що натомість отримаю
Ну а с другой стороны, вы как свекровь не понимаете, что деньги на ваши забаганки невестка от ваших внуков отрывает? Что за эгоизм?
Кашка-маняшка• 17 апреля 2023
Notino акція з кодом 2190 грн. за 100 мл, або можна пошукати меншу (50 мл чи 30)