Если я иногда радуюсь мелочам , значит это уже не депрессия? Хотя с другой стороны если посмотреть, то ничего не хочется, вот сегодня звали на пьянку-гулянку, а мне хотелось побыть одной, посмотреть телек, тик-ток. Может возрастное это. 43 года.
Pippi Longstocking• 17 апреля 2023
коли нічого в житті більше не приносить задоволення, звужується коло спілкування, відсутність життєвих сил, думки що все немає сенсу, суіцидальні думки
Кофеиночка• 17 апреля 2023
Ответ дляPippi Longstocking
Ну все те ж... Крім суіциду. Відчуваю, що дітям потрібна поки що.
Pippi Longstocking• 17 апреля 2023
Ответ дляКофеиночка
зверніться до психіатра, може антидепресанти пора приймати
Кофеиночка• 17 апреля 2023
Ответ дляPippi Longstocking
Та ні). У мене робота відповідальна, треба цілий день бути при ясному розумі). Ніколи не приймала АД, і чесно, не розумію їх прямий вплив на організм.
Pippi Longstocking• 17 апреля 2023
Ответ дляКофеиночка
настрій стає рівним, прибирається тривога, покращується концентрація
Ответ дляPippi Longstocking
У меня всё это после 40 есть))) ну кроме суицидальных мыслей. Я думала что это уже взросление а нет депрессия оказывается 😂
Pippi Longstocking• 17 апреля 2023
Ответ дляGaleTTa
до цього віку накопичується багаж з різноманітних негативних ситуацій, деякі з них ми не проживаємо, а емоційно подавляємо, ховаємо, а потім ось накопичене вилазить
Александра333-0d63• 17 апреля 2023
Я маю такі симптоми як і ви, але ще в мене панічні атаки і останнім часом щодня. Мені призначили АД.
Ответ дляКофеиночка
Так ви і залишитесь в ясному умі, тільки без апатії и тривоги) АД це не транквілізатори. При прийомі АД і повноцінно поацюєшь і за кермо можна.