ЯкаКраля• 18 апреля 2023

Чоловік не хоче робити вбудований унітаз, душову- не хоче зашивати гіпсокартоном

Каже шо це не пратично
Бо може шось прорвати і треба розвалювати стіну і плитку
Тут как тут• 18 апреля 2023
Пишите адрес, выезжаем
Херсон це Україна• 18 апреля 2023
Правильно говорит
автор ЯкаКраля • 18 апреля 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Правильно говорит
Серйозно? Я думала це навпаки зручно дуже…я дивлюсь із ракурсу прибирання…
Небоброїдка• 18 апреля 2023
Ответ дляТут как тут
Пишите адрес, выезжаем
Встраивать унитаз или убеждать мужа?))))
Наполеон Бонапарт• 18 апреля 2023
Правильно говорит, вот у нас начало капать так мы сразу заметили, а если бы зашито было, потопили бы соседей
Тут как тут• 18 апреля 2023
Ответ дляНебоброїдка
Как получится))
Херсон це Україна• 18 апреля 2023
Ответ дляЯкаКраля
А що будете робити, якщо протече?
автор ЯкаКраля • 18 апреля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Я думала шо ту частину яку зашивають вона вічна…
Небоброїдка• 18 апреля 2023
Мой тоже отказался. Но мне как-то безразлично какой унитаз
Наполеон Бонапарт• 18 апреля 2023
Ответ дляЯкаКраля
Нет.
Корсет_на_шурупах• 18 апреля 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Правильно говорит
Да ладно) сейчас все современные ремонты с такими унитазами, в ресторан в уборную зайдите, везде они , себе тоже такой поставила и если вдруг поломка, то снимается кнопка и можно спокойно достать и починить если вдруг что
Рассказница• 18 апреля 2023
Муж правильно говорит
Тішуся неперетішуся• 18 апреля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А если бы труб не было, а в ведрах носили, то и капать бы не начало
В любом современном ремонте уже много-много лет трубы прячут, используют инсталляцию и живут как-то
автор ЯкаКраля • 18 апреля 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я просто дивлюсь як легко таке мити - стіну протер і все
А тут цей бак і купа всього до нього
Корсет_на_шурупах• 18 апреля 2023
Ответ дляЯкаКраля
А тут цей бак і купа всього до нього
Да это удобно и практично! Плюс полочка дополнительная ну и красиво в конце концов
автор ЯкаКраля • 18 апреля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Хотілося б щоб це було вічно і не ламалося
А якшо зламається то так шоб стіну не ламати
Паспортний стіл• 18 апреля 2023
Якщо брати все якісного виробника, а не найдешевше, то все буде добре. Всі сучасні готелі з вмонтованими сантехнічними приладами. Прихований монтаж завжди дорожче і якісніше.
Наполеон Бонапарт• 18 апреля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ну да. У друзей так пришлось из-за течи все разбирать, снимать плитку.
Форс мажор• 18 апреля 2023
Кто платит, тот и танцует. А то затопите потом вы, а оплачивать ремонт соседям и дома мужу, к примеру
Паспортний стіл• 18 апреля 2023
Ответ дляЯкаКраля
Вічного нічого нема. Чи ви на 50 років ремонт робите?
Херсон це Україна• 18 апреля 2023
Ответ дляЯкаКраля
Ось вам історія. Новобудова. У нас 12 поверх. Прийшли працівники. Ми кажемо: труби не зашиваємо, йдуть за колоною - до них є доступ. Робітники розповідають, що ніде нічого ніколи не протече. Проходить 3 дні. Дзвонить вночі сусідка з 11. У нас тече зі стелі. Тільки ремонт зробили, першу ніч залишилися спати. Кажу: ну подивіться що там у вас. Не можу, все зашито. Їду до себе. Відкриваємо двері - на всю хату калюжа сантиметри 4 глибиною. Текло із 14 поверху. Там працівники талановиті заткнули злив пляшкою пластиковою. Загубили заглушку. Все, що йшло вище поверхами - тиском вибило ту пляшку.
Сусіди розбирали стіни, плитку. Просушували. Короче, капець був.
Малявка ще та• 18 апреля 2023
І я його розумію. Три тижні тому потекла вода в моїй квартирі, яка під орендою. Прискакали сусіди знизу. Труби, блін, за гіпсом, зверху плитка. Слюсар каже ’будем розбивать’. Я кидаю все і біжу розбирать гіпс і шукать де тече. Ну його нафіг. Труби простояли з 12 року, але все трапляється вперше. Розібрала, полагодили. Тепер все в руїнах і чоловік ходить чухає потилицю, як цю красоту переробляти.
ішо• 18 апреля 2023
Ответ дляХерсон це Україна
А що будете робити, якщо протече?
а чому він повинен текти?
Пік Антна• 18 апреля 2023
У нас все спрятано за гипсокартон, трубы и бачок унитаза. Квартира сверху нас протекала, вода текла по нашей стене скрыто, и топила квартиру под нами. Нас обвиняли в том, что мы квартиру затопили, пришлось мне самой бегать искать и в щели высматривать откуда вода и где она. Хорошо что люк маленький оставили на всяк случай, а то б было делов.
Херсон це Україна• 18 апреля 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Унитаз -согласна. Доступ есть. А стояки в стены замуровывать?
Айболитная• 18 апреля 2023
Ответ дляЯкаКраля
Не буває віцно. Мені сантехніки замінювали лічильника, пошкодили трубу. Топили сусідів. Новий ремонт. Мусили знімати плитку(
Вічного в сантехніці нажаль нема((
Тішуся неперетішуся• 18 апреля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Вы песенку про тетю помните? проблемы могут быть со всем и всегда, но это не значит, что нужно отказываться от комфорта и современных удобств
Українська Мрія• 18 апреля 2023
Ответ дляЯкаКраля
Никто еще стены не ламал, снимается кнопка и ремонтируется.
Потішаюся• 18 апреля 2023
Краще у відро ходити в туалет
Тоді точно ніхто нікого не затопить .

Чоловік лінтяй.
Губи до вух• 18 апреля 2023
Ответ дляЯкаКраля
Це зручно, стіну розвалювати не треба