ЯкаКраля• 18 апреля 2023
Чоловік не хоче робити вбудований унітаз, душову- не хоче зашивати гіпсокартоном
Каже шо це не пратично
Бо може шось прорвати і треба розвалювати стіну і плитку
Губи до вух• 18 апреля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Правильно говорит, вот у нас начало капать так мы сразу заметили, а если бы зашито было, потопили бы соседей
Для цього роблять систему антипотоп )
Наполеон Бонапарт• 18 апреля 2023
Ответ дляГуби до вух
Для цього роблять систему антипотоп )
Прям у всех стоит .. у нас в доме регулярно кто-то кого-то топит а найти не могут, так как у большинства зашито все. Я не отговариваю. Просто говорю как бывает
З вишневого садка• 18 апреля 2023
Ответ дляЯкаКраля
Я думала шо ту частину яку зашивають вона вічна…
так і є, бо там металевый каркас просто. а доступ до всьго, що можна ремонтувати через кнопку.тому в мене 2 підвісрих і чудово, що під рими робот миє.
А про гіпсокартон і душову я не зрозуміла, що Ви мали на увазі
Губи до вух• 18 апреля 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Унитаз -согласна. Доступ есть. А стояки в стены замуровывать?
Стояки сховані, ось тут у мене таємні дверці ))
Губи до вух• 18 апреля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
У мене стоїть, це реально зручно і я знаю, що нікого не затоплю
Ласую колобками• 18 апреля 2023
Ви спитайте у чоловіка чому в нього таке відношення до підвісного унітазу. Може це психологічна проблема. Пам´ятаю, що в перші дні, як переїхали у нову квартиру, було страшно сідати на ту підвісну красу, потім адаптувалися)) якщо вага велика, то може і справді не варто. Є сучасні напольні унітази.
Все буде Україна• 18 апреля 2023
Никогда не поставила бы себе в квартире инсталляцию и скрытые трубы в коробах. В частном доме да, зашили, потому что топить некого. А в квартире нафиг надо, если что - придется полванной разворотить
ЯкаКраля
• 18 апреля 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Теж душову можна вбудувати
Губи до вух• 18 апреля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Все робиться з розумом
Первоклашка Я• 18 апреля 2023
Ответ дляЯкаКраля
Я просто дивлюсь як легко таке мити - стіну протер і все
А тут цей бак і купа всього до нього
Вы правы. Ни за чтоб не хотела б уже стоячий унитаз или что то не встроенное