Страхованная• 19 апреля 2023

Будую будинок на землі чоловіка (у власності до шлюбу) - то це не моє?

Вкладаю всі свої кошти, були заощадження від продажу моєї бабусеної квартири
А якшо з чоловіком шось трапляється, в спадок мені буд не переходить? Як ділиться
Я і 3 дітей
Батько чоловіка та сестра його

Задумалася я
Из Кукуева я• 19 апреля 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Себе з списку ’12,5’ виключіть) Ви вже отримаєте спадок в розмірі 50%
почему? 50 процентов это не спадок а то что принадлежит одному из супругов
а доля второго делится на всех наследников

неДоПриличий• 19 апреля 2023
Ответ дляАстоновитесь!
По факту, у мужа подруги была земля, построили дачу, в нее вкладывались пополам, узаконили, после разводе он ей выплатил половину рыночной стоимости дачного дома.
Порядний чоловік.
неДоПриличий• 19 апреля 2023
Ответ дляМатьЧасть
При чем тут пенсионер или нет? Жена, дети, родители - наследники первой очереди.
Це, певно, про випадок, навіть якщо буде заповіт.
На границе• 19 апреля 2023
Ответ дляСтрахованная
А по закону як ділиться майно чоловіка якшо це його особиста власність?
Через суд с доказательствами доказывать, что дом строился в браке и деньги от продажи вашего имущества ушли на стройку, для этого должны быть чеки, фотографии и тд
неДоПриличий• 19 апреля 2023
Ответ дляСтрахованная
Не знаю як про це просити( це ж його земля і його батько теж цікаво шо про мене подумає
Ви вклали гроші від спадку, вони були тільки Ваші за законом. Так і скажіть, що нічого особистого, просто в країні війна, раптом що... Просто чесно оформити той внесок. Троє дітей, а раптом що, частина перейде через свекра аж його сестрі ,яка нічого не вкладала - кааайф
Оце фіфа• 19 апреля 2023
Ответ дляСтрахованная
Ну ви ж вкладаєте всі свої гроші від продажу бабусиної квартири. Чоловіка це не коробить? От нехай і він покаже свою довіру у вигляді забезпечення вас і ваших дітей на випадок ’а раптом’.
На границе• 19 апреля 2023
Ответ дляСтрахованная
Это ваше решение было продать квартиру ?
неДоПриличий• 19 апреля 2023
Ответ дляИз Кукуева я
З будівництвом будинку на дошлюбніц землі є купа нюансів, коли проєкт, коли декларація про початок будівництва та ін.
Там реально судом раптом що доводити, що він таки спільний. Не все так просто.
Краще домовитися, поки не розлучаються, чоловік ж вий і всі в добрих стосунках
неДоПриличий• 19 апреля 2023
Ответ дляНа границе
+ нерви і гроші, і час

МатьЧасть• 19 апреля 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Слушайте, зачем писать, если не разбираетесь?
50% - это соьбственность автора.
Другие 50% - мужа.
В случае смерти мужа его 50% делятся на 5 частей - жене, трем детям и отцу.
На границе• 19 апреля 2023
Ответ длянеДоПриличий
+ нерви і гроші, і час
Мы судились
И по факту вы не часть дома можете отсудить, а траты на стройматериалы….
Это если дом не введён в эксплуатацию
Если введён то там другая движуха
Очень много нюансов …
Через 5 лет судов , сошлись на соглашении
Ліплю вареники• 19 апреля 2023
Ответ дляСтрахованная
Я в шоці
Ви впевні в цьому?
Тобто лише батьку перейде цей будинок?
Часть да. Он родитель и наследник первой линии
Ліплю вареники• 19 апреля 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Землю под домом отдельно от дома никто не наследует. Дом, построенный в браке - совместная собственность, даже если он будет оформлен только на мужа, как на собственника участка. В случае чего, половина ваша, как супруги, вторая половина между вами и другими наследниками первой очереди.
Смотря, как оформить все. Автору бы к юристу хотя бы сейчас сходить. В идеале, надо было до.
Ліплю вареники• 19 апреля 2023
Ответ дляТочная копия плова
Там вже є документи на чоловіка на будинок. Автору залишається тільки з чоловіком домовлятися, щоб подарував їй 1/2 частину землі
Я не отсортировала сразу ее ответы. Не будет он дарить ничего. Какие женщины доверчивые
Карма хамелеона• 19 апреля 2023
Ответ дляМатьЧасть
50% - это соьбственность автора.
Другие 50% - мужа.
Слухайте, для чого так нервувати? Автору треба сходити до юриста.
неДоПриличий• 19 апреля 2023
Ответ дляНа границе
Мы судились
Это если дом не введён в эксплуатацию
Если введён то там другая движуха
Очень много нюансов …
Отож, про це автору тут і пише більшість, а дехто чомусь так впевнений, що раз - і половина її
неДоПриличий• 19 апреля 2023
Ответ дляМатьЧасть
50% - это соьбственность автора.
Другие 50% - мужа.
Ви адвокат? Ви гарантуєте автору, що відсудити їй саме 50%? Від кривайтеся тоді, бо Ви безцінний контакт. А якщо ще й безкоштовно це зробите, о прямо
Вся така шо куди там• 19 апреля 2023
Ответ длянеДоПриличий
Але що не пиши а заповіті, якщо свекр пенсіонер і діти неповнолітні, т в них право на обов´язкову частку...
Так, але вона може бути меншою, ніж вони б отримали по праву спадкування. В пенсіонерів там чи 25%, чи 50%, вже не пам´ятаю
неДоПриличий• 19 апреля 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Половина від того, що отримав би, якби не було заповіту. Але це всеодно геморой, бо змусити продати частку не можна, виділяти в натурі (особливо малу) - гемор. За свекром, раптом що, спадкує ще його донька і...починається ланцюг оцих проблем з купою співвласників. Дім, у якому ти не можеш бути вдома зрештою

Вся така шо куди там• 19 апреля 2023
Ответ длянеДоПриличий
Так...
Каляка маляка• 19 апреля 2023
Ответ дляСтрахованная
Вони шось дадуть?
Пусть муж завещание напишет
Черпак_для_фантазий• 19 апреля 2023
Ответ дляСтрахованная
Вони шось дадуть?
канєшно
Не любовница• 19 апреля 2023
Ответ дляЛижТолько
В чужое нельзя вкладывать ни копейки. Я когда родила, у меня была похожая история как у Вас, но я сразу сказала что моих декретных денег кроме ребенка никто не увидит. Деньги будут потрачены только на ребенка.
То свекры на меня сильно обиделись. А вообще мне предлагали ещё сдать мою квартиру и жить со свекрами
Прям в декрете я и развелась быстро)))
А тут автор дом стоит....
Жесть какая.
Именно! Миллион тем тут, миллион историй в жизни, но все равно идут и отдают свои деньги(( что ими движет, почему о детях не думают, не понимаю
Наверняка• 19 апреля 2023
Ответ дляСтрахованная
Так мені не траба про розлучення. Я про смерть кажу
То есть, живым ему от вас не уйти?:))
Зараз все скажу• 19 апреля 2023
Ответ дляСтрахованная
Якщо ви така сором’язлива. то готуйтесь залишитись з голой ж. Я не жартую.
Сама купляю квіти• 19 апреля 2023
Не робіть цього...
ЧорноброваЯ• 19 апреля 2023
Ответ дляСтрахованная
так ви написали, що кошти ваші вкладені, чи ви 50 на 50 вкладали в будинок?
Бо якщо в більшій мірі ваші, то так і просити, це ж логічно
Статус Ква• 19 апреля 2023
Ответ дляСтрахованная
Вони шось дадуть?
Нечего не дадут. Вообще глупо очень с вашей стороны. Хоть бы о детях подумали. И кстати 50% по лббоиу идет родителям пенсионерам.
Единственное для вас или прекратить стройку или пусть муж дврчтвенную делает на землю вам.
Застряла• 19 апреля 2023
Ответ дляСтатус Ква
50% от чего идет родителям-пенсионерам?)
Статус Ква• 19 апреля 2023
Ответ дляЗастряла
От наследства