Ширли-Мырли• 19 апреля 2023
Виділення з кров´ю
Підкажіть, в чому може бути справа, дуже хвилююся.. Вже кілька днів виділення з домішками крові (не коричневі, а прозорі з прожилками, іноді рожеві). Як при овуляції, але зараз вже 23 день цикла. Статевим життям зараз не живу. Маю кілька років ерозію (ектопію), спостерігаю, але ніколи не було ніяких виділень. Ще була на початку циклу молочниця, ставила ліварол, але вже тиждень, як не ставлю нічого.
До лікаря потраплю аж в понеділок, а до того моменту з´їм себе (( Що це може бути? Чогось хвилююся, що це ерозія кровить (вона в мене величенька)
*знаю, що ерозія - це ще радянська назва, але пишу тут саме так для того, щоб всі зрозуміли
Вкусныйпончик• 19 апреля 2023
Може свічкою сосуд якийсь зачепили, а вони бувають такі противні, що довго не заживають. Взагалі введіть тут назву цих свічок і почитаєте, що не тільки в вас таее після них. Не турбуйтесь.
Вкусныйпончик• 19 апреля 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3319996
Ось свіжа аналогічна проблема як у вас, автор :), то через свічки
Кукарикуууууу• 19 апреля 2023
Ответ дляВкусныйпончик
схоже, що автор той же
Вкусныйпончик• 19 апреля 2023
Ответ дляКукарикуууууу
схоже, що автор той же
Та там і за 16рік подібні теми і в цій темі відповіли двічі, що така ж проблема.