Цікаво було б дізнатись, які в цього хлопця шанси сподобатись
Само_достаточная• 19 апреля 2023
стиль в одежде лучше носить как на фото 1, на фото 2 надо поработать над животом,очень виден-хоть видно что мололдой и неженатый еще был
НетЕщеНаверное• 19 апреля 2023
Автор, раз уж выставили себя на всеобщее обозрение, вибачайте)) Вам нужно похудеть, чуть нарастить мышечную массу в зале и подкорректировать причёску и стиль одежды) А так, производите впечатление провинциального любителя жареной картошки))
А вот недавно• 19 апреля 2023
Был у меня один знакомый. Низенький, начинающий лысеть в 20 лет, лицо все в веснушках.... В общем, у всех, кто его впервые видел, реакция была ’Йоооой...’
Ровно до того момента, пока с ним не начинали общаться) Парень был настолько приятен в общении, что внешность его потом просто не замечали те, кто его знал)
Вероятненько• 19 апреля 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Сильно самоуверенный для этого форума)))
Мамкина сына. Советчиц не знает)
Ответ дляНетЕщеНаверное
Самий найкращий коментарій))
Море Щастя• 19 апреля 2023
Шанси залежать від вашого вміння спілкуватися, від характеру, від того як будете залицятися до дівчини, вашого ставленн до неї. Якщо оточите її любов‘ю та піклуванням- шанси є.
Щира українка• 19 апреля 2023
Ответ дляЯрослав98
буде в цьому році
Скидывайте и будете красавчиком. Жалко прос@ать лучшие годы в таком весе
А вот недавно• 19 апреля 2023
Ответ дляУси Пуси
Бабам. Не мужикам же.
Та есть тут один товарисч)))
мистерЛяпсус• 19 апреля 2023
Симпатичний,але треба худнути! Не для того щоб комусь сподобатись-для свого здоров´я .
Розумна Губка• 19 апреля 2023
Ні в якому разі не виставляйте фото як 2 на СЗ. Вам не можна фоткатись згори. У Вас масивні плечі і короткі ноги, постава як у борців або боксерів. Та й зріст не дуже високий. Спробуйте інший ракурс на фото, аби витягнути ноги. А так свій хлопець, думаю, що добрий, достатньо симпатичний. На фото 2 ще й футболка розтягнута і якась циганська. Носіть однотон теплих світлих кольорів, буде набагато краще.
Ответ дляРозумна Губка
Дуже вдячний за корисну інформацію))
Глас_Народа• 19 апреля 2023
Мізогінія в дії.
Дівчину з такою вагою вже б з гуаном змішали, а тут такі солоденькі всі, такі толерантні і коректні...
Автор, на дієту і в качалку. Як буде -15, то кидайте фото, будем відсутність смаку корегувати.