Бавовнятко• 19 апреля 2023
Порадьте онлайн школу англійського
Для дорослих.
Тётя Хрюша• 19 апреля 2023
Green Forest. Я очень довольна - отлично подаётся материал и цена очень демократичная. Занятия в группах.
Вбигудях• 19 апреля 2023
Я в Грін Форест займаюсь, 3-й рівень підряд, мені дуже подобається. Хоча викладачі різні, по-різному викладають, хтось більше по підручнику йде, хтось більше власний матеріал дає. Також багато безкоштовних активностей: спікінг клаби, у тому числі з носіями, додаткові граматичні уроки і т.п.
Мені на одному тільки рівні викладачка граматики не дуже сподобалась. Але можна перевестись в іншу групу, якщо час або викладач не підходять.
Бавовнятко
• 19 апреля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Велике дякую.
Бавовнятко
• 19 апреля 2023
Ответ дляВбигудях
Дуже дякую за таку розгорнуту відповідь!
Весела бджілка• 19 апреля 2023
Ответ дляOllka
Посоветуйте мне репетитора, пожалуйста.
Написала в лс