Чумачечая_• 2 часа назад
Добрий день!
Мир, труд , травень!
Чумачечая_
• 1 час назад
Ответ дляПарасюха
О,то це вже веселіше буде.
Гарного відпочинку.
Квіточки не забудьте полити)
Гарного відпочинку.
Квіточки не забудьте полити)
Дякую, за полив відповідає одна з цих подружок) Моє діло посадити, бо вони всі 76+, то ім важкувато
Ждушечка• 1 час назад
Ответ дляЧумачечая_
Потім вже буде 2 травня, то смисл?
Тоді може нарешті візьметеся за словник
Парасюха• 1 час назад
Ответ дляЧумачечая_
Дівчата,поволеньки))
Я теж більше 60 ки).
То знаю,як то є
Я теж більше 60 ки).
То знаю,як то є
Чумачечая_
• 1 час назад
Ответ дляЖдушечка
Тоді може нарешті візьметеся за словник
Ок, все вивчу, все зроблю, а от що Ви робитимете, бо людяністю навіть і не пахне. Гарного дня
мадамГрицацуева• 1 час назад
Аха-ха. Оце то тригернули ви, автор, наших панночок-зелених патріоток своїм святкуванням . Це ж пережиток совка в їх розумінні і МИР і ТРУД
Вітаю! Теж святкую і святкувать буду усім синім мордам назло
Чумачечая_
• 1 час назад
Ответ длямадамГрицацуева
Мені фіолетово, як їх мордам) Я 80 року народження, ми ці свята святкували, коли цих зелених пісюх, ще в проекті не було
Ждушечка• 1 час назад
Ответ дляЧумачечая_
Моя людяність в турботі про екологію середовища
. Колись подякуєте
Жерица ночи• 1 час назад
Ответ длямадамГрицацуева
Чому? Це свято міжнародне! І усі про це знають..святкується більш еіж 80країнах світу. І я патріотка, а ви дійсно совок якщо вважаєте це святом лише радянським.
Чумачечая_
• 58 минут назад
Ответ дляЖерица ночи
Але ж приплели кацапів)
мадамГрицацуева• 55 минут назад
Ответ дляЖерица ночи
Так, отож що міжнародне. Я ж зверталась до особливої породи ’патріотів’ хто дізлайки автору натикав за святкування і привітання
Жерица ночи• 18 минут назад
Ответ дляЧумачечая_
Але ж приплели кацапів)
У них як і в совку по ’особливому’ усе святкують ...дикі люди!