Иди это гром был ?
Ответ дляБорисфенка
Оперативна інформація.
💬«Близько 22:00 години 19 квітня у межах Києва у небі спостерігалося яскраве світіння повітряного об’єкту. За попередньою інформацією, це явище стало результатом падіння на Землю космічного супутника NASA.
Аби уникнути жертв від падінь на землю уламків - була оголошена повітряна тривога.
ППО не працювала.»,- Сергій Попко, начальник КМВА
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Якийсь сюр, як що чесн...
opium_black• 19 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Пишіть адресу, ми самі прийдемо
Боюся, що вони тоді на Марсі погано про нас скажуть. Ви обіцяєте чемно себе вести?
BusinkaKiev• 19 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Нет
Носителя не было в воздухе
Не летало
На тот же кинжаловый или ту любое
Сразу тревоги.
Носитель ядерки требует время, его б засекли
Носителя не было в воздухе
Не летало
На тот же кинжаловый или ту любое
Сразу тревоги.
Есть шахты с ядеркой
opium_black• 19 апреля 2023
Ответ дляMananaPryadko
А где арестовать уже успел выступить ? Дайте ссылку
В туалеті в себе
Ответ дляBusinkaKiev
Не понимаю , другого места на земле не было, куда отправить этот падающий спутник ?
Это ж контролировано, чего на Украину его отправлять падать
Это не спутник, он не падал ещё
Борисфенка• 19 апреля 2023
Ответ дляBusinkaKiev
По перше, він був вже неконтрольований, вільне падіння.
По друге, якщо бачили за 100-200 км від Києва, то вибухнув він високо у атмосфері і згорів, а це добре тим, що не буде уламків на голову людям.
Ну і по третє - хтозна, яка буде наступна офіційна версія, почекаємо.
opium_black• 19 апреля 2023
Ответ дляNat-li
Ви головне їх на советчицу не пускайте. Бо як засядуть, то і забудуть чого приперлись
Буде в нас тоді 7000 читачів, ще не дай Боже глюкнуть нам форум. Що будемо робити?
Ответ дляБорисфенка
Оперативна інформація.
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Орбита это спутника не проходит над Украиной.
Так что версия больше НЛО или голубой луч)
Смешно, если б не было так страшно. А это и дико больно, что врут нам! Нагло и мерзко врут
opium_black• 19 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Я навіть шапочку із фольги зараз намотаю собі
Тоді підходить! Й мені візьміть трохи фольги, а я вам дамо рамку з проволоки, щоб ви розуміли де в них добре поле, а де зле. Й підкрадемось з потрібного боку.